żołnierze chrystusa

 

   Żołnierze Chrystusa czyli faceci, którym Jezus zrobił lewatywę mózgu przez otwór, którym robi się lewatywę i tak im się to spodobało, że chwalą swój homo związek z bezużytecznym łajdakiem wlóczacym się bezczynnie i pijącym wino, którego niby wspaniały, wszechmocny ojciec tak nie lubił, że pozwolił innym ludziom przybić go do krzyża i zwyczajnie mu umrzeć.


Czy to była wyjątkowa śmierć? Nie to była śmierć jedna z tysięcy. Nieistotna śmierć darmozjada, który wyciągnął kumpli od żon i dzieci aby się z nim włóczyli jak banda hipisów, a dzieci ich głodowały gdyż oni zwyczajnie poszli w cug nie zapewniając im bytu. Dlaczego? Bo dla kmiota zawsze lepiej łazić po knajpach, rwać dziewki i nic nie robić niż łowić ryby aby utrzymać rodzinę. Jednak kto przejmowałby się głodna żona i dziećmi, przecież chodzi o paplanie pijackich głupot o czarnoksiężniku w niebie, który jest moim starym i dużo może. Ale jak prawo skazuje mnie na karę za przewinienie to okazuje się, ze ten stary to chuja może albo i może ale po prostu nie chce bo syn mu się nie udał.
Ani on robotny ani szlachetny z ta swoja idea nastawienia mordy do bicia i przebaczenia swoim oprawcom. Jak taki w ogóle może obronić rodzinę przed czymkolwiek i zapewnić jej byt. Do tego trzeba być twardym i pracowitym, a nie wpuszczać gwałciciela do domu i po gwałcie na żonie, oddać mu córkę zgodnie z ideą nadstawiania drugiego policzka.. A na wyjściu z dom mu wybaczyć.

 

Jak widać jezus zdecydowanie spierdolił tym facetom to co naturalne w człowieku i odebrał zwyczajną ludzką godność. Co do ojca to mój nie był najlepszy ale nawet ze swoimi wadami to wiem, ze jakby ktoś chciał przybyć mnie do krzyża za zbrodnie reszty ludzkości to wpadły i zrobił rozróbę wyrywając mnie oprawcom gdyż tak właśnie postępuje ojciec. To znaczy dobry ojciec. I jeszcze na odchodne by im powiedział, że za grzechy gwałciciela, sadysty, pedofila, kmiota dręczącego inne życie to niech oni wiszą sobie sami.

 

Gdy ktoś normalny nagle dopuści się refleksji i przystawi jedno z drugim mówiąc sobie, że przecież Chrystus kazał miłować bliźniego i czynić dobro więc po jaką cholerę mu żołnierze i to jeszcze siły specjalne, to musi sięgnąć po utajone nauki jezusa, które głosi w ewangelii świętego Tomasza jaką kościół ocenzurował z nowego testamentu.
Jezus jak i jego ojciec był shiozofrenikiem więc gdy zapomniał o nadstawianiu policzka to wpajał swoje nauki wspaniałego "miłosierdzia", w owej ewangelii, które były zwykłą mową nienawiści i to wobec swoich najbliższych.

10 Rzekł Jezus: "Przyniosłem ogień na świat i oto podtrzymuję go, aż zapłonie".

16 Rzekł Jezus: "Ludzie może myślą, że przyszedłem, aby przynieść pokój na świat, a nie wiedzą, że przyszedłem, aby przynieść rozdarcia, ogień, miecz, walkę. Gdy bowiem pięciu będzie w domu, trzech powstanie przeciw dwom, a dwu przeciwko trzem, ojciec przeciw synowi, a syn przeciwko ojcu. I staną się wobec siebie samotni".


55 Rzekł Jezus: "Kto nie znienawidził swego ojca i swej matki, nie będzie moim uczniem; i kto nie znienawidził swych braci i swych sióstr, nie dźwiga swego krzyża tak, jak ja, nie będzie mnie godnym".

99 Powiedzieli Mu uczniowie: "twoi bracia i twoja matka stoją na zewnątrz". Rzekł im: "Ci oto, którzy wypełniają wolę mego Ojca, są moimi braćmi i moją matką. To oni wejdą do królestwa mego Ojca".

101 Ten, kto nie żywi nienawiści wobec swego ojca i swej matki, jak ja, nie będzie moim uczniem.

 

Więc jeśli wydaje wam się, że ktoś kto zwie się żołnierzem chce nadstawiać drugi policzek to się mylicie.
Nie na darmo prezentują agresywna postawę gdyż wierni są doktrynie chrześcijańskiej czyli złej i sadystycznej, która prześladuje od zawsze wolnomyślących i wszelkich wolnych od tej urągającej podłości.
I z gorliwością chcą wypełnić nawoływanie jezusa do nienawiści.

Efektem będzie to co mówi Księga Powtórzonego prawa w rozdziale 13
„ 7 Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - 8 jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - 9 nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. 10 Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. 11 Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego,”
czyli „tolerancja” chrześcijaństwa poprzedzona już w księdze kapłańskiej, rozdziale 24.

 

Za nie uznawanie boga spotkać cię ma ukamienowanie.

 

Po to ci żołnierze Chrystusa żrą tyle paszy aby móc lepiej rzucać cięższymi kamieniami. No bo przecież ich agresywna postawa (na każdej fotce właściwa temu mowa ciała), mimika oraz nomenklatura nie są przypadkowe. Ba, oni nie są nawet zwykłymi żołnierzami, są specjalsami czyli od zadań wyjątkowych.
Wszak najgorliwsi inkwizytorzy też musieli znosić zadawanie wyjątkowo okrutnych tortur.

Tacy ludzie od swojej naturalnej pozycji uległości wobec gusła czyli klękania wstają tylko po to aby prześladować bliźniego. 

 

Ponadto powinni przynajmniej znać treść swej absurdalnej księgi choćby o ich publicznych modłach:(Ewangelia św. Mateusza, rozdział 6)

5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

 

Ubodzy w duchu, a mocni w wierze. Czyli niezbyt rozgarnięci ale bogobojni. Takich uwielbia bóg jahwe i jezus chrystus.

3 «Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. (św. Mateusz, rozdział 5)

Jakie jest najważniejsze przykazanie według jezusa chrystusa? (Ewangelia Mateusza, rozdział 22)

"36 «Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe? 37 On mu odpowiedział: «Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. 38 To jest największe i pierwsze przykazanie.

 

Cały stary i nowy testament stoi absurdem tej doktryny. W żadnym miejscu ani prawem boskim, których jest sześćset trzynaście, ani innymi nakazami ani bóg jahwe ani jezus nie mówią; bądż dobry i czyń dobro.

 

Najważniejsza jest bogobojność. I tutaj kończy się życie. Ponadto iddeą nauk jezusa chrystusa było deprecjonowanie wartości najbliższych:Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. (mateusz, rozdzial 10)

Człowiek bogaty duchem, czlowiek moralny i dobry może rzec w tej sytuacji tylko jedno; kto mówi to co powyżej, nie jest mnie godzien.

 

PS.

Dla zainteresowanych tematem samego jezusa chrystusa

https://www.poganin.eu/antyteizm/potomek-gwalciciela

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/majaczenie

 

Zaloguj się