Wartość

Uwaga; ten artykuł obraża uczucia religijne. Ale nie człowieczeństwo.

Uwaga; ten artykuł obraża uczucia religijne. Ale nie człowieczeństwo.

 

Kolega wkurzony na siostrę dewotkę zapytuje mnie:


- powiedz mi jaki jest główny morał ze starego testamentu. Lakonicznie.
- taki, że cipka dziewicy to najcenniejsza rzecz na świecie.

 

Jemu odparłem lakonicznie. Wam opowiem o tym wnikliwiej.

Okaże sie siłą rzeczy, że zachowanie kapłanów religii chrześcijańskiej nawet w dzisiejszym społeczeństwie jest po prostu zbieżne z doktryną, którą oni sprzedają.

Są dokładnie tacy, jakich potrzebuje ich ta doktryna. 

 

Powiedzmy sobie więc jacy. 

Księga Kapłańska, rozdział 21

10 Kapłan, który jest wyższy godnością ponad brac(...) 13 Za żonę weźmie tylko dziewicę. 14 Nie weźmie za żonę ani wdowy, ani rozwódki, ani pohańbionej, ani nierządnicy: żadnej z takich nie weźmie, ale weźmie dziewicę spośród swych krewnych.

Stary Testament jawnie mówi o tym, że kapłanowi należy się wszystko co najlepsze. 

 

Dzisiejszy jednak kapłan katolicki jest megalomanem i  jest "Sacerdos alter Christus", kapłan jest drugim Chrystusem. Ponieważ Chrystus był ówczesnym hipisem i wolał włóczyć się aby tylko gdzieś nie pracować, aby tylko nie być za coś odpowiedzialnym, aby tylko móc pić wino i gadać z kumplami, to nie związał sie na stałe z kobietą. 

Może miał w planach ale został skazany za polityczną bandytkę więc planów nie zrealizował. Chociaż są wersje ewangelii jak V ewangeliia która podaje chrystusa jako majacego zwiazek malżeński za sobą jednak zajmijmy się powszechnie głosoznymi pierdołami w  Ewangeliach kanonicznych. 

 

Niektórzy powołują się na 1 List do Koryntian, który ogólnie mówi, jest dobrze jak jest ale jak jest inaczej to też jest dobrze.

Jesteś wolny? Nie szukaj żony! (rozdział 7, wers 21) Człowiek bezżenny troszczy się o sprawy Pana, o to, jak by się przypodobać Panu. (rozdział 7, wers 32)

Bo w religii liczy się tylko rzecz jedna; przypodobać się panu. Która w namacalnym rozumieniu mówi wprost. Przypodobaj sie panu, przez przypodobanie się kapłanowi. Wszak Księga Kapłańska nie bez powodu mówi bardzo dokładnie co masz oddawać na ofiarę.

 

Sam kościół ma problem co do opowiedzenia sie przy sensie celibatu.

Moim zdaniem chodzi o brak odpowiedzialności. O ileż jest łatwiej być samemu. Nie musisz z nikim się dzielić daninami. Jeśli nie masz rodziny to nikt oprócz koscioła nie dziedziczy majątku. Oraz możesz spełniać swoje fantazje. A dobrze znamy ze starego testamentu fantazje starych kapłanów.

Czyż lepsza jest żona znudzona czy co raz nowa młódka i to chętnie dziewica.

Ponadto bardzo istotnym sygnałem jest świadome sprzeniewierzenie się przez kapłana naturze. Świadome wyzbycie się możliwości oficjalnego obcowania z kobietami. Natura nie programuje stworzeń stroniacych od seksu. Ba, mężczyzna przez naturę wręcz predestynowany jest do "rozsiewania nasienia"

Niecheć do seksu równa sie brak prokreacji. Brak prokreacji równa się brak przedlużenia gatunku. Natura nie dopuszcza takiej możliwości. DLatego seks jest przyjemny. I odczuwamy pociąg fizyczny.

Wiec kapłan nie może być isotota stroniaca od seksu. Więc czemu oficjalnie rezygnuje z kobiet?

Odpowiedż jest jedna; na rzecz innego rodzaju uciechy.

Megalomania i frywolność. Może z tego powodu zakaz małżeństwa kapłanom wszedl w roku 1079. Kościół mimo, że chce zostać niezmieniony, cały czas dostosowuje swoje standardy i prawo aby skuteczniej działać czyli być bezkarnym bez względu na to co robi i się bogacić. Nie trzeba z nikim dzielić się majątkiem.

 

Przyjrzyjmy się najcenniejszemu skarbowi ludzi boga. Mówiąc ludzi boga mamy na myśli każdego kto jest wybrany przez boga i jest jego ulubieńcem.

Królów również: Księga Królewska, rozdział 1


1 Z biegiem czasu sędziwy Dawid tak się posunął w latach, że nie mógł się rozgrzać, choć okrywano go kocami. 2 Wówczas powiedzieli mu jego słudzy: «Trzeba, aby wyszukano panu memu, królowi, młodą dziewicę, a ona będzie przy królu czuwać i mieć o niego staranie. I będzie spała na twym łonie, a przez to ogrzewała pana mego, króla».

 

No dobra, pomyliłem sie. Nie miałem racji, że cipka dziewicy jest najcenniejsza.

Cenniejsza jest cipka młodej dziewicy.

 

Młoda dziewica? Moge tylko przypuszczać bazując na wiedzy, że skoro bac micwa to rytuał hebrajski, w którym dwunastoletnia dziewczynka staje się kobietą więc stanie się oficjalnie dostępna dla mężczyzny to w zasadzie gdy mówimy o dziewicach to mówimy o młodszych niż po dniu tego rytuału.

Więc dziewica w starym testamencie to dziewczynka poniżej dwunastego roku życia. Dziecko. Oczywiscie, że dziecko.

Brane w niewolę, gwałcone, nigdy się nie wypowiadajace czego chce. Nie ma do tego żadnego prawa.

Aż boje się pomyśleć ile lat miała owa młoda dziewica.

 

Księga Liczb, rozdział 31

7 Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. (…) 9 Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. (…) rozgniewał się Mojżesz na dowódców wojska (...)15 Rzekł do nich: «Jakże mogliście zostawić przy życiu wszystkie kobiety?

Bóg nasłał ich aby zemścili się głównie na kobietach. To one były powodem rozmiłowania meżów Izraela i tym odejścia ich od czczenia Pana.

Wszak musimy pamiątać, że bóg starego testamentu to bóg zazdrosny. Za blużnierstwo karze kamieniowaniem.

 

Mojżesz jednak wymyślił pożyteczniejsze zastosowanie. Wypełnil wolę boga zabijając te które współżyły już no i zorganizował swoim trzydzieści dwa tysiące dziewic do seksualnego niewolnictwa wobec nich.

(księga Liczb, rozdział 31) 35 a osób, czyli dziewcząt, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, było razem trzydzieści dwa tysiące.

Mówi więc dorogowskaz moralny religii Judaizmu i Chrześcijaństwa wykonując wolę boga, drogowskazu moralnego Judaizmu i Chrześcijaństwa:

17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.

Nie bądżmy niemiłosierni. Musimy zrozumieć, że dziewice to jest tak smakoiwty kąsek że służy do uspokajania tłumów przez ich zaspokajanie.

 «Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa. Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa»

(Księga Sędziów, rozdział 19)

 

Sam Lot, jeden z ulubieńców boga, bratanek wybranego Abrahama tak traktuje własne dzieci:

Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!» (Księga Rodzaju, rozdział 19)

 

Cenny to skarb te małoletnie, dziewicze córeczki. Oczywiście nikt ich o zdanie nie zapytuje.

One nie mają woli. Są jedynie narzędziem woli mężczyzny Izraela, a jego wola jest usankcjonowana prawem boskim.

Prawem boskim, które wprost nakazuje brac niewolników i niewolnice. Księga Kapłańska, rozdział 25 (44-46)

"Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju.

Co tam jednak kupować niewolnice. Bez sensu. Zmarnowany majątek.

Prawdziwi faceci nie płacą za seks.


Księga Sędziów, rozdział 21
 

10 Zgromadzenie więc wysłało tam dwanaście tysięcy walecznych mężów, nakazując im: «Idźcie, a pobijcie mieszkańców Jabesz w Gileadzie ostrzem miecza, także kobiety i dzieci. 11 W ten sposób postąpicie: (...) I znaleźli wśród mieszkańców Jabesz w Gileadzie czterysta młodych dziewic, które nie obcowały z mężczyznami, i przyprowadzili je do obozu w Szilo, znajdującego się w ziemi Kanaan.

 

Ponownie owe młode dziewice. Cóz za rarytas. Najpierw wyrznęli ich ojców i matki.

I wzięli sobie te dzieciątka. Należy się, a co, wszak to ludzie boga. Tak nakazuje bóg.

20 Nakazali więc Beniaminitom, co następuje: «Idźcie, a zróbcie zasadzkę w winnicach. 21 Wypatrujcie, gdy córki Szilo pójdą gromadnie do tańca. Wyszedłszy z winnic niech każdy uprowadzi dla siebie żonę spośród córek Szilo, (...) 23 Beniaminici tak uczynili, i z tych, co tańczyły, uprowadzili sobie żony odpowiednio do swej liczby. 

 

Tak się traktuje sąsiadów, a nie jakaś tam dyplomacja, polityka czy dobro. Same bzdury.

 

Tak w ogóle to musisz wiedzieć ile zapałcisz kary za zgwałcenie kobiety ale młodej, dziwicy.

Nie dziwica nikogo nie obchodzi. Ona już i tak nic nie warta. Zużyta.

 

28 Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, 29 odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie. (Księga Powtórzonego Prawa, rozdział 22) 

 

Więc tak: jeśli pochwicisz ja , zgwałcisz i wpadniesz to zapłacisz tatusiowi pięćdziesiąt. I możesz sobie ją ruchać dalej jako żonę. 

Tylko jej nie porzuć. Oczywiście nie zmiania to politeistycznego stanu rzeczy i możliwości posiadania wielu żon i niewolnic.

A co, jak cię stać to chulaj dusza, masz boskie prawo.

Tu sprawa prosta, bo rzuciłeś sie na biedne dziecko i zgwałciłeś. Pewnie krawiła, bo to dziewica.

Ale jakbys czasem dostał felerną żonę to reklamuj.

 

13 Jeśli ktoś poślubi żonę, zbliży się do niej, a potem ją znienawidzi, 14 zarzucając jej złe czyny, i zniesławi ją mówiąc: «Poślubiłem tę kobietę, a zbliżywszy się do niej, nie znalazłem u niej oznak dziewictwa5», 15 wtedy ojciec i matka młodej kobiety zaniosą dowody jej dziewictwa do bramy, do starszych miasta. 16 Ojciec młodej kobiety odezwie się do starszych: «Dałem swą córkę temu człowiekowi za żonę, a on ją znienawidził. 17 Oto zarzuca jej złe czyny, mówiąc: "Nie znalazłem u córki twej oznak dziewictwa". A oto są dowody dziewictwa mej córki» i rozłoży tkaninę przed starszymi miasta. 18 Wtedy starsi miasta wezmą tego męża i ukarzą go. 19 Skażą go na sto [syklów] srebra i dadzą je ojcu młodej kobiety, gdyż okrył niesławą dziewicę izraelską; pozostanie jego żoną i nie będzie jej mógł całe życie porzucić. 20 Lecz jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety, 21 wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienować ją będą mężowie tego miasta, aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. Usuniesz zło spośród siebie. 

 

Jakkolwiek na to nie spojrzysz, facet wygrywa.

Jeśli reklamacja jest bezpodstawna, kasiorka wpada.

Jeśli oskarżyciel ma rację, jest zabawa w rzucaniu kamieniami. A co poruchane to już Twoje.

 

23 Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, 24 oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie. 

(Ksiega Powtórzonego Prawa, rozdział 22)

Tak mówi wybrany naród boga gdybyś nie darła sie zbyt głośno bo oprawca mógłby nie zaciskać ci dłoni na szyi albo nie zatkać ust w inny sposób.

Krzycz dziewczę, krzycz wniebogłosy. Pozwólcie o wierzący, że gwałcicielem się przejmował nie będę.

 

Jednak nie dyskryminujmy kobiet zużytych czyli jakiś tam szesnastolatek. One też mają wartość:

Księga Rodzaju, rozdział 12

13 Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu 14 Gdy Abram przybył do Egiptu, zauważyli Egipcjanie, że Saraj jest bardzo piękną kobietą. 15 Ujrzawszy ją dostojnicy faraona, chwalili ją także przed faraonem. Toteż zabrano Saraj na dwór faraona, 16 Abramowi zaś wynagrodzono za nią sowicie. Otrzymał bowiem owce i woły, niewolników i niewolnice oraz oślice i wielbłądy.

Nie, to nie jakiś przypadkowy ochlapus. 

To jeden z głównych ludzi boga jahwe. Abraham. Pierwszy alfons. 

Nie mówi do żony, zróbmy coś aby nam się dobrze wiodło. Mówi do niej, udawaj siostrę, wezmą cię, będą dymać aby mi się dobrze wiodło.

Ja myslałem, że jestem szowinistyczną świnią bo nigdy nie dawałem kwiatków kobiecie.

 

Póżniej wywinał drugi taki sam numer z tą różnicą tylko, że klient kłamał, że z nią nie spał bojąc się boga. Ale jej zapłacil. 

To znaczy zapłacił alfonsowi, przepraszam, mężusiowy, wybrankowi boga.

 

 

Bratanek Lot, o którym pamiętamy jak chciał oddać dwie córki gwalcicielom, podkreslając ich niewątpliwe zalety dziewictwa tez sobie nieżle poczyniał.

Nie ma co się dziwić, córy mu dorastały, jeszcze dziewice, smakowite kąski.

Krzątały sie przed nim, pewnie się staruszek pobudzał, w wypadku zgineła mu żona to sobie poszedł z nimi na odludzie.

Zamieszkanie z dla od cywilizacji z dwoma córeczkami małoletnimi w jaskini to jest właśnie to co tatuś lubi najbardziej.

To znaczy tatuś z ludzi boga, wybraniec boga jahwe.

Księga Rodzaju, rozdział 19

A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze,(…) 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała.
34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca.

Biblia kolejny raz nie mówi nam prawdy. Chce usankcjonować rozpustę jednego z ludzi boga abyśmi nie byli oburzenii. Wszak formalnie potępia kazirodztwo ale nieformalnie nie jest w stanie się bez niego obejść.

Jeżeli przemyślicie sprawę to zrozumiecie, że tak potężne upojenie alkoholowe po którym nic nie pamiętacie i śpicie nieprzytomnie sprawia, że w zasadzie cały wasz organizm śpi nieprzytomnie.


Nie ulega wątpliwości ten zapis, że to zdegenerowany tatuś brzykał swoje małoletnie córeczki w pieczarze. Być może i z tego powodu skrył się w pieczarze.

Ich seksualność była jedyną wartościa jaką miały. Udowodnił to chcąc je wydać gwałcicielom: Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!»

Żona szczęśliwie już nie była przeszkodą więc stary zboczeniec ukrył się z nastolatkami w pieczarze aby sobie je gwałcić. No bo po staruch zamyka się w córeczkami w pieczarze? Aby je chronić? To czemu zachodzą w ciążę?

 

   Czy mądry bóg w którymkolwiek z przepisów prawa jakie ustanawia, a jest ich 613 (sześćset trzynaście), a nie dziesieć (Dziesieć jako dekalog jedynie zostało opublikowanych).  daje nam przepis mówiący o tym, abyś drugiego człowieka traktował jak siebie samego? Nie niewolił? Nie krzywdzł?

Czy są jakieś przepisy prawa chroniące niewolnika lub niewolnicę?

Oczywiście, że są. Miłosierny bóg nie zapomina o cennych niewolnikach i niewolnicach.

Księga Wyjście, rozdział 21
20 Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. 21 A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością

Więc musisz nauczyć sie jak należy maltretować drugiego człowieka. Skatuj go tak aby przynajmniej jeden dzień przeżył. Wtedy nic się nie stało.

 


7 Jeśliby ktoś sprzedał swą córkę w niewolę jako niewolnicę, nie odejdzie ona, jak odchodzą niewolnicy. 8 A jeśliby nie spodobała się panu, który <przeznaczył ją> dla siebie, niech pozwoli ją wykupić. Ale nie może jej sprzedać obcemu narodowi, gdyż byłoby to oszustwem wobec niej. 9 Jeśli zaś przeznaczył ją dla syna, to niech uczyni z nią, jak prawo nakazuje obejść się z córkami. 10 Jeśli zaś weźmie sobie inną, nie może tamtej odmawiać pożywienia, odzieży i wspólnego mieszkania. 11 Jeśli nie spełni wobec niej tych trzech warunków, wówczas odejdzie ona wolna bez wykupu.
(Księga Wyjście, rozdział 21)

Mądry bóg też doradza ci abyś wykupił swoja córę, którą sprzedasz w niewolę ale będzie zbyt brzydka dla właściciela nowego. I nie oszukuj jej i nie sprzedawaj innym facetom niż Izraelczykom. To byłoby oszustem wobec niej. Nie, sama sprzedaż nie jest podłością.

W ogóle kto ją tam pyta o zdanie. 

 

Księga Wyjścia, rozdział 22
15 Jeśli ktoś uwiódł dziewicę jeszcze nie zaręczoną i obcował z nią, uiści [rodzinie] opłatę [składaną przy zaślubinach] i weźmie ją za żonę. 16 Jeśliby się ojciec nie zgodził mu jej oddać, wówczas winien zapłacić tyle, ile wynosi opłata składana przy zaślubinach dziewic.

Pamiętaj aby zainkasować pieniądze jak Ci zerżnie sąsiad córę. Wiadomo, że dziewicę. To jedyny skarb, ta już zdeflorowana to kula u nogi. Do garów.

 

Kapłan też na męskich pragnieniach chce zarabiać. Więc sankcjonuje odpowiednie prawo. Na każdym kroku dostaje mięso, złoto, skóry delfinów, kadzidła, brąz, srebro, i masę innych wartościowych przedmiotów ale skoro rozpusty jest tak dużo to trzeba nałożyć cło: Księga Kapłańska, rozdział 19

20 Jeżeli kto obcuje cieleśnie z kobietą wylewając nasienie, a ona jest niewolnicą przeznaczoną dla innego męża, ale jeszcze nie wykupioną ani obdarzoną wolnością, to będzie im wymierzona kara, jednak nie kara śmierci, bo ona nie była obdarzona wolnością. 21 Przyprowadzi mężczyzna przed wejście do Namiotu Spotkania swoją ofiarę zadośćuczynienia dla Pana,

Podatek od ruchania? W zasadzie sutenerstwo ale to jak już wiemy u ludzi boga nic nowego.

Ależ Ci kapłani sa pomysłowi. W ogóle to oczywiście nikt kobiety o zdanie nie pyta. Nikt jej nie wynagrodzi gwałtu. Żartujesz.

Wynagradzać niewolnicę za to, że ktoś robi z nią to do czego ona jest przeznaczona. Wszystko zgodnie z prawem. Nie ma o czym mówić.

 

Bóg też lubi posłuszne niewolnice. Hagan gdy uciekła od swej pani spotkała boga. Powiedział on

Księga Rodzaju, rozdział 16
9 Wtedy Anioł Pański rzekł do niej: «Wróć do twej pani i pokornie poddaj się pod jej władzę

 

Ah ten bóg i jego wybrani ludzie. Lub jak już odrzucimy to widmo resentymentu, to westchnijmy ; ah ten kapłan.

Ten to się ustawić umie. Zaplanować, rozpisać tak aby nic nie robić i mieć wszystko.

 

Księga Liczb, rozdział 31

6 Połowa przypadająca w udziale tym, którzy brali udział w wyprawie wojennej, wynosiła: trzysta trzydzieści siedem tysięcy pięćset owiec. 37 Z tego oddali Panu sześćset siedemdziesiąt pięć sztuk; 38 trzydzieści sześć tysięcy wołów - z czego oddali Panu siedemdziesiąt dwie sztuki; 39 trzydzieści tysięcy pięćset osłów, z czego oddali Panu sześćdziesiąt i jedną sztukę. 40 Wreszcie szesnaście tysięcy osób, z czego oddali Panu trzydzieści dwie osoby. 41 I oddał Mojżesz kapłanowi Eleazarowi dary przeznaczone na ofiarę dla Pana, stosownie do rozkazu, jaki Pan dał Mojżeszowi (…)50 Dlatego przynieśliśmy w ofierze dla Pana wszystkie znalezione przedmioty ze złota: nagolennice, naramienniki, pierścienie, kolczyki i naszyjniki, aby dokonano nad nami wobec Pana obrzędu przebłagania». 51 Wzięli więc Mojżesz i kapłan Eleazar złoto i wszystkie kosztowne przedmioty. 52 Złota zaś oddanego przez tysiączników i setników na ofiarę dla Pana było szesnaście tysięcy siedemset pięćdziesiąt syklów. 53 Każdy ze zwykłych wojowników posiadał jeszcze swój własny łup. 54 Mojżesz więc i kapłan Eleazar wzięli złoto od tysiączników i setników i zanieśli do Namiotu Spotkania jako pamiątkowy dar Izraelitów dla Pana.

 

Niezły majątek za nic nie robienie.

Wiemy już co rozumieć przez wyżej nazwane "osoby" .To nasze porwane dziewice.

Panu przypadły trzydzieści dwie. Możemy tylko po cichu liczyć, że nie spalone na ołatrzu lecz wykorzystywane seksualnie przez kapłanów. 

Chociaż czyż smierć nie jest godniejsza. Ale nie łatwo uciec w śmierć przed ludżmi boga.

 

Kapłan ma to co sobie rozpisał i zaplanował.

Dziś dzień też to ma. Dziewice w postaci dziewczynek i chłopców.

Musicie zrozumieć, że cała święta księga, która on wyznaje i jest dla niego częścią pisma świętego czyli stary testament wypełniony jest takimi prawami, nakazami, wytycznymi, o jakich między innymi sobie tu powiedzieliśmy.

To jest jego moralnym drogowskazem. Sam go tak traktuje i chce abyście i wy go tak traktowali.

Nie bez kozery.

To księga, która sankcjonuje wszelką zwyrodnialczość kapłana oraz służenie mu w formie waszych darów.

Dziś czy to z pieniędzy czy z dzieci.

Jedno według was jest w porządku ale drugie was oburza. Więc robi to po kryjomu ale cały czas z pełnym przeświadczeniem, że mu sie należy.

 

Dlaczego? Jeżeli masz do czynienia z człowiekiem który żyje taką moralnością o jakiej sobie powiedzieliśmy. A jest tego w jego swiętej ksiedze jeszcze więcej. Więc gdy masz do czynienia z degeneratem to nie możesz się dziwić. 

Wyznaje ta okrutną "moralność". Edukował się w niej, wierzy w nią i świadczy o niej swoim życiem.

To jest kodeks "etyczny" który sobie wybrał. Własnie ten, a nie inny. Ten kodeks w żadnym z punktów nie jest dobry więc jak ma być dobry człowiek, który go wyznaje i chce przestrzegać.

I nakazać innym aby go przestrzegali.

 

Musicie zrozumieć, że kapłani to wiedzą doskonale.

Wiedzą doskonale co jest zapisane w ich starym testamencie. Ich to nie oburza. Wszak wybrali to. Wybrali to w pelni świadomie. To stoi czarno na białym, a teologia, która studiują ich  w tym utrwala.

I to im sie podoba. Gdyby tak nie było, nie pozostawaliby kapłanami. Każdy normalny człowiek jak pozna prymitywizm bibli i jej boga oraz jej kapłanów i wybrańców czym szybciej odrzuci to i będzie chciał pozostać po prostu dobry.

 

Ale on tego nie robi. Zwyczajnie chce te "wartości" jakie przepisuje mu stary testament, który - jakkolwiek spojrzysz jest częścią tak zwanego pisma świętego.

Dlatego kapłan chrześcijański jest dokładnie taki jaki jest. Jest mężczyzną boga pożądającym dziewicie czy to dziewczynek czy chłopców.

 

Mnie to nie dziwi. Zaskakującym jest natomiast reagowanie wasze na czyny kapłanów.

Jabyście odkryli, że ziemia krąży wokół słońca. A pedofilia wśród nich to nic nowego. Staje się jedynie głośniejsza za sprawą mniejszej kontroli nad mediami.

 

Na koniec abyście Panie pamiętały: proszę troszczyć się o sprawy Pana.

1 List do Koryntian, rozdział 7

Podobnie i kobieta: niezamężna i dziewica troszczy się o sprawy Pana, o to, by była święta i ciałem, i duchem. Ta zaś, która wyszła za mąż, zabiega o sprawy świata, o to, jak by się przypodobać mężowi.

 

Jednak ponieważ jej zdrowie i życie nie ma żadnej wartości to jak przypadkiem dotknie intymnie mężczyzny, upierdolisz jej rękę. Stosownie do przewinienia oczywiście.

księga powtórzonego prawa, rozdział 25

"11 Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i - chcąc wyrwać męża z rąk bijącego - wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe, 12 odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości.

 

 

 

3 Chciałbym, żebyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa - Bóg. (1 list do koryntian, rozdział 11)

 

Drogie Panie, abyście pamiętały tylko o tym, że jesteście najniżej w łańcuchu pokarmowym.

 

6 Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy! Jeśli natomiast hańbi kobietę to, że jest ostrzyżona lub ogolona, niechże nakrywa głowę! 7 Mężczyzna zaś nie powinien nakrywać głowy, bo jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny. 8 To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9 Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. 10 Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów.

 

Nieudatny mężczyzna tworzy treść chrześcijaństwa, wynosząc na piedestał terrorystę jana z gamalii (historycznie), który okrzyknięty zostaje mesjaszem i królem żydowskim i staje się jezusem chrystusem. https://www.poganin.eu/antyteizm/jezus-chrystus-czyli-mitra

 

 

Dwa świadectwa resentymentu zostają głownymi postaciami chrześcijaństwa powołując również trzecie moralne dno jakim jest bóg jahwe.

 

Z calej tej księgi, z calej biblii czyli zarówno ze starego i nowego testementu dudni echem nienawiśc do tego co światłe, wzniosłe, dobre, silne, naturalne, czyste, niezależne, wysokie, nieskalane, wolne.

 

To zawiść i małość stworzyła tak prześladujące wszystko co naturalne nauki religii chrześcijańskiej.

 

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/religia-czyli-wyzysk

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/potomek-gwalciciela

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/piekno

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się