ŚwiatRolnika szczujnia sadyzmu

Rafał Betlejewski napisał:

Dziś opowiem Wam historię oburzającą, proszę zapiąć pasy. Będzie piguła... Pokażę Wam, kto tak naprawdę w Polsce finansuje propagandę anty-LGBT oraz agresywną kampanią anty-UE. I zapewniam, zdziwicie się, gdyż pieniądze idą z najmniej oczywistego adresu. I od razu proszę o udostępnienie tego artykułu, warto byśmy się dowiadywali, kto nam w Polsce funduje wzajemną nienawiść.
Akt Pierwszy: film o Bartku LGBT.
Rok temu zrobiłem reportaż o trans płciowym Bartku - "Klepacka vs Dziecko LGBT", który dziś na FB ma 5 milionów wyświetleń i poruszył olbrzymią ogólnopolską debatę na temat zjawiska trans płciowości. Ten reportaż był też początkowo na YT, ale któregoś dnia otrzymałem komunikat, że serwis zablokował jego wyświetlanie ze względu na zgłoszenie naruszenia praw autorskich przez inną osobę. Serwis YT nie bada zasadności takich zgłoszeń, tylko od razu zdejmuje materiał, pozostawiając sprawę do rozstrzygnięcia zainteresowanym stronom. Spojrzałem więc, kto zgłosił roszczenie, ale był to jakiś nic nie mówiący adres e-mail. Zdziwiłem się, gdyż w moim mniemaniu żadnego naruszenia w filmie nie ma. Zagadka się pogłębiła, gdy ze skrzynki wyciągnąłem list z kancelarii prawnej reprezentującej - uwaga - Fundację Polska Ziemia. Słucham!? No tak! Ale jak to? Co ma wspólnego fundacja mająca wspierać rolników z moim filmem o Bartku, drapałem się w głowę. W liście zażądano ode mnie usunięcia filmu z emisji oraz 15 000 złotych na Ordo Iuris - Ordo Iuris!? czemu akurat Ordo Iuris!? i jeszcze 10 000 jakiejś nawiązki, czy czegoś. W sumie 25 000 złotych. Siadłem więc do neta. Fundacja Polska Ziemia ma stronę internetową, a jakże, zrobioną w klimacie agencji PRowej, gdzie językiem marketingowym mówi się o... patriotyzmie, Powstaniu Warszawskim, Żołnierzach Wyklętych i "ideologii LGBT". Jak Boga kocham. Patrzę adres: Kolejowa 45, lokal 135, Warszawa. W ogóle, o co chodzi.... zastanawiam się, ale widzę, że Fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia jest producentem szkalującego środowiska LGBT filmu "dokumentalnego", pt. Zmierzch Ofensywa Ideologii Gender. Nota bene warto zobaczyć, gdyż obrazuje on skalę nienawiści w polskim kościele. OK, teraz zaczynam łapać... fragmenty filmu Zmierzch wykorzystałem w swoim reportażu o Bartku, by odnieść się do szkalujących treści. Takie działanie jest jednak całkowicie zgodne z prawem prasowym, które umożliwia w ten sposób polemikę z tezami stawianymi publicznie przez różnych autorów. Jest to także znana praktyka na YT, gdzie każdy polemizuje z każdym. Dlaczego jednak fundacja rolników produkuje tak szkalujący osoby LGBT film!? Po co, dlaczego, co to ma wspólnego z ziemią? Zdziwiłem się jeszcze bardziej, gdy odkryłem, że w "dynamicznym zespołe" fundacji jest Marek Miśko... mój były redakcyjny kolega, który przez dwa lata współtworzył ze mną audycję w Polskim Radiu... Whaat!? Co Miśko tam!? Więc googluję i mi wyskakuje film, na którym Miśko w żarliwym wystąpieniu broni przemysłu futerkowego w Polsce. Proszę spojrzeć. Film robił furorę w sieci. Film nazywa się: FACET MASAKRUJE SOCJALISTÓW Z PiS W TV TRWAM!!! NA ŻYWO!
Akt Drugi: Fundacja Viva.
Piszę więc na FB post, w którym relacjonuję moje zdziwienie atakiem polskich rolników na mój film o Bartku i na to odzywa się do mnie Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva! na rzecz zwierząt. I Cezary mnie pyta, czy znam nazwisko Szczepan Wójcik. Mówię, że nie. Na co Cezary zaprasza mnie na spotkanie w Fundacji, gdyż w Vivie znają człowieka od lat i chętnie podzielą się tą wiedzą. Wójcik? Co ma wspólnego ze mną jakiś Wójcik. Ale idę. Na spotkanie biorę jeszcze Przemka Witkowskiego, który jest specem od polskiej prawicy, bo czuję, że to w tym kierunku zmierza. W pokoju konferencyjnym trójka aktywistów brifuje nas na temat Wójcika i jego ponurej działalności, a my powoli wsiąkamy w fotele... Staje przed nami obraz niezwykłego bestialstwa wobec zwierząt futerkowych i ludzi, skala pieniędzy, powiązań politycznych, lobbingu na rzecz dwóch rodzin w Polsce, no i pojawia się nazwisko... Rydzyk. Wyszyński kładzie przede mną dwie broszury, które Viva wydała na temat tego wstrętnego biznesu. Wszystko tam jest czarno na białym. A wszystko spina Wójcik.
Akt Trzeci: Szczepan Wójcik.
No więc kto to jest ten Wójcik!? Aktywiści mówią, że to rolnik spod Radomia, syn innego Wójcika, Wojciecha, który pozostaje w cieniu, a który jest prawdziwym capo di tutti capi. Stary Wójcik był małorolny, bez pieniędzy wyjechał do pracy w Holandii, ale jakimś cudem wrócił z milionami i kupił dziesiątki hektarów ziemi, które przerobił na fermy futrzarskie. Skąd miał pieniądze? Podejrzenie jest takie, że jest słupem dla pieniędzy holenderskich, które musiały uciekać z Holandii po wprowadzonym tam zakazie hodowli. W 2017 roku PiS zapowiedział taki sam zakaz w Polsce i wtedy rodzi się medialna kariera Szczepana, który podejmuje się stworzenia lobby na rzecz obrony biznesu rodzinnego. Ma pieniądze, ludzi znajduje. Znajduje ich w sejmie, po każdej stronie barykady, przede wszystkim u Kukiza, bo wtedy Konfederacji jeszcze nie było w Sejmie, ale także w PiSie i PO. Znajduje ich wśród dziennikarzy, stąd w jego orbicie pojawia się prawicowy demagog Marek Miśko a także Ewa Zajączkowska. To oni zbudują redakcje wsensie.pl, Świata Rolnika, Fundacji Polska Ziemia itd. Ale w końcu Wójcik znajduje sprzymierzeńca najważniejszego... Tadzia Rydzyka. Piniądz czuje piniądz.
Akt Czwarty: Imperium Medialne Wójcika
Wójcik postanawia podejść do obrony imperium całościowo i nowocześnie. Stawia na media i kształtowanie opinii publicznej. Zakłada sieć zależnych od siebie organizacji, które mają wzajemnie pimpować przekaz. Maskuje też działalność lobbystyczną za fasadą "obrony wartości", bezstronności naukowej i dziennikarskiej, troski o dobro wspólne. Wszystko ma się jednak opierać o imperium Rydzyka, które daje temu zasięgi. Sam Wójcik zamierza przyjąć rolę "bezstronnego eksperta" - w tym celu powołuje Instytut Gospodarki Rolnej, czyli jakąś placówkę niby badawczą, która ma mu służyć za podpis na ekranie. Teraz Wójcik może już występować na pasku w TV Trwam jako ekspert Instytutu Gospodarki Rolnej, a nie tani lobbysta spod Radomia. Potrzebuje jeszcze agencji PRowej, która mogłaby wytwarzać materiały propagandowe. W tym celu powołuje Fundację Wsparcia Rolnika Polska Ziemia, gdzie sprężyną nakręcającą staje się Miśko. Jak mówiłem, Miśkę znam i wszystko można o nim powiedzieć, ale energii nie można mu odmówić. Fundacja zacznie produkować na rzecz TV Trwam filmy propagandowe w stylu Zmierzchu, ale także prowadzić akcje wsparcia dla Klepackiej np. "Nas reprezentujesz" czy pikiety antyekologiczne. W filmach pojawia się Miśko jako głos lektorski, czasami zakamuflowany, jako "anonimowe źródło", gdy udaje po prostu kogoś innego, czasami wprost, jako on. Ale i tego mało. Wójcik tworzy jeszcze portal wsensie.pl który ma udawać "niezależne źródło dziennikarskie" a szybko staje się prawicową szczujnią. Na dokładkę powstaje jeszcze Świat rolnika. Dziś Miśko jest redaktorem naczelnym tego portalu. Wszystko za pieniądze z mordowania zwierząt. Ale jak mówi Miśko: kochać można Boga, żonę, ale nie zwierzęta. Gdzie znajduje się redakcja wsensie.pl? Kolejowa 45...
Akt Piąty: Szczucie.
Media Wójcika zaczynają szczuć. Ich celem staje się Unia Europejska, działacze na rzecz zwierząt, w tym przede wszystkim Viva, Otwarte Klatki, ale także osoby LGBT. To wszystko podlane sosem "walki o POLSKIE rolnictwo" świetnie wpisuje się w działalność radia Maryja i TV Trwam, gdzie Wójcik jest co chwilę. W tej propagandzie jest wszystko, co słyszymy ze strony skrajnej prawicy: oskarżenia o neo-marksizm, komunizm, ekoterroryzm, niszczenie polskiej rodziny, ataki na kościół, degenerację Zachodu, a nawet rasizm itd itd. Ludzie Wójcika preparują informacje, opłacają "źródła", przedstawiają "pokrzywdzonych rolników", robią anty-unijne pikiety pod Sejmem, tworzą sieć fikcyjnych kont w mediach społecznościowych, z których rozsiewają nienawistną propagandę i szkalują działaczy na rzecz zwierząt. Celem tej propagandy jest także poseł Czabański wnioskodawca ustawy antyfuterkowej. Z fikcyjnych kont płyną oskarżenia o korupcję, dywersję, niszczenie rolników, alians z komunistami i agenturę na rzecz Rosjan i Niemców. W szkalowaniu nie ma granic dla Wójcika, Miśki i kolegów. W nagrodę za te dokonania, Rydzyk blokuje inicjatywę Kaczyńskiego w Sejmie i ustawa znika. Do dziś.
Akt Szósty: Film dokumentalny
Przez rok próbowałem znaleźć fundusze na film dokumentalny ukazujący cały ten paskudny proceder. Niestety bezskutecznie. Odmówili wspólpracy wszyscy główni wytwórcy treści od Canal+ przez TVN do Onetu. Jedni z braku pieniędzy inni z braku zainteresowania. A szkoda. Jest to wyjątkowo jaskrawy przykład tworzenia fałszywej propagandy w imię obrony interesu kilku rodzin z pieniędzmi z biznesu opartego o brutalne znęcanie się nad zwierzętami. To dochody z mordowania zwierząt dla zysku finansują kłamstwa na temat osób LGBT i kościelnie promowaną nienawiść jednych Polaków do drugich. Ubrani w "patriotyczne piórka" lobbyści blokują w Polsce rozsądny proces legislacyjny podjęty przez Kaczyńskiego, sprzedając zwykłym Polakom nienawiść do gejów i poczucie zagrożenia ze strony Niemców i UE. To jest smutna prawda na temat naszej współczesności. Koszty tego płacimy wszyscy, gdyż wyziewy z ferm norek skutecznie zatruły relacje między ludźmi w Polsce.

Zdegenerowana mentalność chrześcijańska "kochać można boga boga, żonę ale nie zwierzęta".


Czas już porzucić bogów i zabobonną, prymitywną mentalność i nauczyć się być ludzkim.


https://www.poganin.eu/antyteizm/sokrates-w-trzech-aktach
https://www.poganin.eu/antyteizm/boze-klatki
https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/mysl-46
https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/mysl-54


Dziś gloryfikowana jest chrześcijańska moralność, w której zadręczanie i zabijanie niewinnych stworzeń dla zysku i płytkich odruchów jest wlaściwe.

A gdybyście tak mocno wierzący dowiedzieli się, że w tak zwanym wyższym chrześcijaństwie zwierzęta są nam braćmi.
https://www.poganin.eu/antyteizm/wyzsze-chrzescija-stwo


A artykule wymieniony jest również jako propagandowy portal świat rolnika, z którym mialem już do czynienia ukazując niezwykłe bzdury jakie propagują by podsycać w nas agresję i znieczulenie wobec zwierząt. W poniższym linku jest artykuł, w którym rozprawiłem się z ich deprecjonowaniem ludzi jacy chcicieliby być dobrzy.

https://www.poganin.eu/antyteizm/truciciele

 

Za wyrabianiem w ludziach tej fałszywej opini każącej nam wręcz być agresywnym wobec zwierząt, deprecjonującej ich życie jak i wartości dobra stoją po prostu pieniądze. Pieniądze które wystarczają aby zawsze chciwy człowiek i chciwy kościół wciąż sprzedawał nieprawdy i mordował dla zysku.

Stawiają sobie Ci sami ludzie wielkie symbole bogów majace ich wartościować, a nawet nie potrafią być zwyczajnie ludzcy.

To nie w to co wierzymy nas wartościuje lecz to co czynimy.

Skrócę myśl; rolnikom przeszkadza wszystko. Nie przeszkadza im za to trzymanie zwierzęcia na łańcuchu, dręczenie go, przybijanie martwego na polu dla odstraszenia innych zwierząt, topienie bezmyślne narodzonych zwierząt w wiadrze wody, ksiądz molestujący i gwałcący dzieci.

Rolnikom przeszkadza każde żywe stworzenie, bo rolnik uważa, że jest najważniejszy na ziemi i nic nie może niszczyć jego upraw. Więc rolnik lamentuje o pomoc myśliwych aby ci zabijali na umór wszystko co się rusza.
I dziś rolnikowi też w jakiś dziwny i niezrozumiały sposób przeszkadzają lgbt którzy chyba według niego w kukurydzy urządzają jakieś niespotykane orgie i lądują w niej jak UFO w filmach.
Bo dla Polaka katolika czyli też takiego rolnika, lgbt jest jak UFO. Groźni obcy, którzy mogą zjeść ich dzieci i zagrozić ich kościołowi.
Bo każdy rolnik i Polak katolik i każda cebula, która nie używa mózgu właściwie chroni dzieci przed demonami i nieistniejącymi zagrożeniami ale nie chroni ich przed rzeczywistym, namacalnym, stwierdzonym zagrożeniem. Realnym.
Dlatego przez cale wieki kapłan religijny straszy piekłem i diabłem. Jak dostaniesz piekło i diabla i się na nich skupisz to nie zauważysz kapłana jako prawdziwego zagrożenia.
To podobna analogia jak z bogiem. Dostałeś diabla, który jest "zły" i dostajesz boga, który ma być "dobry." Tylko nikt już głośno Ci nie mówi, że ten "zły" diabeł według biblii zabił 10 osób, a ten "dobry" bóg 2 miliony 460 tysięcy.
I mimo to wciąż Ci się mówi, że bóg jest dobry.
Każdy rolnik widzi demony ale żaden rolnik nie widzi zagrożenia płynącego z religii i czynów kościoła katolickiego w historii.
Bo rolnik i Polak katolik czytać nie musi. Wiec historii nie pozna. Wystarczy, że w telewizorze powiedzą mu jak jest i jak ma być, a ksiądz z ambony to potwierdzi.
A on wracając do domu, zaglądając do ledwo żywego zwierzęcia, które sam uwiązał na polu aby pełniło funkcje odstraszacza ucieszy się, że agonia tej istoty jest powolna, a nawet i ciało odstraszy niektóre zwierzęta.
I może bez konieczności brudzenia sobie rąk w świętą niedzielę wrócić rozgrzeszony do domu.
I nie ma i nie będzie miał pojęcia, że jest zwykłą ludzką kurwą. Ważne, że jest bogobojny. Bo w religii nie liczy się dobro i zło lecz bogobojność i grzech. Czyli nie etyka lecz posłuszność wobec dyktatu księży i tego typu moralności i nakazów boga wynikających ze świętej księgi kiedy i za co możesz zabić.


Księga Kaplańska:
- każdego który złorzeczy ojcu lub matce (rozdział 20, wers 9)
- cudzołożników (rozdzial 20, wers 10)
- kochanka żony swego ojca i odslaniajacego nagośc ojca (rozdział 20,wers 11)
- kochanka synowej (rozdzial 20, wers 12)
- homoseksualistów (rozdzial 20, wers 13)
- biorącego za żonę matkę i córkę (rozdzial 20, wers 14)
- zoofila; biedne, niewinne zwierzę też (rozdzial 20, wers 15-16)
- poglądajacych nagość swej rodziny czyli można by rzec nudystów (rozdzial 20, wers 17)
- wróżki (rozdział 20, wers 27)
- blużnierców (rozdział 24, wers 14)
- każdego kto przeklina boga (rozdzial 24, wers 16)
- zabić każdego kto zabije kogokolwiek (rozdział 24, wers 17)
Księga Wyjścia:
- dziecko które złorzeczy rodzicom (rozdział 21, wers 17)
- czarownice (rozdział 22, wers 17)
- pracujących w szabat (rozdział 31, wers 15)
Księga Ezechiela:
- każdego kto zgrzeszył (rozdział 18, wers 4)
Księga Liczb:
- obcych zbliżajacych się do świątyni (rozdział 1, wers 51)
- wyznawców innych bogów(rozdział 25, wers 1 do 9)
Księga Zachariasza
- fałszywego proroka (rozdział 13, wers 3)
1 Księga Samuela
- ciekawskich (rozdział 6, wers 19)
Księga Izajasza
- synów grzeszników ( rozdzial 14, wers 21)
Księga Powtórzonego Prawa
- niewolników wojennych (rozdział 20, wers 13)
- cudzoziemców czyli nie Izraeilitów (rozdział 20, wers 16)
- krnąbrne dzieci (rozdział 21, wers 20-21)
- kobietę, która nie okazała się dziewicą (rozdział 22, wers 21)


Bóg jak widać to orędownik i miłośnik zabijania. Każdy kto czci tego boga akceptuje to.

Wszystkie te przepisy są obrzydliwe ale na koniec zostawiłem najbardziej podły.

23 Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, 24 oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie. (Ksiega Powtórzonego Prawa, rozdział 22)

- Masz więc zgodnie z nakazem boga zabić zgwalconą dziewczynę, która nie krzyczała zbyt głośno.

Ten zapis rodzi jeszcze jedną, a w zasadzie jdną z glownych okroności i ograniczeń religii. Kobiety były jedynie przedmiotem. Gwalt na dziewczynie jest gwaltem tylko wtedy gdy zgwałcona należała jako zaślubiina do innego Izraelity. Gdyby nie należała lub była niewolnicą gwalt nie ma miejsca. Możesz robić z nią co chcesz.

Ten problem opisalem wyczerpująco w dwóch artykulach (1https://www.poganin.eu/antyteizm/wartoc59bc i 2. https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat)PS
Religia dziś już w zasadzie nie dodaje nam otuchy przed piorunami ani tak naprawdę wielu wierzących nie wierzy w to, że ciastko które zjadają jest ciałem ich boga.
Ma dziś jedno z ostatnich zadań jakie wypełniała całe wieki; sankcjonować i usprawiedliwiać każde zło jakie dokonujemy czy to z tendencji do prymitywizmu i bestialstwa czy też z chciwości.
Sadystyczny bóg jahwe przygotował nas doskonale do tego kipiąc nienawiścią do całego świata, a ze zwierząt urządzając sobie ofiary gdy ich palone ciała zapewniały mu miłą woń. I wydając na nie wyrok nakazując człowiekowi aby one się nas bały.
Jeśli nie odrzucimy religii nie zrobimy ani jednego kroku w rozwoju. Będziemy tkwić kolejne wieki w ciemności i spirali zła jakiego jesteśmy kreatorem w imieniu wielkiej religii i boskości. I uznawali to za wlaściwe bo tak należy gdy powiedział taj jakiś starodawny bóg.
Tyle, ze jeśli prześledzicie każdą mitologią oraz każdego boga monoteizmu to uznawanie ich autorytetu i podawanie ich za przykład dehumanizuje nas całkowicie.
Warto abyśmy wiedzieli, iż czlowiek potrafi być wyższy od każdego boga. Czlowiek etyczny może jedynie wstydzić się za bogów i wystąpić przeciw tym odwiecznym psychopatom.

Zaloguj się