Piękno

 

 

 

Przyglądnijcie się zdjęciu; nie tylko się przyglądnijcie ale przyglądajcie. Dajcie sobie chwilę. Chłońcie wzrokiem to ludzkie cudo.

Piękne ludzkie dziecko, prawda. Ileż teraz w waszych oczach łagodności.
W kącikach ust pojawił się delikatny uśmiech aprobaty tego cudu natury. Ludzkość; jakże to pięknie brzmi.

Teraz wyobrażcie sobie przeciętnego mężczyznę, podstarzałego. Zwykłego prostaka ale z tendencją do cwanaictwa; taka sprytniejsza polska cebula.

Wyobrażcie sobie, że w normalnym świecie w którym w naturze samiec uprawia zaloty do samicy taka cebula może co najwyżej marzyć i oglądać magazyny z takimi przedstawicielkami gatunku ludzkiego w formie żeńskiej.

Po prostu cos tak ślicznego może wybierać, może chcieć oddać siebie wybranemu samcowi. Musialaby mieć uszkodzenie mózgu aby oddać sie starej cebuli ze skłonnościami do prostactwa i sadyzmu.

Jeśli cebula ma nieco szczęścia i ma pieniądze może zdobyć takie ludzkie cuda. Życie bywa pragmatyczne jak i ludzkie cuda.

 

Natomiast jeżeli cebula nie ma pieniędzy, a marzy o takich cudach gdyż każdy mężczyzna wrażliwy jest na piękno i jest stworzeniem seksualnym, to musi mieć plan.

Nasz cebulak ma na imię Mojżesz. I ma plan. Zresztą takich cebulaków przed i po Mojżeszu jest mnóstwo. 

 

Raz jeszcze przyjrzyjcie się tej twarzy; jest w idealnym wieku, który według przepisów sterego testamentu predestynuje ją do bycia tak zwaną młodą dziewicą. Księga Królewska, rozdział 1

1 Z biegiem czasu sędziwy Dawid tak się posunął w latach, że nie mógł się rozgrzać, choć okrywano go kocami. 2 Wówczas powiedzieli mu jego słudzy: «Trzeba, aby wyszukano panu memu, królowi, młodą dziewicę, a ona będzie przy królu czuwać i mieć o niego staranie. I będzie spała na twym łonie, a przez to ogrzewała pana mego, króla».

 

Fakt powyżej udowadnia nam dwie rzeczy. Staruchy u władzy lubują się w młodych dziewicach. Wiedzą o tym wszyscy szukajac im nałożnic. I owszem lubowanie się w kobietach to absolutnie pozytywna i właściwa z programem biologicznym rzecz. 

My jednak nie mówimy o kobietach. Mówimy o dzieciach. Skoro bac micwa to rytuał hebrajski, w którym dwunastoletnia dziewczynka staje się kobietą więc stanie się oficjalnie dostępna dla mężczyzny to w zasadzie gdy mówimy o dziewicach to mówimy o młodszych niż po dniu tego rytuału.

Więc dziewica w starym testamencie to dziewczynka poniżej dwunastego roku życia. Dziecko. Oczywiscie, że dziecko.

Brane w niewolę, gwałcone, nigdy się nie wypowiadajace czego chce. Nie ma do tego żadnego prawa.

Aż boje się pomyśleć ile lat miała owa młoda dziewica.

 

Zerknijcie raz jeszcze na tą twarz. Wiemy już, że mamy do czynienia z dzieckiem płci żeńskiej w wieku około dziesięciu, jedynastu lat.

Stary pryk, jak i znajomi starego pryka oraz żołdacy starego pryka ceni takie dziewczęta najbardziej. Księga Liczb, rozdział 31

7 Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana (mowa oczywiście o bogu jahwe, bogu religii judaistycznej i chrześcijańskiej), wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. (...) 9 Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. (...) rozgniewał się Mojżesz na dowódców wojska (...)15 Rzekł do nich: «Jakże mogliście zostawić przy życiu wszystkie kobiety?(...) Sprowadziło to plagę na społeczność Pana. 17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu ».

 

Zerknijcie kolejny raz na to ludzkie cudo. A teraz wyobrażcie sobie, że giną jej bracia i matki na ich oczach. A ich jest a osób, czyli dziewcząt, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, było razem trzydzieści dwa tysiące. (księga Liczb, rozdział 31)

 

W normalnym świecie stare pryki niczego sobą nie prezentujące moga jedynie marzyć choćby o atrakcyjnych młodych kobietach.

W świecie religijnym, w którym ustanawia się przepisy prawa tak zwanego boskiego i straszy się bogiem, stare pryki nie tylko nie muszą marzyć o nastolatkach. 

Oni mogą gwałcić dzieci, zabijając najpierw ich rodziny.

 

Tak mówi Mojżesz czyli dorogowskaz moralny religii Judaizmu i Chrześcijaństwa wykonując wolę boga, drogowskazu moralnego Judaizmu i Chrześcijaństwa:

 17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu.

 

Nie bądżmy niemiłosierni. Mojżesz, ten wielki człowiek boga i religii, nie był pierwszy i nie był ostatni.

Musimy zrozumieć, że dziewice to jest tak smakoiwty kąsek że służy do uspokajania tłumów przez ich zaspokajanie.

 «Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa. Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa» (Księga Sędziów, rozdział 19)

 Sam Lot, jeden z ulubieńców boga, bratanek wybranego Abrahama tak traktuje własne dzieci: Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!» (Księga Rodzaju, rozdział 19)

 

Cenny to skarb te małoletnie dziewicze córeczki. Oczywiście nikt ich o zdanie nie zapytuje. One nie mają woli. Są jedynie narzędziem woli mężczyzny Izraela, a jego wola jest usankcjonowana prawem boskim. Prawem boskim, które wprost nakazuje brac niewolników i niewolnice. Księga Kapłańska, rozdział 25 (44-46)

"Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju.Ci będą waszą własnością. 46 Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Będziecie ich uważać za niewolników.

 Co tam jednak kupować niewolnice. Bez sensu. Zmarnowany majątek. Prawdziwi faceci nie płacą za seks. Księga Sędziów, rozdział 21

«Idźcie, a pobijcie mieszkańców Jabesz w Gileadzie ostrzem miecza, także kobiety i dzieci. 11 W ten sposób postąpicie: (...) I znaleźli wśród mieszkańców Jabesz w Gileadzie czterysta młodych dziewic, które nie obcowały z mężczyznami, i przyprowadzili je do obozu w Szilo, znajdującego się w ziemi Kanaan.

 

Ponownie owe młode dziewice. Cóz za rarytas. Najpierw wyrznęli ich ojców i matki. I wzięli sobie te dzieciątka. Należy się, a co, wszak to ludzie boga. Tak nakazuje bóg.

 20 Nakazali więc Beniaminitom, co następuje: «Idźcie, a zróbcie zasadzkę w winnicach. 21 Wypatrujcie, gdy córki Szilo pójdą gromadnie do tańca. Wyszedłszy z winnic niech każdy uprowadzi dla siebie żonę spośród córek Szilo, (...) 23 Beniaminici tak uczynili, i z tych, co tańczyły, uprowadzili sobie żony odpowiednio do swej liczby.

 

Tak się traktuje sąsiadów, a nie jakaś tam dyplomacja, polityka czy dobro. Same bzdury. Tak w ogóle to musisz wiedzieć ile zapałcisz kary za zgwałcenie kobiety ale młodej, dziwicy.

 

28 Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, (czyli zgwałci) a znajdą ich, 29 odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie. (Księga Powtórzonego Prawa, rozdział 22)

Więc tak: jeśli pochwicisz ludzkie cudo (skoro dziewica to mamy pewność, że dziecko poniżej dwunastego roku życia) , zgwałcisz i wpadniesz to zapłacisz tatusiowi pięćdziesiąt. I możesz sobie ją ruchać dalej jako żonę.

Tu sprawa prosta, bo rzuciłeś sie na biedne dziecko i zgwałciłeś. Pewnie krawiła, bo to dziewica.

23 Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, 24 oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie. (Ksiega Powtórzonego Prawa, rozdział 22)

 

Tak mówi wybrany naród boga gdybyś nie darła sie zbyt głośno bo oprawca mógłby nie zaciskać ci dłoni na szyi albo nie zatkać ust w inny sposób.

 

Jednak nie dyskryminujmy kobiet zużytych czyli jakiś tam szesnastolatek. One też mają wartość: Księga Rodzaju, rozdział 12

13 Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu 14 Gdy Abram przybył do Egiptu, zauważyli Egipcjanie, że Saraj jest bardzo piękną kobietą. 15 Ujrzawszy ją dostojnicy faraona, chwalili ją także przed faraonem. Toteż zabrano Saraj na dwór faraona, 16 Abramowi zaś wynagrodzono za nią sowicie. Otrzymał bowiem owce i woły, niewolników i niewolnice oraz oślice i wielbłądy.

Nie, to nie jakiś przypadkowy ochlapus. To jeden z głównych ludzi boga jahwe. Abraham. Pierwszy alfons.

Nie mówi do żony, zróbmy coś aby nam się dobrze wiodło. Mówi do niej, udawaj siostrę, wezmą cię, będą dymać aby mi się dobrze wiodło. Póżniej wywinał drugi taki sam numer z tą różnicą tylko, że klient kłamał, że z nią nie spał bojąc się boga. Ale jej zapłacil.

To znaczy zapłacił alfonsowi, przepraszam, mężusiowy, wybrankowi boga.

 

Tak się tworzy system, który przynosi Ci korzyść jakiej nie jesteś w stanie zdobyć bez przemocy.

System zniewolenia i represji; system wyzysku nazywany religią. A aby go nie podważać powołuje się jako autorytet niejakiego boga, który to osobiście ustanawia prawa i przepisy tego systemu.

(polecam - https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat )

 

 Spójrzmy ponownie na obrazek. 

Dostojne stworzenie, którego rodzice wytresowani są aby oddawać je dla chuci perwersyjnych bestii kościelnych.

Ludzkie dziecko, jakie według statystyk mogło być lub może być teraz i w przyszłości uciechą dla kapłana. Waszego kapłana, tego, który głaszcze to dziecko po główce w waszej obecności po niedzielnej mszy.


Tak się do niego przymierza. Ocenia walory; cóż za estetyzm drzemie w tym ludzkich cudzie.

Kapłan już zaczyna się pocić, serce mu przyspiesza, oddech staje się krótszy, ciałem targają spazmy. - źle się ksiądz czuje? -zapytuje matka nie dostrzegając jak jego spocona dłoń oblepia tej dziewczynce włosy.

On kiwa głową, nie chce mówić bo w tej chwili jego umysł wyświetla jedyny film. Ona huśta się w jego ogrodzie. W ogrodzie jego bożej rozkoszy.

Sam Wladimir Nabokov gdyby poznał tą wizję dostałby wypieków. Chce posiąść gdyż on może tylko posiąść. Chcieć i posiąść. Zapsokoić tą frenetyczną żądzę może tylko fizyczny akt gwałtu na tym niewinnym stworzeniu.
Już sobie to unaocznił. Już sobie to zaplanował.

A, że jest orędownikiem okrutnego boga, a kobieta przecież ma spać w nogach mężczyzny i nie jest mu równa. Jak być może równa, wszak sam jezus powiedział, że żadna niewiasta nie wejdzie do królestwa niebieskiego jeśli nie stanie się mężem. A skoro nie jest równa to nie jest godna uczuć; żadnych uczuć. Jest godna tylko jego rubaśnej chuci.

Przecież kapłan zasługuje na wszelkie uciechy.


Kiedyś było łatwiej, zasmucił się, gdyż przyszło mu żyć w okrutnych czasach powszechnego dostępu do informacji. Powszechnego i szybkiego. Informacja pędzi przez internet na cały świat tak szybko jak on będzie bałamucił tą dziewczynkę. Stare czasy były cudowne. Ach jakże marzy on aby być Mojżeszem na odludziu, na pustyni, na któej może czynić z dziećmi pco tylko chora dusza zapragnie.

Nie było mediów, nikt nie ujawniał gwałciciela. Oj, jak on żaluje, że żyje w tych okrutnych czasach świadomości medialnej. I cywlizacji.

Ale poradzi sobie z tym. Już to zaplanował. Wszak jak to rzekł jeden z jego przełożonych w kościele; tajemnica spowiedzi jest ważniejsza niż dobro dziecka. Nikt go nie wyda, a i on sam nie ma obowiązku nic mówić.

Dlatego przegrałaś śliczna dziewczynko.

Jak tylko kapłan położy dłoń na Twojej ufnej głowie, ani twój rodzic Cię nie uchroni, a powinien. Tak, zgadzam się, powinien. Ani nie ocali cię ten, którego ci sprzedają, wiszący na krzyżu.

Zostaniesz zgwałcona.

Niektórzy powiedzą, że za szybko dojrzałaś i sama pchałaś się do jego łoża. Tak też mówią. I co on, ten biedny pasterz miłl zrobić z takim dictum. Skoro chciałaś to nie mógł odmówić. Musiał nasycić to Twoje spragnione ciało jego męskością.

A Ty rodzicu patrzysz na to z obłudą. Obłudą, gdyż mówisz sobie, dobrze gdzieś tam gwałcą te dzieci ale to jest gdzieś tam, za siedmioma górami i siedmioma lasami.

Przecież to nie ten chorowity, tak szybko i cieżko dyszący, którego zalewaja zimne poty, kapłan. Twoja wiara to brak wiedzy. Twoja wiara to brak racjonalizmu. I Twoja wiara usypia ostrożność. Ale to tylko kwestia samousprawiedliwienia siebie.

Poradzisz sobie z tym. Bóg ci nie odpowie bo go po prostu nie ma ale odpowiesz sobie sama.

Gorzej dla tej ślicznej dziewcznki. Ona niestety fizycznie odczuje "chorobę" waszego kapłana. I to zmieni jej całe życie...na gorsze o wy pasterze głupich owiec. Pasterze i owce.


Szekspir ma piękny cytat:
„Rąk nie załamuj, uspokój się, usiądź.
Bo chcę Ci złamać serce, a potrafię..."


U Szekspira ten cytat jest wyśmienicie ujętym romantyzmem. Tym co siedzi w człowieku, który ma duszę.
W tym przypadku gdy mówimy o ludziach bez duszy, musimy sparafrazować cytat Wiliama. "rąk nie załamuj, uspokój się, usiądż, bo chcę ci wsadzić fiuta, a potrafię"


Potrafi. I będzie robił to bez ograniczeń. Dobro dziecka wszak nie jest w ogóle ważne.

 

Ostatni raz spójrzmy na ten obrazek. To kurdyjka, na którą kolejny raz napadł inny kraj z powodów religijnych.

Takiej samej religii o jakie powiedzieliśmy wyżej. Dokładnie takiej samej religii jeśli chodzi o pozwalanie na gwałcenie dzieci i niewolenie ich. O zabijaniu w imię boga nie wspomnę.

Na teren na którym żyją tysiące takich dziewczynek wejdą tysiące mężczyzn.

Będą gwałcić brutalnie każde dziecko. A my się przyglądamy tak jakby czynienie czegoś w imię religii sprawiało, że nie można przeciw temu wystąpić.

 

Gdzieś tam przygląda się bezsilna ludzkość, mówiąca o sobie, że jest cywlizowana i lubi dobro oraz moralnośc. ta ludzkość jest uzbrojona po zęby.

Jest jednak niezdolna do wystąpienia przeciw religijnej agresji.

 

Popatrzcie ostatni raz na to dziecko.

Możecie tez pomyśleć sobie co uczynią tak urokliwej istocie dzicy, prymitywni ludzie z bogiem na ustach dla których życie kobiet (w religii judaistycznej, chrześcijaństwie i islamie życie kobiet nie ma wartości) jest bezwartościowe i istnieje tylko po to aby dostarczać uciech mężczyznom.

Po dziś dzień. Po dziś dzień praktykujemy zabobonny, religijny prymitywizm ustanowiony przez degeneratów kilka tysięcy lat temu.

 

 

 Post Scriptum

"Znam lekarstwo na biedę, nazywa się to emancypacja kobiet.

Jeśli dasz kobietom kontrolę nad wskażnikiem urodzeń, prawo do glosu, gdy wyciągniesz je z tego zwierzęcego cyklu rozmnażania, na które są skazywane przez naturę i doktryny religijne i jeśli dorzucisz garść nasion, wszystko w danej wiosce zacznie rozkwitać. I nie dotyczy to tylko biedy, wzrośnie poziom edukacji, zdrowia i optymizmu. Nie ważne w jakim rejonie ziemi, to działa zawsze i za każdym razem.

Znajdż mi chociaż jedną religię, która się za tym opowiada lub opowiadała?

Gdziekolwiek spojrzysz i będziesz próbować usunąć kajdany ignorancji, chorów i zwykłej głupoty z kobiet to okazuje się, ze to zawsze kler stoi na drodze."

Christopher Hitchens

 

 https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-6

 

 

 

 

 

Zaloguj się