Piękno

 Przyglądnijcie się zdjęciu; nie tylko się przyglądnijcie ale przyglądajcie. Dajcie sobie chwilę. Chłońcie wzrokiem to ludzkie cudo.
Piękne ludzkie dziecko, prawda. Ileż teraz w waszych oczach łagodności.


W kącikach ust pojawił się delikatny uśmiech aprobaty tego cudu natury. Ludzkość; jakże to pięknie brzmi.
Teraz wyobraźcie sobie przeciętnego mężczyznę, podstarzałego. Zwykłego prostaka ale z tendencją do cwaniactwa; taka sprytniejsza polska cebula czyli kapłan.


Wyobraźcie sobie, że w normalnym świecie w którym w naturze samiec uprawia zaloty do samicy taka cebula może co najwyżej marzyć i oglądać magazyny z takimi przedstawicielkami gatunku ludzkiego w formie żeńskiej.
Po prostu coś tak ślicznego może wybierać, może chcieć oddać siebie wybranemu samcowi. Musiałaby mieć uszkodzenie mózgu aby oddać się starej cebuli ze skłonnościami do prostactwa i sadyzmu.
Jeśli cebula ma nieco szczęścia i ma pieniądze może zdobyć takie ludzkie cuda. Życie bywa pragmatyczne jak i ludzkie cuda.
Natomiast jeżeli cebula nie ma pieniędzy, a marzy o takich cudach gdyż każdy mężczyzna wrażliwy jest na piękno i jest stworzeniem seksualnym, to musi mieć plan.


Nasz cebulak ma na imię Mojżesz. I ma plan. Zresztą takich cebulaków przed i po Mojżeszu jest mnóstwo. To jedna z głównych postaci religii chrześcijańskiej. Prawodawca i prorok. Dla mnie degenerat ale dla ludzi z zaburzeniem poznawczym czyli wierzących wielka postać zaraz za bogiem i jezusem. Również degeneratami.
Raz jeszcze przyjrzyjcie się tej twarzy; jest w idealnym wieku, który według przepisów starego testamentu predestynuje ją do bycia tak zwaną młodą dziewicą. Księga Królewska, rozdział 1
"Z biegiem czasu sędziwy Dawid tak się posunął w latach, że nie mógł się rozgrzać, choć okrywano go kocami(...)«Trzeba, aby wyszukano panu memu, królowi, młodą dziewicę, a ona będzie przy królu czuwać i mieć o niego staranie. I będzie spała na twym łonie, a przez to ogrzewała pana mego, króla"


Fakt powyżej udowadnia nam dwie rzeczy. Staruchy u władzy lubują się w młodych dziewicach. Wiedzą o tym wszyscy szukając im nałożnic. I owszem lubowanie się w kobietach to absolutnie pozytywna i właściwa z programem biologicznym rzecz.
My jednak nie mówimy o kobietach. Mówimy o dzieciach. Skoro bac micwa to rytuał hebrajski, w którym dwunastoletnia dziewczynka staje się kobietą więc stanie się oficjalnie dostępna dla mężczyzny to w zasadzie gdy mówimy o dziewicach to mówimy o młodszych niż po dniu tego rytuału.
Więc dziewica w starym testamencie to dziewczynka poniżej dwunastego roku życia. Dziecko. Oczywiście, że dziecko.
Brane w niewolę, gwałcone, nigdy się nie wypowiadające czego chce. Nie ma do tego żadnego prawa. Aż boje się pomyśleć ile lat miała owa młoda dziewica.
Zerknijcie raz jeszcze na tą twarz. Wiemy już, że mamy do czynienia z dzieckiem płci żeńskiej w wieku około dziesięciu, jedenastu lat.


Stary pryk, jak i znajomi starego pryka oraz żołdacy starego pryka ceni takie dziewczęta najbardziej. Księga Liczb, rozdział 31
"Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana (mowa oczywiście o bogu jahwe, bogu religii judaistycznej i chrześcijańskiej), wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn. (...) Następnie uprowadzili w niewolę kobiety i dzieci madianickie oraz zagarnęli jako łup wszystko ich bydło, stada i cały majątek. (...) Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu"


Zerknijcie kolejny raz na to ludzkie cudo. A teraz wyobraźcie sobie, że giną jej bracia i matki na ich oczach. A ich jest a osób, czyli dziewcząt, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, było razem trzydzieści dwa tysiące. (księga Liczb, rozdział 31)
W normalnym świecie stare pryki niczego sobą nie prezentujące mogą jedynie marzyć choćby o atrakcyjnych młodych kobietach.
W świecie religijnym, w którym ustanawia się przepisy prawa tak zwanego boskiego i straszy się bogiem, stare pryki nie tylko nie muszą marzyć o nastolatkach. Oni mogą gwałcić dzieci, zabijając najpierw ich rodziny.


Tak mówi Mojżesz czyli droogowskaz moralny religii Judaizmu i Chrześcijaństwa wykonując wolę boga, drogowskazu moralnego Judaizmu i Chrześcijaństwa: Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu."


Nie bądźmy niemiłosierni. Mojżesz, ten wielki człowiek boga i religii, nie był pierwszy i nie był ostatni. Musimy zrozumieć, że dziewice to jest tak smakowity kąsek że służy do uspokajania tłumów przez ich zaspokajanie.
"Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa» (Księga Sędziów, rozdział 19)


Sam Lot, jeden z ulubieńców boga, bratanek wybranego Abrahama tak traktuje własne dzieci: Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba, bylebyście tym ludziom niczego nie czynili, bo przecież są oni pod moim dachem!» (Księga Rodzaju, rozdział 19)


Chrześcijaństwo to religia, która systemowo popiera niewolnictwo i dlatego Konstantyn wybrał ją jako narodową. Biblia określa z jakich narodów brać i kupować niewolników oraz wmawia im, że posłuszny niewolnik podoba się bogu.
Co tam jednak kupować niewolnice. Bez sensu. Zmarnowany majątek. Prawdziwi faceci nie płacą za seks. Księga Sędziów, rozdział 21 "Idźcie, a pobijcie mieszkańców Jabesz w Gileadzie ostrzem miecza, także kobiety i dzieci. W ten sposób postąpicie: (...) I znaleźli wśród mieszkańców Jabesz w Gileadzie czterysta młodych dziewic, które nie obcowały z mężczyznami, i przyprowadzili je do obozu w Szilo, znajdującego się w ziemi Kanaan."


Ponownie owe młode dziewice. Cóż za rarytas. Najpierw wyrznęli ich ojców i matki. I wzięli sobie te dzieciątka. Należy się, a co, wszak to ludzie boga. Tak nakazuje bóg.
20 Nakazali więc Beniaminitom, co następuje: «Idźcie, a zróbcie zasadzkę w winnicach. 21 Wypatrujcie, gdy córki Szilo pójdą gromadnie do tańca. Wyszedłszy z winnic niech każdy uprowadzi dla siebie żonę spośród córek Szilo, (...) 23 Beniaminici tak uczynili, i z tych, co tańczyły, uprowadzili sobie żony odpowiednio do swej liczby.


Tak się traktuje sąsiadów, a nie jakaś tam dyplomacja, polityka czy dobro. Same bzdury. Tak w ogóle to musisz wiedzieć ile zapłacisz kary za zgwałcenie kobiety ale młodej, dziewicy.
"Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, (czyli zgwałci) a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie. (Księga Powtórzonego Prawa, rozdział 22)
Więc tak: jeśli pochwycisz ludzkie cudo (skoro dziewica to mamy pewność, że dziecko poniżej dwunastego roku życia) , zgwałcisz i wpadniesz to zapłacisz tatusiowi pięćdziesiąt. I możesz sobie ją ruchać dalej jako żonę. Kto by w ogóle przejmował się w tej religii dobrem dziecka.


Tu sprawa prosta, bo rzuciłeś się na biedne dziecko i zgwałciłeś. Pewnie krwawiła, bo to dziewica. "Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie. (Ksiega Powtórzonego Prawa, rozdział 22)
Tak mówi wybrany naród boga gdybyś nie darła się zbyt głośno bo oprawca mógłby nie zaciskać ci dłoni na szyi albo nie zatkać ust w inny sposób. Zostałaś zgwałcona więc zginiesz bo komu jesteś potrzebna wśród narodu ogarniętego zdegenerowaną religijną moralnością.


Jednak nie dyskryminujmy kobiet zużytych czyli jakiś tam szesnastolatek. One też mają wartość: Księga Rodzaju, rozdział 12
"Mów więc, że jesteś moją siostrą, aby mi się dobrze wiodło ze względu na ciebie i abym dzięki tobie utrzymał się przy życiu. Gdy Abram przybył do Egiptu, zauważyli Egipcjanie, że Saraj jest bardzo piękną kobietą. Ujrzawszy ją dostojnicy faraona, chwalili ją także przed faraonem. Toteż zabrano Saraj na dwór faraona, Abramowi zaś wynagrodzono za nią sowicie. Otrzymał bowiem owce i woły, niewolników i niewolnice oraz oślice i wielbłądy.


Nie, to nie jakiś przypadkowy ochlapus. To jeden z głównych ludzi boga jahwe. Abraham. Pierwszy alfons. Ten sam, który szedł wypatroszyć własne dziecko bo bóg mu to nakazał. Dwaj wariaci jacy dnia dzisiejszego nie byliby nikim ponad seryjnych morderców.
Nie mówi do żony, zróbmy coś aby nam się dobrze wiodło. Mówi do niej, udawaj siostrę, wezmą cię, będą dymać aby mi się dobrze wiodło. Później wywinał drugi taki sam numer z tą różnicą tylko, że klient kłamał, że z nią nie spał bojąc się boga. Ale jej zapłacił.


To znaczy zapłacił alfonsowi, przepraszam, męźusiowy, wybrankowi boga.
Tak się tworzy system, który przynosi Ci korzyść jakiej nie jesteś w stanie zdobyć bez przemocy.
System zniewolenia i represji; system wyzysku nazywany religią. A aby go nie podważać powołuje się jako autorytet niejakiego boga, który to osobiście ustanawia prawa i przepisy tego systemu.

(polecam - https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat )

 


Spójrzmy ponownie na obrazek.
Dostojne stworzenie, którego rodzice wytresowani są aby oddawać je dla chuci perwersyjnych bestii kościelnych.
Ludzkie dziecko, jakie według statystyk mogło być lub może być teraz i w przyszłości uciechą dla kapłana. Waszego kapłana, tego, który głaszcze to dziecko po główce w waszej obecności po niedzielnej mszy.
Tak się do niego przymierza. Ocenia walory; cóż za estetyzm drzemie w tym ludzkich cudzie.
Kapłan już zaczyna się pocić, serce mu przyspiesza, oddech staje się krótszy, ciałem targają spazmy. - źle się ksiądz czuje? -zapytuje matka nie dostrzegając jak jego spocona dłoń oblepia tej dziewczynce włosy.


On kiwa głową, nie chce mówić bo w tej chwili jego umysł wyświetla jedyny film. Ona huśta się w jego ogrodzie. W ogrodzie jego bożej rozkoszy.
Sam Wladimir Nabokov gdyby poznał tą wizję dostałby wypieków. Chce posiąść gdyż on może tylko posiąść. Chcieć i posiąść. Zaspokoić tą frenetyczną żądzę może tylko fizyczny akt gwałtu na tym niewinnym stworzeniu.
Już sobie to unaocznił. Już sobie to zaplanował.
A, że jest orędownikiem okrutnego boga, a kobieta przecież ma spać w nogach mężczyzny i nie jest mu równa. Jak być może równa, wszak sam jezus powiedział, że żadna niewiasta nie wejdzie do królestwa niebieskiego jeśli nie stanie się mężem. Nawet własnej matce kazał wypierdalać. A skoro nie jest równa to nie jest godna uczuć; żadnych uczuć. Jest godna tylko jego rubaśnej chuci.


Przecież kapłan zasługuje na wszelkie uciechy.
Kiedyś było łatwiej, zasmucił się, gdyż przyszło mu żyć w okrutnych czasach powszechnego dostępu do informacji. Powszechnego i szybkiego. Informacja pędzi przez internet na cały świat tak szybko jak on będzie bałamucił tą dziewczynkę. Stare czasy były cudowne. Ach jakże marzy on aby być Mojżeszem na odludziu, na pustyni, na której może czynić z dziećmi co tylko chora dusza zapragnie. Jakże zazdrości Lotowi, który w pieczarze dymał swoje dorastające córeczki.
Nie było mediów, nikt nie ujawniał gwałciciela. Oj, jak on żałuje, że żyje w tych okrutnych czasach świadomości medialnej. I cywilizacji.


Ale poradzi sobie z tym. Już to zaplanował. Wszak jak to rzekł jeden z jego przełożonych w kościele; tajemnica spowiedzi jest ważniejsza niż dobro dziecka. Nikt go nie wyda, a i on sam nie ma obowiązku nic mówić.
Dlatego przegrałaś śliczna dziewczynko.
Jak tylko kapłan położy dłoń na Twojej ufnej głowie, ani twój rodzic Cię nie uchroni, a powinien. Tak, zgadzam się, powinien. Ani nie ocali cię ten, którego ci sprzedają, wiszący na krzyżu.
Zostaniesz zgwałcona.


Niektórzy powiedzą, że za szybko dojrzałaś i sama pchałaś się do jego łoża. Tak też mówią. I co on, ten biedny pasterz miał zrobić z takim dictum. Skoro chciałaś to nie mógł odmówić. Musiał nasycić to Twoje spragnione ciało jego męskością.
A Ty rodzicu patrzysz na to z obłudą. Obłudą, gdyż mówisz sobie, dobrze gdzieś tam gwałcą te dzieci ale to jest gdzieś tam, za siedmioma górami i siedmioma lasami.
Przecież to nie ten chorowity, tak szybko i ciężko dyszący, którego zalewają zimne poty, kapłan. Twoja wiara to brak wiedzy. Twoja wiara to brak racjonalizmu. I Twoja wiara usypia ostrożność. Ale to tylko kwestia samousprawiedliwienia siebie.
Poradzisz sobie z tym. Bóg ci nie odpowie bo go po prostu nie ma ale odpowiesz sobie sama.
Gorzej dla tej ślicznej dziewczynki. Ona niestety fizycznie odczuje "chorobę" waszego kapłana. I to zmieni jej całe życie...na gorsze o wy pasterze głupich owiec. Pasterze i owce.


Szekspir ma piękny cytat:
„Rąk nie załamuj, uspokój się, usiądź.
Bo chcę Ci złamać serce, a potrafię..."


U Szekspira ten cytat jest wyśmienicie ujętym romantyzmem. Tym co siedzi w człowieku, który ma duszę.
W tym przypadku gdy mówimy o ludziach bez duszy, musimy sparafrazować cytat Wiliama. "rąk nie załamuj, uspokój się, usiądż, bo chcę ci wsadzić fiuta, a potrafię"


Potrafi. I będzie robił to bez ograniczeń. Dobro dziecka wszak nie jest w ogóle ważne.
Ostatni raz spójrzmy na ten obrazek. To kurdyjka, na którą kolejny raz napadł inny kraj z powodów religijnych. Zrobiła to Turcja w 2019 roku.


Takiej samej religii o jakie powiedzieliśmy wyżej. Dokładnie takiej samej religii jeśli chodzi o pozwalanie na gwałcenie dzieci i niewolenie ich. O zabijaniu w imię boga nie wspomnę.
Na teren na którym żyją tysiące takich dziewczynek wejdą tysiące mężczyzn.
Będą gwałcić brutalnie każde dziecko. A my się przyglądamy tak jakby czynienie czegoś w imię religii sprawiało, że nie można przeciw temu wystąpić.
Gdzieś tam przygląda się bezsilna ludzkość, mówiąca o sobie, że jest cywilizowana i lubi dobro oraz moralność i uzbrojona po zęby.


Jest jednak niezdolna do wystąpienia przeciw religijnej agresji.
Popatrzcie ostatni raz na to dziecko.
Możecie tez pomyśleć sobie co uczynią tak urokliwej istocie dzicy, prymitywni ludzie z bogiem na ustach dla których życie kobiet (w religii judaistycznej, chrześcijaństwie i islamie życie kobiet nie ma wartości) jest bezwartościowe i istnieje tylko po to aby dostarczać uciech mężczyznom.


Po dziś dzień. Po dziś dzień praktykujemy zabobonny, religijny prymitywizm ustanowiony przez degeneratów kilka tysięcy lat temu.
https://www.poganin.eu/antyteizm/wartoc59bc

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się