Niby niepodlegli

W latach 30 w naszym sąsiedztwie powstał faszyzm.

Nie powstał z dnia na dzień. Był wypracowany w mozolnym praniu mózgów swoich obywateli. Faszyzm czyli absolutna asymilacja wszelkiej jednostki i narodów wszelkimi dostępnymi narzędziami; strachem, przemocą, kłamstwem.


Później w tym faszyzmie narodził się pomysł powiększenia obszaru ziemi dla niemieckich panów o ziemie Słowian i o słowiańskie ręce jako siłę niewolniczą.
W faszyzmie każdy kto nie jest na samej górze jest niewolnikiem. Narzędziem i niewolnikiem.
Faszyzmowi się nie udało. Pokonała go siła fizyczna. Zniszczyła w wojnie.
Później jeden z tych krajów, który został pokrzywdzony w wojnie, został też pokrzywdzony po wojnie. Stał się kolejny raz podległy. Podległy tak samo złej i wyniszczającej idei jak komunizm oraz podległy ciężkim stopom bolszewickiego żołnierza.


Jak dziewka rzucona na żer rubaśnemu samcowi.

Następnie te wojska wyjechały, kraj ogłosił niepodległość. Czyli kraj powiedział, że jest wolny.


Przechadzam się i nie widzę uzbrojonych żołnierzy wrogiego państwa. Mógłbym powiedzieć, jestem wolny. Mógłbym powiedzieć; jestem niepodległy.

Dochodzę do przecinki drogi, stoi wielki krzyż, pieprzyć to - mówię. Na końcu drogi kościół, krzątają się tam postacie w czarnych strojach. Zapytuję kim sa Ci ludzie jakiegoś lokalnego pijaczka. Łypie zaskoczony. Przecież każdy wie kim są. Nie pytam jak się nazywają w swoim fachu, to wiem. Pytam kim właściwie są. To księża, reprymenduje. Ale kim są ci ksieża – dociekam. Łypie dalej. Chyba stara się wytrzeźwieć ale nie wyjdzie mu to. Machnął ręką w poczuciu, ze zostawia głupiego z jego głupotą.
Podchodze pod płot, patrzę ciężko na czarnego. Kim jesteś - zapytuję. Jestem wikarym tej parafii. – nie pytam jaki zawód wykonujesz, pytam kim jesteś

– jestem kapłanem - tłumaczy pospiesznie.

- ale jakim kapłanem? Czego kapłanem to wiem. Pierdolę to co sprzedajesz chorym ludziom. Wyjasnij mi jakiej instytucji jesteś kapłanem. To, że bezpośrednio kościelnej widać ale jakiej, czyjej, do kogo należy ta instytucja.

- do Watykanu – oznajmia z dumą.
- co to jest ten watykan?
- to państwo kościoła
- polskie?
- nie. To watykan
- do kogo należy watykan?
- do papieża
- komu podlega?
- tylko bogu
- a po co bogu pieniądze?
- bóg nie potrzebuje pieniędzy.
- to dlaczego w książce religii sugereujecie dzieciom aby nie kupowały ulubionych cukierków tylko zaoszczędzone pieniądze przyniosły w niedzielę do kościoła i oddały na tacę.
Spojrzał z niechęcią ale miał naprzeciw siebie człowieka, któremu mógł co najwyżej wyczyścić buty jeśli on by się zgodził. Nie był w stanie go dosięgnąć ani strachem ani siłą i o tym wiedział.
- bogu służą ludzie i instytucja, która potrzebuje pieniędzy.
- niech ja cię dobrze zrozumiem. Nie dość, że gwałcicie te dzieci w zimnych kuluarach swoich przybytków, to jeszcze wzbudzając poczucie winy zabieracie im dzieciństwo zakazując kupowania ulubionych słodyczy. Nie dość, że ludzie umierają z głodu nie mając na łyżkę ryżu wy jeździcie drogimi samochodami, siedzicie na złotych tronach, pijecie ze złotych kielichów, macie złote ołtarze, wydajecie miliardy na imprezy kościelne. Niech ja Cię dobrze zrozumiem ale wy nie macie własnych pieniędzy.
- to datki wiernych i państwa.
- tak, obliczone na 20 miliardów złotych rocznie. Nie widzę aby ten kościół kiedykolwiek dotknął takich pieniędzy.
- jesteśmy biedną parafią – mówi skromnie
- dlaczego? Macie 20 miliardów rocznie.
- my żyjemy tylko z datków, co łaska, z posługi.
- to gdzie idą te pieniądze, te 20 miliardów, które skoro są dawane kościołowi w Polsce. Nie, nie polskiemu kościołowi bo nie ma czegoś takiego. Kościołowi w Polsce, skoro są dawane to gdzie idą?
Milczał. Wyglądał jakby nigdy nie zadał sobie tego pytania.
- do Watykanu – wyjąkał z powinności.
- tak. Do Watykanu, po drodze część na rubaśne życie biskupów, a dzieci umierają w szpitalach, schroniska dla zwierząt nie maja na karmę i budy, starcy zniewoleni waszą ideą oddają wam ostatni majatek i żyją w ubóstwie. A biskupi jeżdżą limuzynami za miliony, jedzą kawior, piją najdroższy szampan. A na końcu watykan buduje piękniejsze trony. A czy czasem kielich waszego jezusa nie był z gliny?
- był.
- wiec czemu wyznając tą ideę pijecie ze złota? – patrzyłem na niego ciężko, nie wiedział co odpowiedzieć i się obruszył. Syknał i odwrócił się na pięcie.

Odszedł. Patrzyłem na mury kościoła. Niegdyś większość wymagała remontu. Aby mieć solidny powód do zbierania coraz większej kasy trzeba chodzić w łachmanach, nie należy wyremontować. Należy remontować. Pieniądze płyną i wypływają.

Dziś kościoły to ładne, najbardziej okazałe budynki we wsiach i często wielkie świątynie w maistach. budynki wyrazone w milionach. Tak, ostatnimi czasy polepszył im się budżet zdecydowanie. Już nawet maja tyle pieniędzy, że większośc kościołów mogą wypucować nadmiernie.

Wielkie i okazałe budynki należące do Watykanu. Co to jest ten Watykan? To polska? Nie. Zdecydowanie nie polska.
Każdy człowiek będący kapłanem, zakonnicą jest agentem obcego państwa. Państwa, które nie ma nic wspólnego z polską. Każdy z tych ludzi mimo urodzenia w Polsce, polskiego nazwiska nie należy do polski. Należy do kościoła, a kościół należy do Watykanu.


Idę dalej ziemią na której na skrzyżowaniach, w każdej wsi, w miastach, na każdym w zasadzie kroku mam symbole watykańskiego faszyzmu. Obcego kraju wyciągającego majątek z mojego państwa i decydującego jak to państwo wygląda. 

Decyduje o naszym życiu Watykan, który jest strukturą zbrodniczą nawołującą wiele razy w dziejach do okrutnych zbrodni, podbojów, wojen w imieniu kościoła. Watykan, który przyczynił się kilka razy do tego, że polska straciła niepodległość. I przyczynia do tego, że nigdy jej nie odzyskała.

Stoją na skraju lasu. Po lewej na wzgórzu parafia czyli Watykański ośrodek agentury.


Nie mogę się ruszyć w żadnym kierunku aby być wolny. Nie czuję się wolnym. Nie jestem wolnym.

Za kilka dni będzie święto odzyskania niepodległości. Jakiej niepodległości - zapytuję pustki.

Nie jesteśmy niepodlegli.

Jesteśmy podlegli, całkowicie podlegli. To, że nie ma na naszej ziemi żołnierzy okupanta niczego nie zmienia. Są agenci okupanta. W dniu dzisiejszym faszyzm siłą nic nie wskóra. Jest zbyt duża siła, która może się temu przeciwstawić, a wojna nikomu nie jest potrzebna.

W dniu dzisiejszym katofaszyzm robi w Polsce to co robił faszyzm w latach 30 w Niemczech. Katofaszyzm decyduje o wszystkim w kraju słowiańskim, któremu wydaje się, że jest niepodległy. Nie jest.

W kraju, o który walczono niegdyś, a nie oddawano jak nałożnicę. Mówiono najeżdżcom niemieckim błogosławionym przez papieża czyli watykan "Bolesław, książę Polaków, pragnie wprawdzie pokoju, ale bynajmniej nie za cenę denarów. Do woli pozostawia waszej cesarskiej władzy dalej iść lub też powracać już; lecz na podstawie pogróżek lub dyktując to jako warunek, nie spodziewaj się otrzymać ode mnie ani lichego obola. Wolę bowiem w tej chwili stracić Królestwo Polski, broniąc jego wolności, niż na zawsze je spokojnie zachować w hańbie".


Oznajmiam wam zatem głośno; Polska nie jest krajem niepodległym. Nie obchodźcie święta 11 listopada. Pokażcie, że wiecie, że polska nie jest krajem niepodległym. Udowodnijcie kłamcom, że nie wierzycie w kłamstwo. I zawalczcie o niepodległość. Dopóty, dopóki będziecie wierzyć w niepodległość, nie będziecie chcieli o nia walczyć.


Jesteśmy podlegli Watykanowi.

Nie dość tego. Katofaszyzm w Polsce robi to co Hitler w latach 30 w Niemczech. Wszelcy hodowani narodowcy to faszyści. Ci ludzie jak SS mają wyjść na ulice i prześladować wszelkich wolnomyślicieli jak robiono to w faszystowskich Niemczech i robi to cały czas kościoł.

Przecież nawet dziś dzień kapłan chrześcijański orzeka głośno w mediach publicznych: "rozwój osobisty człowieka jest zagrożeniem dla nszej świętej wiary"

Najbardziej groteskowe jest to, że on ma zupełna rację ale i tak nikt nie rozumie tego stwierdzenia uważając godniejszą wiarę niż wyjście ponad nią i dążenie do oświecenia. Rozwój, ewolucję świadomościową. 


Te wszystkie gnoje w patriotycznych koszulkach, te mendy głośno wrzeszczące to wytresowane pitbule katofaszystowskiej właszy.

Nie wierzycie? Nie wierzycie w to, że własny kraj chce i może prześladowac swoich? Nauczcie się o faszyzmie, nauczcie się co faszyści robili swoim obywatelom w niemczech w latach 30. Zrozumiecie jak powstaje faszyzm i do czego zmierza. Faszyzm to zastraszanie i kontrolowanie poprzez siłę i strach własnego narodu. Dopiero zniewalając własny naród można nakazać mu wszystko; wysłac na wojnę, wydrenowac ostatnią kroplę potu i krwi.

Zobaczcie na twarze dzisiejszych bydlaków z onr i innych katoterrorystycznych organizacji bijacych strajkujące kobiety, a bedących chronionymi przez policję.

Wspomnijcie o bandytach wyklętych, o historii Polski. Prześladowania i zabijanie jednych Polaków z rąk Polaków było częste i zawsze na wezwanie kościoła katolickiego.


Apeluje; nikt w Polsce nie powinien obchodzić święta odzyskania niepodległości ponieważ nie jesteśmy niepodlegli.
Po drugie każdy powinien pojawić się na wiecach w jednym celu. Aby dać opór tej katofaszystwoskiej hołocie. Tym tępakom wytresowanym do przemocy.


Musicie zrozumieć, że to skrupulatnie wyhodowana siła aby pacyfikować wszelkich ludzi chcących poczuć się wolnymi w tym kraju. Wszelkie grupy bandziorów na ulicach to siła działajaca pod patronatem państwa i kościoła przy czym państwo to tylko dealer tego kościoła, który jest kartelem.


Pozbądżcie się złudzen Polacy. Nie jesteście wolni. Rok rocznie oddajemy namiestnikowi olbrzymie lenno. niemal 20 miliardów złotych, to jest 54 miliony dziennie wyrzucamy w niebyt. ponad 1600 km kadratowych Polskiej ziemi nie należy już do Polski tylko do Watykanu. Dysproporcja sił się zwiększa. Watykan jest najbogatszym krajem świata. O 4 razy bogatszym od drugiego w rankingu Kataru. Nie ma co nawet porównywac z Polską.

 

11 listopada żądajcie głośnio niepodległości; od kościoła czyli struktury obcego państwa na naszej ziemi. Wszelkim politykom nawołującym do nacjolanilzu powiedżcie, że nie palicie książek i pokażcie wielkiego fucka. 

Nie machajcie flagą krzycząc o niepodległości. Żądajcie niepodległości.

 

 

POST SCRIPTUM

"WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację - Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:

1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie ambasady Rosji i rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych, umundurowanych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo oraz tajnych agentów i agentów wpływu rekrutowanych i szkolonych od niemowlęctwa.
3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, więzień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
4. Funkcjonariusze ci wstępując do polskiego wojska zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także maja dostęp do największych tajemnic.
5. W stosownych przypadkach będą mieli tez pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu.
6. Funkcjonariusze ci będą mogli na terenie swoich eksterytorialnych placówek codziennie (a minimum raz w roku) przesłuchiwać polskich obywateli bez świadków i przy zachowaniu tajemnicy, na okoliczność posłuszeństwa prawu i interesom Rosji.
7. Rosja zastrzega sobie prawo do organizowania, bez uzyskiwania stosownych zezwoleń, manifestacji ulicznych w święta państwowe Rosji we wszystkich miejscowościach w Polsce oraz okresowych przemarszów drogami publicznymi do wybranych placówek dyplomatycznych.
8. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną i emerytury.
9. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy, w szczególności gwałcenia polskich dzieci, o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku, Moskwa zastrzega sobie prawo do nie informowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania sprawy, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych, etc.
10. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i inny dowolny aspekt życia społecznego i politycznego.
11. Rosja zastrzega też, że jest niezależnym państwem i Polska nie ma tam prawa krytyki, a manipulacje są niedopuszczalne i będą ścigane przez polską policję, prokuraturę i sądy.
12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.
13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną na rzecz Rosji.
14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce oraz przysługują im ulgi w wysokości 99,9% (oddawane są za symboliczną opłatą - ostatnia taka to nieuchomośc warta 1,600 000 oddana za 3,500 zl) na zakup nieruchomości w polsce, które już nigdy nie są polskie.
15. UMOWA GWARANTUJĄCA TE WSZYSTKIE PRZYWILEJE NIE PODLEGA WYPOWIEDZENIU !

 

PODOBA SIĘ ??? NIE ???
A co jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?
TEŻ NIE?

 

Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego SAMEGO w stosunku do WATYKANU (konkordat) - który zawsze trzymał z zaborcami i potępiał nasze powstania narodowe?

 

Wiecie jaka jest różnica między zaborcą jak faszyzm czy bolszewizm, a kościół katolicki?

Przed faszystą i bolszewikiem człowiek klęka ze strachu i zmuszony. Przed kapłanem klęka dobrowolnie. Jesteśmy niewolnikami z winy większości własnych rodaków, którzy wynoszą religię do rangi Państwowej.

Wierzcie sobie w trupy, makarony, kosmiczne jaszczury i sadystyczne gnomy jak jahwe ale ich symbole wieszajcie nad kuchenką w domu i tam klękajcie i się biczujcie.

Precz z przestrzeni publicznej z waszymi gusłami i urojeniami. Jesteście zagrożeniem dla ludzkiego rozwoju i zmiany.

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/cywilizacja-zla

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/wroga-idea

 

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się