Krok milowy

To jest najlepsza wiadomość ostatnich lat w tym kraju! O ile nie najlepsza wiadomość ostatniego wieku.

https://oko.press/historyczny-moment-sejm.../...


Brawo posłowie głosujący za, brawo Lewica.
Cała Konfederacja, to akurat nic dziwnego, głosowała przeciwko nowelizacji czyli za tym aby bestialsko obdzierać zwierzęta ze skóry.
Pamiętajcie w przyszłości jaką świadomość reprezentują wasi politycy.


Nie dokonam nadużycia gdy dziś wprost stwierdzę, iż konfederacja jest bardziej zdeprawowaną i zdegenerowaną moralnie partią niż Pis, który uważam za obrzydliwy. Tan fakt to pokazuje jasno.
To piękny cios w sadystów bardzo starających się deprecjonować wartości tych, którzy stawali po stronie zwierząt. To piękny cios w lobbujący za zabijaniem zwierząt dla zysku kościół katolicki i katofaszystowskie partie.
To świetny akt humanizmu w tym ponurym kraju.


PS
Od razu powiem jasno gdyby ktoś miał problem z implikacjami gospodarczymi.


Jeżeli chcemy być cywilizacją czerpiącą zyski na obdzieraniu zwierząt ze skóry to lepiej dla nas abyśmy wyginęli.
Można stworzyć mocną gospodarkę na nie uprawianiu sadyzmu. Zacząć należy od odcięcia kościoła katolickiego od Państwowych pieniędzy w kwocie 54 milionów złotych dziennie, 1,6 miliarda miesięcznie czyli niemal 20 miliardów rocznie.


Nie dyskutuję o tym, w kwestii życia zwierząt jestem nieustępliwy. Temat ten ideologicznie wyczerpałem między innymi tutaj.
Jeżeli światopoglądowo mamy być mordercami i sadystami to nie zasługujemy na to prawo do roszczenia sobie przestrzeni jako naród. Wróćmy do jaskini i reagujmy na wszystko z dzidą ale przestańmy majaczyć o dobrze i miłości. O humaniżmie i rozumie.


https://www.poganin.eu/antyteizm/sokrates-w-trzech-aktach
https://www.poganin.eu/antyteizm/chrzescija-ska-rzeznia
https://www.poganin.eu/ant.../swiatrolnika-szczujnia-sadyzmu


https://oko.press/historyczny-moment-sejm.../...

Zacytuję tylko dwie reakcje do tego aby ukazać jakimi prymitywami jesteśmy.

- Nie eliminuje się czegoś z czego się żyje - Można poprawić warunki bytowe ale nie eliminować gałęzi gospodarki z której się żyje. Poza tym - jakbyś nie wiedział - skora rozkłada się do ok. 25 lat. Syntetyk kilkaset....

 

-  to mądrości kogo? sadysty?

Czy narracja zdegenerowanej konfederacji i kościoła katolickiego? To ich retoryka.

Nie interesuje mnie gospodarka oparta na bestialstwie wobec innych stworzeń. Nie interesuje mnie ludzka supremacja w myśl nauki lub gospodarki. Nic nie uprawnia nas do zadawania wyrachowanego cierpienia i czynienia holocaustu. jeżeli ktokolwiek uważa, że nauka czy gospodarka to może usprawiedliwić to jest amoralny. Nie interesuje mnie wywyższanie potrzeb ludzkich ponad etykę. Interesuje mnie jedynie ludzkość która nie jest oprawcą. Inna może wyginąć. Aspekt etyczny jest wystarczający aby nie chcieć tego typu działalność. Innego nie potrzebuję. Nie mam najmniejszej ochoty żyć wśród gatunku zbędnie krwiożerczego i prymitywnego. Nie interesuje mnie tego typu człowiek. Nie chcę się nim otaczać. Kończąc twoim ostatnim zdaniem, w którego myśl życie zwierzęcia zrównujesz z tekstyliami.

 

Według twojego wypoczaonego poczucia ekologii nei majacego nic wspólnego z etyką lepiej dla planety (czyli w konsekwencji tego egoizmu, lepiej dla nas) aby ubierać się w zwłoki zwierząt gdyż te rozkłądają się krócej niż tekstylia.

Woebc tego mam dwie propozycje:

1. Nie produkujmy platiku i innych śmieci dla naszejw ygody, które zbyt długo się rozkłądają.

2. Skoro człowiek jest twórcą śmierci i potzrebuje mase innych śmieci aby zapeniać sobie komfrost ubraniowy, zdrowotny, etc, a żyje srednio 70 lat wiec tworzy niezliczoną ilość materiałów jakie pzostaną setki lat po nim jako nierozkłądajace się śmieci i degenerujace planetę to lepiej w tok tego myslenia po prosu zabijac ludzi po narodzeniu.

Nie ma twórcy śmieci, nie ma śmieci.

Patrząc na takie argumenty jak twój, że lepsza skóa niż tesktylia bez względu na to, że odzianie sie w tą skórę wymaga mordowania to długa droga przed człowiekiem jeszcze zanim zrozumie co to humanizm. Długa droga zanim pozbędziemy sie takiego zbydlęcenia.

Jak mawiali mądrzy przed nami; jeżeli nauka nie może się obejść bez torturowania zwierząt, to powinniśmy obejść się bez nauki. Ponadto jestem w stanie zaproponować setki alternatywnych dziedzin za pieniądze marnotrawione na choćby zabobon. Jak chcecie jęczeć o pieniądze to niech każdy wyjdzie z inicjatywą nie wydawania na kościół katolicki, na niewidzialnego gnoma, co katastrofalnie rujnuje gospodarkę Polski. Więc nie tylko jak piszesz, nie powinno się eliminować czegoś z czego się żyje ale wręcz powinno się zamykać w więzieni tych, którzy chcą żyć z obdzierania zwierząt ze skóry. Bez oprawców, sadystów, krwiożerczych degeneratów społeczeństwo może być zdrowsze i lepsze; a to pierwszy krok to właściwej kreatywności.

 

(inna osoba)

- Dla mnie , to jakoś śmierdzi ???????????? Ktoś ewidentnie stara się pogrążyć , nas i naszą gospodarkę w bagnie .
Polska ???????????? zostanie krajem tranzytowym . Teraz od Krymu aż po Donbas ! Będą wyrastały konglomeraty.

- Dla mnie też jest to dziwne bo w zasadzie ujawnia zmianę na szczycie Pisu oraz jawne sprzeniewierzenie się kościołowi katolickiemu co wywołuje konsternację. Ale to akurat in plus.

Jest to dziwne i można dopatrywać się drugiego dna. Nie zmienia to jednak faktu, że ustawa o zakazie jest słuszna i bardzo mnie cieszy.

Ale i tak gadasz jak na jakieś stronie wyznawców konfederacji. Mnie ta retoryka nie rusza. Nie interesuje mnie gosdpodarka oparta na okrucieństwie.

Primo; aspekt etyczny pogrąża tą działalność bez wgzlędu na rangę gospodarki. Jeśli polska gospodarka ma stać na holocauście wobec bezbronnych zwierząt to czytaj uważnie; PIERDOLĘ TAKIE SPOŁECZEŃSTWO. Nie spełnia minimum mych oczekiwań i jest chore. Zgniłe. Zdeformowane w gówno ludzkie.

Secundo; fermy te nie miały w zasadzie żadnego wpływu na rangę naszej gospodarki. Jedynie komu przynosiły bogactwo to ich właścicielowi, sadyście szczepanowi Wójcikowi, jego rodzinie i w zasadzie rydzykowi. Przestańcie lansować te pierdoły o zamachu na Polską gospodarkę bo po pierwsze wskazujecie jasno jakie są dla was priorytety, a po drugie gospodarka Polska nie jest słaba z powodu dzisiejszego zakazu hodowli futerkowych zwierząt.

Stan Polskiej gospodarki to nie ten aspekt. Polska gospodarka jest zdegenerowana przez wiele czynników, a ten jest tylko marnym pierdoleniem lobbystów, polityków i kapłanów religijnych, którzy zarabiali na obdzieraniu zwierząt ze skóry.

Dość. Gadasz dokładnie tak jak rydzyk" "Te futerka przejmie kto? Niemcy i Rosjanie najpierw. Czy kto jeszcze? I kotka żałować. Do więzienia wsadzą. Tu się szanuje zwierzątka. Trzeba je szanować, ale równocześnie zabija się dzieci w Polsce. I mówią, że to są katolicy. Pewnie wszyscy byli w kościele na Boże Narodzenie. I co to jest? To jest jakaś schizofrenia. Tu się zastanawiają nad tymi futerkami, rozdzierają szaty. Ale człowieka wolno zabić. I to prawica jest? I to ludzie są? Rozmawiałem z człowiekiem, który hoduje w Polsce zwierzęta futerkowe, nabrane kredyty, siedem tysięcy ludzi pracuje i gdzie oni teraz mają pójść? Na bruk? Kto zapłaci za te kredyty, kto zapłaci za to wszystko?"

Nie znoszę takiego pierdolenia do debili aby utrzymywać nas w prymitywizmie, który w dodatku wzbogaca niektórych. Przeczytaj sobie kto za tym stoi. Za tym stoi cała machina propagandy i zła w Polsce.

https://www.poganin.eu/ant.../swiatrolnika-szczujnia-sadyzmu 

Co do ostatniego aspektu, to niestety nie mamy wpływu na cały świat, który jest zdegenerowany gdyż ludzki. Jesteśmy jedynie ogniwem, w którymn udało się ten okrutny proceder wyeliminować. Świat stoi sadyzmem i obojetnością wobec zwierząt dlatego należy kruszyć ten łańcuch ogniwo po ogniwie, uświadamiać ludzi i ich edukować do symbiozy, a nie supremacji.

Ale nic będę sie powtarzał. Pisalem o tym w Sokratesie w trzech aktach wystarczajaco.

 

Proszę nie zmuszać mnie do tego abym uznał iż kondycja finansowa i zamożność są jakaś ludzką wartością i usprawiedliwiają każdy nasz czyn. Otóż nie są, a ktoś kto przedkłada finanse nad życie innych istot ma zdeformowaną moralność.

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/sokrates-w-trzech-aktach

Zaloguj się