dzieło szatana czyli kara boska

Posłaniec religijny we Wroclawiu mówi - "koronawirus jest karą boga za małżeństwa homoseksualne".

Wcześniej mówili Ci posłańcy, że pożary w australii są karą boga za LGBT.

Okazuje się, że śmierć w męczarniach miliardów zwierząt i dramat dla ludzi to jest kara boga za to, że gdzieś tam na świecie Janek mieszka z Zenkiem.

Dla boga jahwe ważniejsze jest to z kim śpi, niż to, że jego wyznawcy obdzierają zwierzęta ze skóry na żywca. To on lubi, wszak bardzo polubił już od Abla zapach palonych ciał zwierząt. Nie muszę chyba wspominać i miliardach zamordowanych i zamęczonych w imieniu jezusa chrystusa.

https://www.poganin.eu/antyteizm/prawdziwy-symbol-chrzec59bcijanstwa

 

Znając boga jahwe z bilbi oczywistością jest, że jest to mściwy sadysta i niestabilny psychicznie psychopata, który co chwilę ludzkość za coś karze.

Historia choćby z Egiptem udowadnia nam jakim amoralnym gównem jest bóg jahwe. Zdegenerował ekologicznie cały kraj, wybił zwierzęta, a na koniec pierworodne z tych zwierząt oraz z ludzi gdyż chcial udowodnić faraonowi jakim jest megalomanem. 

Bo niby jest wszechmogący i chciał wyprowadzić naród wybrany z Egiptu ale przy okazji "uczynił serce faraona twardym" aby on się nie godził gdyż bardzo chcial zrujnować caly kraj za to. Uwielbia karać i to kraj który pomógł izraelitom. Przyjał ich chroniąc przed śmiercią głodową i dal najlepszą ziemie goszen.

https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat

https://www.poganin.eu/antyteizm/jahwe-czyli-niedorzeczne-zlo

 

Kapłan religijny który twierdzi, że to kara boska doksonale zna tego boga. On uwielbia karać i zabijać ludzi i zwierzęta. Szkopuł w tym, że na końcu jest parafianin, który klęka przed takim bogiem i go pragnie. Boga sadystę trzeba zakopać sześć stóp pod ziemią.Ludzi, którzy uważaja takiego boga za dobry przykład należy zamknąć w zakladzie leczenia chorób psychiatrycznych.

Jeżeli idolujesz hitlerowi czy stalinowi to jesteś zagrożeniem społecznym i masz kłopot z moralnością.

Dziś jednak nie o bogu, o nim już mówiłem między innymi w artykule z linku jaki wyżej podałem.

Inny kapłan dziś mówi, że "pomyślcie czyj to plan aby na wielki post kościoly były pozamykane. Sztan wprowadzil swój plan aby podpowiadać wrogom kościoła jak go zniszczyć"

 

Panowie od urojeń i kłamstw, zastanówcie się może nad współną wersją, czy to w końcu dzieło boga za to kto z kim śpi, czy dzieło szatana. Zaprzeczacie sobie w kłamstwach. Oczywiście parafianin sie nie zorientuje gdyż do tego trzeba przynajmniej minimum krytycyzmu i łączenia faktów.

jednak mogę wam pomóc jednym zdaniem, które zdradzi z kim mamy do czynienia, nie wspominając już o tym, że według bibli szatan zabił 10 osób, a bóg ponad 2 miliony.

Wyjaśnie więc parafianie wam zawiłośc słow waszych kapłanów " to dzieło szatana czyli kara iście boska"

Z drugiej strony powiadacie cały czas, że wasz bóg jest odpowiedzialny za wszystko.
I nie można podważać boskiej woli która zawsze jest słuszna i przeczyć boskiemu planowi. Wobec tego wszelkie modły w walce z koronawirusem są przeciwdzialaniem boskiej woli. Przecież nie po to wasz bóg zesłał na swe ukochane dzieci koronawirusa, żeby teraz go zabierać. Nie wiem czemu macie czelność prosić tego wspanialomyślnego, wszemogącego stworzyciela o to aby przestał sie zabawiać w sadystę.

 

 

   Wszechświat to miliardy galaktyk, w każdej galaktyce miliardy gwiazd. W drodze mlecznej znajduje się jedna z małych gwiazd, spośród tych miliardów, wokół której krąży malutka planeta. Zupełnie w kontekście ogromu wszechświata nieistotna, nawet w kontekście ogromu galaktyki mniejsza niż ziarnko piasku.

I to wszystko stworzył niejaki bóg, cały ten ogrom. I ten twórca tego nieoliczalnego ogromu najbardziej ze wszystkiego czym  mógłby zajać się w tak olbrzymim wszechswiecie przejmuje się kto z kim śpi na tej malutkiej planecie.

Nie interesuje go w zasadzie zło. Interesuje go abyś się nie onanizował. Daje przykazania i obostrzenia, których jest 613 i żadne z nich nie mówi, że będziesz dobry, że będziesz przyzwoity, że nie będziesz zly. Ważne abyś nie blużnił gdyz on tego nie lubi. No i zabije cię jak będziesz zbierał drewno w szabas. I nie pozwolisz żyć czarownicy. I nie możesz mieć innych bogów.

 W jednym z przypadków mówi, że bedziesz milował bliżniego ale już zapomina dodać, że bliżnim jest izraelita, reszta to cudzoziemcy, z których każe brać niewolników. 

Mówi też mojżeszowi na górze dając mu dziesieć swych obostrzeń do druku, że nie będziesz zabijał. Tylko, że to największy frazes w tej religii. Zaledwie pięc minut po tym oświadczeniu rozkazuje mojżeszowi zabić swoich. "przejdżcie od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie" I zabito ponad 3 tysiące ludzi na rozkaz pana gdyż rozpalił się jego gniew. 

 

Ponadto można wprost zapytać chrześcijan, że skoro mają w swoim dekalogu przykazanie "nie zabijaj" to dlaczego zabili największą ilość ludzi w historii ludzkości? Frazesy, to jest to czym stoi ta religia aby nie musieć mówić wprost ; pierdolenie.

 

Wracajmy jednak do obrzydliwego szrotu boskiego, który z calego ogromu dozorowania wszechświata nie może znieść, że na planecie ziemia Janek sypia z Zenkiem. I z tego powodu zsyla na ludzi potop, zarazę, smierć w płomieniach. I nie zsyła tego ani na Janka ani na Zenka lecz na cała ziemię lub kontynent. Ty prawdopodobnie nawet nie znasz Janka i Zenka, jesteś być może moralny i dobry ale to dla boga jest bez znaczenia. Bóg jahwe nie wie co to moralnośc i dobro. Liczy się tylko i wylącznie przestrzeganie jego zasad. A one aż dudnią dżwiękiem słów "nie pozwolisz żyć" No i na wieki będziesz cierpiał za grzech Adama i Ewy. Wiecznie, no chyba, że zostawisz stosowną sumę pieniędzy u jego poslańców, wówczas odkupisz ów grzech pierworodny, onanizowanie, przeklinanie, bicie dzieci, chociaż to ostatnie to juz nie grzech. nawet zabicie dzieci w religii chrześcijańskiej to nie tylko grzech ale jest sluszne. (Księga Powtórzonego Prawa, rozdział 21
"18 Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, 19 ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, (...) 21 Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze.")

Wszechmogący bóg nie radzi sobie z nie egzekwowaniem lojalności wobec jego nakazów od konkretnych ludzi więc od razu zsyła karę na wszystkich. Taki to dobry tatuś. Jaś jest nieposluszny ale Zuzia zdechnie z głodu bo się wkurwiłem. Nie umiem być dydaktykiem ale za to zajebiście zsyłam zarazy i potopy i uwielbiam karać i patrzeć jak wszystko płonie i ginie w męczarniach. Bo sie onanizujecie.

 

Dziś dzień rozprzestrzenia się pandemia. Zdroworozsądkowo jest nie gromadzić się. Nie tylko, zdroworozsądkowo ale jest to już nakazem w wielku krajach.

W Polsce zamyka się szkoły, dzieciom zakazuje się uczęszczać w zajęciach ale nie w rekolekcjach toż to byłoby zamachem na religię. Na ulicach spotykają się tlumnie, podczas gdy zakazano imprez zbiorowych. Jednak barany, przepraszam owieczki spotykają się na tak zwany meski różaniec.

Oburzeni piewcy religijni wrzeszczą na każdym kroku, że zamykanie kościołów to zdrada jezusa.

Okazuje się, że ani zakazy ani zdrowy rozsądek przy przygłupach religijnych nie działają. Oczywiście, mnie to nie dziwi.

Biskupi apelują o zwiększenie ilości mszy w kosciołach, a pielgrzymki nie są odwoływane i wierni strzelaja focha, że to atak na ich kościół. W ogóle okazuje sie, że modły przy tapczanie to nie wystarczą. No nie, przcież trzeba do kościoła bo tam oddasz ofiarę, gdyż nie wolno stawać przed nim z pustymi rękami. (księga wyjścia, rozdział 34, wers 20) i nie wolno się ukazać przede Mną z pustymi rękami.

Mąż zarażonej kobiety rozdaje hostię w kościele.

 

Nie dziwie się, że ludzie zniewoleni mentalnie przez urojenie nie potrafią myśleć. 

Oczywiście, focha strzelają o swoje urojenia, że oni chcą się modlić, a my chcemy aby nis potykali się. Nie rozumieją rzecz jasna, ze tym zagrażają też ludziom którzy dostosują sie do zalecenia nie grupowania się.

Oni sie spotkają w kościele, zostaną zarażeni, rozejdą się na duży obszar i zarażą tych którzy przestrzegalii kwarantanny i rozsądku.

Ale przecież oni tupią nóżkami, atakujemy ich kościół, to dzieło szatana, to zdrada chrystusa. Nie możemy im zabraniać, krzyczą.

Dobrze. Nie zabraniajmy im. Pozwólmy im iść do kościoła. Ponieważ zgrupowanie jest zbyt dużym niebezpieczeństwem, otoczmy kościół kwarantanną i zostawmy ich tam.

Chcą tego, chcą jezusa więc niech sie modlą. Podawajmy im żywność i picie. Jak któryś sie zarazi i będzie chory nie można tam posyłać lekarzy. Byłaby to zdrada chrystusa gdyby chciał on skorzystać z pomocy lekarskiej. To jezus ma pomagać.

Jak zaczną umierać nie mogą brać leków. Byłaby to zdrada chrystusa. Niech siedzą i sie modlą. Pozwólmy ludziom z urojeniami uprawiać swoje urojenia w domu, do którego chcą iść.

Ponieważ złamali na własne życzenie kwarantannę, obejmijmy ich kwarantanną aby kolejny raz chrześcijaństwo nie przyczyniło się do masowego wymierania ludzi, krórzy nie chodza do kościoła i posługują się rozumem. A gdy już wszyscy w tym kościele umrą, podłóżmy ogień i spalmy ognisko wirusa.

 

 Pozwólmy im. Niech już ci zbyteczni idą do swego nieba zbytecznych.

Nie pozwólmy natomiast sobie, ludziom którzy nie są religijnymi imbecylami, ludziom ktrzy nie chcą zwiększać prawdopodobieństwa zarażenia i roznosić wirusa dalej aby ci chrześcijanie stanowili zagrożenie. Aby przez swoją arogancję i butę przenieśli chorobę na innych.

Odizolujmy ich w ich światyniach.

 

PS.

Na 11.03.2010 roku Watykan ogłasza zamknięcie kościołów. W polsce episkopat krzyczy "potrzeba więcej mszy". Znowu kościoł katolicki w tym kraju i siłą rzeczy na świecie doprowadzi do tragedii. Kasa musi sie zgadzać, nie chodzi o modły przy tapczanie, chodzi o przyniesienie ofiary. 

Nawet jeżeli wierzycie w boga zostawcie już tych obrzydliwych kapłanów i módlcie sie do trupa na krzyżu nad kuchenką. Inaczej jesteście zagrożeniem dla ludzkości; znowu i znowu i znowu.

Episkopat w polsce gromi publicznie, że "niewyobrażalne jest aby wierni nie modlili się w kościołach" podczas gdy sam abp gądecki z powodu koronawirusa przełożył zebranie plenarne episkopatu. Czyli wy parafianie narażajcie siebie i innych, a szefunio się odizoluje kiwajac na was palcem, abyście tlumnie chodzili do kościoła.

Ponadto nie stosowanie się przez kosciół katolicki do rozporządzeń odnośnie zakazu gromadzeń czyni z tej instytuacji organizację stojacą ponad prawem oraz zagrażającą ładowi publicznemu i życiu.

Wicepremier państwa Polskiego dnia 11.03.2020 roku mówi :Jarosław Gowin: "Kościoły to szpitale dla duszy i dlatego powinny być otwarte. W kościele można spotkac nie tylko tysiące ludzi ile przedewszystkim boga"

Nie jestem w stanie znależc słów, które ujmą w czym żyję. W jakim mentalnym dnie. Obok niego minister zdrowia uważa, że zwiększenie ilości mszy jest sensowne i zasadne.

 

Ponieważ argumenty rzecz jasne nie dotrą do umysłu zarażonego religię to napomknę tylko o przepisach prawa: Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego Dz.U.2019.0.1950 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej

 

Okazuje się też, że Minister gowin był łaskaw powiedzieć wczoraj, że "w Polsce jest rozdział Kościoła od państwa".To taki rozdział może działać jednostronnie?! Zakpił nam prosto w twarz, splunał w oczy. Rozumiem, że możemy przypomnieć mu dziś jego słowa aby zakręcił kurek z płynącymi niewyobrażalną ilością naszymi pieniędzmi dla kościoła.

 

 

EDIT dnia 12.03. (dzień po moim artykule pozwalam sobie dodać w innej retoryce wpis Adama Mazguły.

Aby daleko od kościoła
Ludzie, pandemia wirusa, do modlitwy, do kościoła! – Nawołują biskupi.
To nic, że logika i odpowiedzialność nakazuje nie zarażać innych. To nic, że niezbędna jest izolacja i unikanie skupisk ludzkich.
Biskupi wiedzą lepiej i będą leczyć wiarą. Wzywają do kościołów na większą ilość mszy. „Bo tam jest Bóg" - uzasadnia wicepremier partii Po/rozum/i/mienie Jarosław Gowin. Wtóruje mu minister zdrowia Łukasz Szumowski, znany katolicki talib i zwolennik klauzuli sumienia lekarzy.

Cały świat zbiera i przetwarza informacje, prowadzi badania, publikuje doświadczenia. Z tych działań wyłania się obraz zachowań pożądanych i koniecznych. Wszyscy już wiedzą, że całkowitą podstawę stanowi działanie ograniczające rozprzestrzenianie się wirusa poprzez izolację.
Cały świat to wie!
Jednak polscy biskupi namawiają do aktywności w spotkaniach z Bogiem w kościele, na mszach.
Bóg nie zapisał się do PiS-u i jeśli istnieje, to jest wszędzie, gdzie ludzie go potrzebują, tylko nie w ich kościołach, które zioną nienawiścią, partyjniactwem i faszyzmem.
Leczenie poprzez zbiorowe modlitwy jest kpiną z pandemii i bezczelnym działaniem biskupów przeciwko społeczeństwu, logice i wiedzy.
Jednak kto w państwie wyznaniowym zabroni czegokolwiek biskupom?

Kult cierpienia i śmierci musi zaistnieć w społeczeństwie wierzącym w moc samooczyszczenia się z ludzi przeznaczonych na ofiarę najwyższemu.
Oni prowadzą wiernych na spotkanie z Bogiem, który swojego syna ukrzyżował i kazał umierać w cierpieniu. Oto cel biskupów, oto kpina z wysiłku narodów w zwalczaniu pandemii.
Gdyby jednak chodziło tylko o te ofiary z wierzących, to rozumiem, że taki jest ich wybór. Jednak oni zarażą niewierzących i wierzących w inną wiarę!

Każda śmierć to zysk finansowy dla biskupów z pogrzebu, miejsca na cmentarzu, udziału w żałobie bliskich, mszy za zmarłych i święcenia pomników...
Po pogromie zawsze będzie można ogłosić, że gorliwą modlitwą prowadzoną przez kapłanów przebłagano Boga i uwolnił on wierny lud od zarazy.

Tak wygląda świat ciemnoty i nieodpowiedzialności facetów w sukienkach. Wśród których wszechobecna pedofilia i krzywdzenie dzieci wpisana jest w statut społeczny księży. Dla których luksusy i bogactwo jest pokazem pogardy dla ich ubogiego Boga.

Kochani, trzymajcie się daleko od kościoła i od talibów kościelnych PiS-u, a będziecie mieli szansę uniknięcia zderzenia z wirusem, podtrzymywanym ciemnotą tego kościelno-partyjnego państwa.

 

 

 

 Poelcany przy tym mój materiał

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-61

odnośnie akapitu o zyskach z pogrzebów mała anegdota

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-70

 

 

 

 

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się