cierp i umrzyj

Kolejny raz wygrała religijna bezrozumność.


O naszym życiu w tym wypadku życiu i cierpieniu decydują starzy mężczyźni w roli kapłanów jacy nie mają pojęcia o idei życia i są jej wrogami. Nie wiedzą co to dobro gdyż liczy się dla nich jedynie bogobojność, a moralnie są zdegenerowani bo trzeba takim być by oddać swe życie głoszeniu najbardziej obrzydliwej doktryny religijnej oraz należeć do najbardziej zbrodniczej instytucji.


I z cynizmem mówić, że wypełniają jakąś posługę podczas gdy za wszystko biorą pieniądze i dręczą dzieci strasząc je piekłem, a i w imieniu przepisu boga "nie pozwolisz żyć czarownicy" zarabiają na egzorcyzmach. I zarabiają do tego stopnia, że kiedy Cię nie stać to Twoje dziecko zostawione jest na pastwę zdziczałego bo religijnego umysłu. I często ginie w męczarniach. (https://www.poganin.eu/antyteizm/wypatrosz-dla-mnie-synka)


Kapłan wciąż jest ideą tego kim był Mojżesz. Pierwszy w zasadzie kapłan który ustalił co chce aby oddawać mu na jedzenie, do komfortu skóry, złoto, kadzidła, kogo zabić i za co i które dzieci gwałcić.
Kapłani ówcześni, wielcy pobratymcy boga, z którym szli przez pustynię jedynie co robili dzieciom to gwałcili je. Gwałcili oczywiście wówczas gdy były to smakowite i nieruszone kąski jak dziewice. I gwałcili hurtowo. Inne dzieci i ich matki zabijali.


Kapłan to najobrzydliwszy rodzaj człowieka. Nie liczy się dla niego życie ani ludzi ani zwierząt tyko osobisty komfort i niewyobrażalny zysk pozwalający szerzyć władzę i utrzymywać innych w zniewoleniu. (https://www.poganin.eu/antyteizm/wartoc59bc)


Dziś te zabobonne i cyniczne staruchy mówią kobietom ponownie gdzie ich miejsce. Macie rodzić. I tyle.
Mogłoby się komuś wydawać, że to walka o każde życie gdyż chodzi o dobro.
Czy aby na pewno?
Kościół katolicki mówi, że każde życie ma znaczenie. Bardzo gorliwie mówi to wobec nienarodzonych dzieci.
Ale gdy już się urodzą to jeśli im nie pasują chętnie życzą im śmierci i zabiliby te dzieci gdyby okazały się w ich mniemaniu czarownicami czy homoseksualne.

Tym nawet nie tylko życzyliby śmierci lecz w sprzyjających warunkach (brak prawa) własnoręcznie by je mordowali. Co zresztą robili przez wieki i robią wciąż w wieku XXI.
Nawet nie wspomnę o trosce o ich wykarmienie. To jest bez znaczenia.
Biedne, nieszczęśliwe dziecko szybciej pojawi się z potrzebą u kapłana, który tylko czeka na te zagubione i potrzebujące. Szczęśliwe dziecko nie zabłądzi do tego lubieżnego bandyty. Szczęśliwe dziecko nie potrzebuje kapłana.
Chyba, że wepchną je tam łapy rodziców. W zasadzie to jedyna przyczyna zostania chrześcijaninem; łapska rodziców.


Więc gdy po wielkiej walce o te płody one już się urodzą i w ich mniemaniu zostaną czarownicami czy homoseksualistami lub ateistami to ten sam walczący o to życie kapłan najchętniej to by je zabił gdyż tak mówił bóg. Dziś przez wzgląd na cywilizację mogą im jedynie życzyć śmierci.
W historii również te dzieci zwyczajnie zostawały niewolnikami kapłanów. I w historii nie tylko życzyli śmierci lecz własnoręcznie to „każde cenne życie" odbierali.

To życie okazuje się cenne ale gdy jest nienarodzone. Jak już się narodzi to nikogo nie obchodzi jego zdrowie, dobro, bezpieczeństwo.
Niech gdzieś tam sobie żyje, ważne aby pamiętał, iż trzeba przyjść do kościoła i wykupić swoje grzechy.
Wiedzą o co walczą. Walczą o to samo co jezus chrystus i apostołowie, aby ludzie sprzedawali swoje majątki i składali pieniądze z ich sprzedaży u stóp apostołów. A gdy nie oddadzą apostołom wszystkich pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży swego majątku to ich zabijają jak Ananiasza i Safirę.
(https://www.poganin.eu/antyteizm/don-chrystus)


Statystycznie każde narodzone dziecko to pieniądze. I każde narodzone musi kiedyś umrzeć, a to też pieniądze.
W przypadku zmuszania do narodzenia uszkodzonego płodu, który nie ma szansy przeżyć to zmuszanie również do cierpienia zarówno rodziców, patrzących na swoje dziecko dokonujące powolnej agonii, nie posiadające nosa, kręgosłupa, mające wypłynięte oczy, itp.
Zmuszanie matki do rodzenia takich dzieci jest najobrzydliwszą formą tortury. I samej tortury dla tego "dziecka", które umiera w męczarniach.

Nie chroni się matki gdy płód zagraża jej życiu. Nakazuje się jej urodzić w myśl ochrony życia narażając na utratę życia matkę (tak, asburd, który jasno dowodzi o co chodzi) Jeśli i matka umrze to tym lepiej (dlatego chętnie się ją naraża) bo to również miejsce na cmentarzu i usługa.


"Chciałam dać mu lżejszą śmierć. Tyle. Jedyne, co mogłabym dać mojemu dziecku, to to, żeby nie cierpiało. I to mi się nie udało. Nie jestem lekarzem, a i tak widziałam, że ono umiera z bólu. Mimo morfiny. W szpitalu lekarze konsultowali się z lekarzami z hospicjum w sprawie dawkowania tego leku. Dorosły człowiek powie, co go boli, a dziecko musi pokazać, po nim trzeba ból zobaczyć. Widziałam, jak go bolało. Przychodziłam kolejnego dnia i morfiny było coraz więcej. Dawka większa i większa. A dziecko słabsze i słabsze. Aż w końcu walczyło o każdy oddech. Tyle wygrał pan Chazan. 10 dni agonii. Jeśli taki był jego cel, to mu się udało. Chciałam tego uniknąć, chciałam, by nasz syn umarł szybko i bez bólu. To było prawie rok temu. Doktora Chazana przy nas nie było ani żadnego innego „obrońcy życia". Byli z nami lekarze, którzy starali się zrobić wszystko, co było w ludzkiej mocy, aby ból był jak najmniejszy.
Powinniśmy pokazać zdjęcie naszego dziecka. Wodogłowie, brak części kości czaszki, w miejscu nosa dziura, rozszczepy kości policzkowej, wypłynięte oczy, brak powiek. Widok drastyczny. Ale może wtedy ludzie, którzy uważają, że prof. Bogdan Chazan uratował życie, zrozumieją, że tego życia nie można było ratować, że to dziecko nie było niepełnosprawne, takie, które można pielęgnować, leczyć, wozić na wózku. Po urodzeniu lekarze bali mi się je pokazać. Sami byli wstrząśnięci. A prof. Chazan przedłużył tylko jego agonię. Tak, powinniśmy pokazać to zdjęcie, ale bylibyśmy oskarżeni o obrażanie czyichś uczuć. Za to prof. Chazan może bezkarnie obrażać nasze uczucia, mówiąc, że chcieliśmy zabić własne dziecko"


Dla kapłana nigdy nie liczył się ból, dla ludzi których umysły są zdegenerowane ideą chrześcijańską ból staje się zbawienny. Zdegenerowana matka teresa cierpiącym i umierającym w jej zakonach ludziom nie podawała środków znieczulających lecz paplała, że "cierpienie jest pocałunkiem jezusa".
W takim razie ludzie po co wam bożek, który przynosi cierpienie gdy was całuje.
Kapłan walczy o uszkodzone płody z wielką gorliwością gdyż uszkodzony płód który musisz urodzić, statystycznie rzecz biorąc ochrzcisz, czyli kupisz u kapłana usługę. A jak ochrzcisz to za parę dni pochowasz na katolickim cmentarzu czyli kupisz u kapłana usługę i miejsce.

Rączki kapłana klaszczą, cierpieć możecie, nawet musicie. Im więcej cierpicie tym bardziej z braku nadziei padniecie przed bogiem. A jak padniecie przed bogiem to znaczy, że padliście przed kapłanem. I już przepadliście.
Dla przykładu; W Bełchatowie ujawniono finanse kościelnego cmentarza. Miliony przychodu i symboliczny czynsz
Przychody tylko z jednego z 22 administrowanych przez nią cmentarzy sięgają 2,8 mln zł.
Koszty ceremonii pogrzebowej mają dochodzić tam do 12 tys. zł, bo podbijają je opłaty za wyznaczenie miejsca pochówku i wykopanie grobu. Cmentarzami w obu miejscowościach administruje archidiecezja łódzka. Zmaga się z oskarżeniami o "cmentarny wyzysk" .


Biorąc pod uwagę poczynania chrześcijaństwa w historii, znajomość biblii oraz działalność kapłanów chrześcijańskich jak i rządu wspierającego ten prymitywizm rodzinny i chcącego na prośbę kościoła zrezygnować z konwencji antyprzemocowej wniosek nasuwa się sam.
Ważne abyśmy się narodzili. W każdej formie, chorzy, zagrażający matce. Im więcej nas się narodzi tym więcej nas umrze, a i ubóstwo spowodowane skalą przyczynia się do większej zależności od zawsze majętnego księdza. To współczesna forma niewolnictwa bez oficjalnego niewolnictwa.
To nie wiara w „świętą" katolicką rodzinę ochroni dzieci przed przemocą lecz odpowiedni do tego system, prawo, instytucje mające uprawnienia i pieniądze by działać oraz świadomość obywatelska.
Kiedy administratorzy tego kraju łącznie z prezydentem jak i kapłani religijni wypowiadają się, że przemoc w rodzinie to rodzinne sprawy to znaczy, że akceptują tą przemoc.
Kiedy kapłan religijny w ogóle wypowiada się o rodzinie to kpi. On nic nie wie o rodzinie. Nie ma do tego prawa aby o niej mówić.


Kiedy rząd wydaje 54 miliony złotych dziennie, to jest niemal 20 miliardów rocznie na utrzymanie zabobonu, a dzieci chodzą głodne i zapomniane przez państwo to jest to zbrodnia.
Kiedy w Polsce lansuje się powierzenie bezpieczeństwa i wychowania dzieci wierze w katolickie „wartości" chcąc wypowiadać konwencje antyprzemocowe to jest to ignorancja i przestępstwo.
Kiedy minister sprawiedliwości nakazuje usunięcie artykułu demaskującego pedofilię wśród kolejnych księży to jest to ukrywanie przez organy państwowe przestępców krzywdzących bezbronne dzieci.
W polsce powstają kościoły jak grzyby po deszczy, a kolejni religijny fundamentaliści dostają dziesiątki milionów na swoje projekty, jak np były egzorcysta dostał z ministerstwa sprawiedliwości 47 milionów złotych na pomoc dzieciom. W jaki sposób psychiczny dręczyciel dzieci i egzorcysta, czyli facet widzący we wszystkim diabła może pomagać dzieciom? No, nie może. On im tylko szkodzi.
Polska dziś używa stadiony piłki nożnej jako szpitale. Dlaczego? Bo w Polsce nie ma szpitali. Nie ma służby zdrowia. Ale jest dużo księży dlatego zamiast doposażać sale operacyjne, stoją one puste ale zatrudnia się kapelanów szpitalnych. I dlatego zamiast zatrudnić więcej pielęgniarek, chce zatrudnić się zakonnice jako pielęgniarki, płacąc im więcej niż pielęgniarkom.
Tak, te uszkodzone na umyśle kobiety, które nie umieją nic innego jak tylko klękać, mają opiekować się ludźmi.
U matki teresy opiekowały się tak, że ludzie gnili we własnych odchodach, a igły, którymi robiły zastrzyki przemywane były pod kranem.
Nie tylko nie mają one żadnych kompetencji do tego ale wręcz są zagrożeniem dla innych. I będą wykorzystywały ludzką słabość wciskając im, że skoro umierają to dlatego, że tego chce właśnie miłosierny bóg i dobrze aby oni się wyspowiadali bo wtedy trafią do nieba. I będą tam sobie siedzieć obok chrześcijańskich degeneratów jacy nazywani są w chrześcijaństwie; świętymi.


Może uda się też złapać jakiegoś niewiernego aby w chwili słabości sprzedać mu boga i pochówek na katolickim cmentarzu zarezerwowany; i jest kasiorka.
Polska już jest krajem krzyży i ambon myśliwskich; czyli zabobonu i mordu dla rozrywki.
I jest krajem tępej, tradycyjnej katolickiej rodziny na którą nikt nie ma prawa z zewnątrz spojrzeć gdy maltretuje się i głodzi w niej zwierzęta i dzieci.
Bo któż by śmiał podważać ową religijną wartość tej tradycyjnej, pięknej polskiej rodziny. Która jest takim samym urojeniem jak cała religia.
Przyznanie się do skali przemocy wobec zwierząt oraz wobec kobiet i dzieci w Polsce nie jest możliwe przez rząd gdyż podważyłoby to jego wszystkie działania proreligijne miast edukacyjne i społeczne, których nie ma.
I całe lobby chrześcijańskie jak i prawicowe nie chce aby było. Tylko świadomość może ochronić dzieci i ludzi przed zależnością od kapłana. On na to nie pozwoli.


Strzeż się kapłana religijnego. Niżej moralnie niż on być nie można. Jego działanie to cyniczne okłamywanie Ciebie przez cale Twoje życie, strasząc odpowiedzialnością przed niewidzialnym tworem i karą w nieistniejącym piekle.
Cały życie Cię oszukuje i zwodzi, oferując coś czego nie potrzebujesz; zbawienie i miejsce w raju jakiego nigdy nikt nie widział w zamian za realne dobra, które posiadasz tu na ziemi.
Nie ma w społeczeństwie niebezpieczniejszego człowieka niż kapłan religijny.
Dziś religijna bezrozumność zmusza kobiety do rodzenia dzieci z wnętrznościami na wierzchu, bez kości i zmusza aby patrzyły jak one cierpią i w tym cierpieniu umierają.
To są tortury ale dla religijnego umysłu cierpienie ubogaca.
Święta (i w dodatku noblistka) w chrześcijaństwie, która stworzyła rzeźnie dla ludzi ( w jednym ośrodku w Kalkucie od 1952 roku umarło 29 tysięcy ludzi bez pomocy) obarczała świat takimi słowami "myślę, że jest piękną rzeczą bardzo gdy biedacy z pokorą przyjmują swój los dzieląc go z cierpieniem chrystusa. Uważam, że świat odnosi wielkie korzyści z cierpienia biednych ludzi"


I to ludzie o takiej mentalności decydują o naszym życiu. Trzeba być chorym umysłowo aby mówić takie rzeczy. jednak pamiętajmy o jakiej doktrynie mówimy.
O tej, która została religią narodową z powodu systemowego popierania niewolnictwa i w dodatku niewolnictwa, w którym posłuszny niewolnik podobał się bogu.


Wyobraźcie sobie, że matka teresa z Kalkuty, odbierając pokojową Nagrodę Nobla, powiedziała,
że „aborcja jest największym zagrożeniem dla pokoju". Co?! Jak kobieta o tak chorych poglądach może w ogóle być traktowana poważnie? Jak można wpaść na pomysł, że ktoś taki zasługuje na Nobla?
Znów w Polsce wygrała religijna bezrozumność.
Nie dzieje się tak bez przypadku; winny jest godzący się na władztwo kapłana parafianin. To wy oddaliście cały naród w ręce cynicznego i amoralnego klechy.
Krajem w centrum Europy, w XXI wieku rządzi czarownik od zabobonu, który biologicznie został na dziewicorództwie, kosmologicznie na płaskiej ziemi, a mentalnie na słusznej chęci zabicia własnego dziecka by przypodobać się swojemu boga.
idolem dla całej doktryny jak i tego kapłana jest pierwszy prawodawca waszej religii; Mojżesz, który zabijał wszystko na swej drodze na rozkaz boga waszego, a dzieci poniżej dwunastego roku życia brał w niewolę seksualną, na ich oczach szlachtując braci i matki.


To są wielcy ludzie w waszej religii; degeneraci (https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat)


Nie dziękuję parafianie.
https://www.poganin.eu/.../cia.../anegdoty/absurd-zamordyzmu

 

Jak episkopat skomentował protesty kobiet? Episkopat tej niby dobrej, miłosiernej religii?

Świętym Łukszem, rozdział 13 5 Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie».

Sami o sobie wystawiają kolejne świadectwo kim są i czym jest ich doktryna; jest jedynie destrukcyjna. Czas najwyższy, zwłaszcza drogie Panie powidzieć, panom juz podziękujemy.

https://www.poganin.eu/antyteizm/bog-elizabeth-czyli-bas-o-ogrodzie

 

 

 

Zaloguj się