Upadek

Pandemia

Pandemia


1. Morawiecki wydaje zakaz sprzedaży przez prywatne osoby maseczek i środków dezynfekcyjnych. Ogranicza tym prawa obywatelskie oraz utrudnia dostęp do ważnych środków chroniących przed zarażeniem i roznoszeniem.

 

2. Do kwoty absurdu państwowa spółka winduje cenę płynu produkowanego na bazie zwykłego płynu do spryskiwaczy. Zamiast wykorzystać jej placówki rozsiane po całej Polsce jak stacje Orlen i sprzedawać ten płyn po kosztach (wszak celem powinno być utrzymanie ludzi przy życiu i walka z rozprzestrzenianiem się wirusa. Powinno być) wykorzystuje to jako idealną okazję do zarobienia pieniędzy.

 

3. Polski rząd ugaduje się z chińskimi portalami aby nie sprzedawały do Polski rękawiczek. Tymczasem poseł pis sprowadza ich miliony. Jeśli ktokolwiek chce kupić musi kupić od konkretnych ludzi "pisu"

 

4. Szpitale nie mogą same zakupić sprzętu. Gdy go znajdą i zamówią rekwiruje je agencja rezerw.
" Nie wiemy, na czym stoimy. Najpierw wiele dni szukamy ofert, sprawdzamy je pod względem merytorycznym a potem taka informacja: „Nie dostaniecie, bo Agencja to przejęła".
Odnoszę wrażenie, że pełnimy rolę wyszukiwaczy ofert dla Agencji Rezerw, ale w takim razie czym oni się teraz zajmują?
Jeszcze wczoraj rano rozmawialiśmy między sobą w szpitalu: „Nie jest źle, poszło duże zamówienie na środki ochrony indywidualnej". A potem dowiedziałam się od kolegów ze szpitala, z którym wspólnie składaliśmy zamówienie, że przesyłka trafiła już do Agencji. Dziś dostaliśmy informację, że nasza część zamówienia też się tam znalazła.

W jaki sposób Agencja fizycznie przejmuje ten sprzęt?

Przesyłka trafia na cło. Przechodzi kwarantannę. A potem przychodzi urzędnik i zabiera, mówiąc: „Może za pół roku panu zapłacimy". Tak nam to relacjonują dostawcy.

Dostaliśmy podobną informację z Gdańska. Tamtejszy szpital zamówił dużą partię masek i skończyło się tym razem blokadą na cle w Chinach. Dostawca przypuszcza, że to skutek działań polskiego rządu. Czyli rząd sam nie zamawia i de facto zabrania tego robić szpitalom. A za chwilę tych masek nie będzie od kogo kupić, bo cały świat ich potrzebuje."
(okopress)

 

5. Jeżeli wypełnisz wniosek do zus o odroczenie składek od razu zajmuje zus twoje konto.
Za to duchowni mogą spokojnie tak owe wnioski składać. My nie, gdyż przecież ktoś zus tych duchownych musi pokryć.

 

6. epidemia się rozprzestrzenia:


a) sugestia nie grupowania się, kościół zwołuje wielkie spędy. Dochodzi wręcz do takich sytuacji, ze szafarz rozdaje hostie, podczas gdy jego żona ma stwierdzonego koronawirusa. Zarówno szafarz i córka za chwilę chorzy. Ile osób zarazili?


b) zakaz grupowania się, kościół może do 50, po każdej mszy wchodzi następna 50. Taplają łapy w tej samej wodzie, przebywają w miejscu w którym poprzedni ludzie zostawili zarazki.


c) zakaz wychodzenia z domu bez ważnych powodów i poruszania max po 2 osoby. W kościele może 5. Na dziś dzień parafie szukają osób które zaraziły się w kościele, między innymi od księży sprawiajacych mszę z koronawirusem. Faktem jest, że są to ośrodki rozprzestrzeniania się pandemi.
Jednak oni wciąż wrzeszczą, że im się msza należy, że muszą.
Ich chciejstwo naraża całe społeczeństwo na utratę życia i zdrowia. Nikt ich nie aresztuje, nikt nie nakłada kar za narażanie całego społeczeństwa.
Nie dość tego. Mają pretensje, że w autobusach może być 25 osób, a u nich w kościele tylko 5.
Powiem tylko tak; jak kościół zacznie być autobusem i wozić ludzi do pracy to będą mogli w 25. Ale nie jest autobusem, a wasze chciejstwo zagrażające wszystkim ludziom jest dowodem na waszą amoralność i skrajna nieodpowiedzialność.
Widzicie nie dalej niż czubek własnego nosa.

 

7. Wybory. Bez względu na wszystko pis chce wyborów. Aby wykorzystać swoich wyznawców czyli emerytów zanim jeszcze umrą. Sami ich wyprawią z tego świata ciągnąc ich na wybory. Jest to zamach stanu (bo po drodze zmieniają ordynację wyborczą niezgodnie z konstytucją) oraz zamach na życie wszystkich obywateli w Polsce.
Zrobią to, aby zapewnili im władze. Władze dla partii która agitowana jest z ambon kościołów i z radia rydzyka.
Z radia, które jasno i wprost wam mówi, iż liczy się ratowanie jego w dobie kryzysu. Dla rydzyka nie liczy się wasze życie i to, że za chwilę niczego nie włożycie do ust bo nie będziecie mieli pieniędzy. Liczy się jego radio za te pieniądze mimo, że dostał od Państwa 400 milionów złotych oficjalnie. O tym co dostał nieoficjalnie to aż szkoda mówić. rydzyk dobrze wie, że jesteście w pierwszej lini śmiertelności na tego wirusa (jego głowni słuchacze) więc zanim umrzecie dobrze abyście jak najwięcej mu przelali.

Ponadto każdego dnia wydajemy na utrzymanie kościoła 54 miliony złotych, każdego miesiąca 1,6 miliarda, każdego roku 19, 5 miliarda.
Wciąż wydajemy te pieniądze, a tymczasem polska gospodarka się wali. Przedsiębiorcy upadną, wraz z nimi ich pracownicy.
Nie ma jednak pieniędzy na ratowanie ich. Nie w Polsce. Ale kościół nieprzerwanie swoje dostaje plus zwolnienia ze składek zus.

 

Księża drą mordy aby chodzić do kościoła, macierewicz w telewizji trwam również i masa innych polityków wprost namawiając was abyście roznosili epidemię.
O co jest ta walka w kwestii chodzenia do kościoła?
Bo skoro bóg jest wszędzie to czemu nie można pomodlić się przy kanapie?
Walka jest o dwie rzeczy. Oczywiście o pieniądze. Teraz uwaga. Kościół w każdą niedzielę zbiera z tacy ponad 20 milionów złotych! (tak, jeśli skojarzyliście to z zakazem handlu w niedzielę to dobrze skojarzyliście. Jak nie pójdziesz w niedzielę na zakupy do galerii to z nudów przynajmniej pójdziesz do kościoła. No i jak nie wydasz w sklepie to w kościele zostawisz więcej. Zakaz handlu w niedzielę jest doskonałym, współczesnym przykładem jak kościół katolicki ogranicza swobody obywatelskie wszystkim ludziom, niewierzącym również.)
Przez pandemię natomiast i obostrzenia kościół bieduje bo zebrał tylko 2,3 miliona i siłą rzeczy coraz mniej. A druga kwestia to agitacja polityczna czyli w konsekwencji też pieniądze.

 

Przytoczę ładne zdanie na jednym z portali przedsiębiorców
" upadek tego rządu będzie najbardziej spektakularnym w historii tego kraju"
Brzmi ładnie, pytanie tylko jakim kosztem. jednak upadek rządu to nie wszystko.

 

Wybory i co po nich?
Dziś jest zakaz grupowania ale na wybory proszę bardzo. Po wyborach pis wprowadza stan wojenny i areszt domowy. W projekcie ma 3 miesięczny. Czyli każdy obywatel stanie się więźniem. Zostaniemy pozbawieni wolności.

Witamy w ustroju komunistycznym ale level hardcore. Nawet nie będzie gdzie spiskować aby obalić ten faszystowski, dyktatorski rząd.
Za to kościół dostanie swoje z budżetu i za każdy pogrzeb. Będą żniwa dla kościoła katolickiego, który wie, że nie należy wydawać kasy na pomoc bo i tego nie robi. (i nigdy nie robił. Drobne gesty kościoła to marketing, zresztą czyniony nie za własne tylko nasze pieniądze)
Wie kościół czyli wie watykan, że te pieniądze umocnią jego potęgę. Nie tylko umocnią ale dzięki nim kościół katolicki zniewoli większość świata. Będziemy niewolnikami oficjalnie. Dziś jesteśmy w Polsce nieoficjalnie. Z poczuciem smaku swobody i wolności. No i co że zapierdalamy za miskę ryżu aby oddać kościołowi jałmużnę. Aby biskupi mieszkali w willach za dziesiątki milionów i aby potęga watykanu rosła.
Dlaczego? Bo pieniądze to władza.

 

Musimy mieć świadomość tego, że jeśli pandemia przetrzebi ludzkość, a wiele narodów wprowadzi w skrajną nędzę (w tym Polskę) to bez obalenia kościoła katolickiego czyli potęgi watykanu nigdy nie podniesiemy się z kolan.

Bez rozdania tego olbrzymiego majątku (watykan to najbogatsze państwo świata, które zdobyło majątek okradaniem i wyzyskiwaniem. Zabijaniem, zbrojnymi najazdami, etc. Drugie co do zamożności Państwo jest 4 razy biedniejsze) nie pozbędziemy się największego dręczyciela i wyzyskiwacza.

 

Po tym wszystkim bez zniszczenia watykanu i popierającego niewolnictwo chrześcijaństwa żadna cywilizacja nie urośnie.
Pamiętajmy od jakiej mentalności zaczęła się największa zbrodnia w dziejach ludzkości. Czyli zbrodnia kościoła katolickiego na ludach ameryk.
Podporządkowywanie sobie ludzi to typowo europejska mentalność wywodząca się z opresyjnych struktur politycznych i religijnych epoki renesansu.
Utrwalana doktryną chrześcijańską, która akceptowała i promowała niewolnictwo ideowo. I w zasadzie to własnie z tego powodu Konstantyn uczynił chrześcijaństwo religią narodową.
Królowie i duchowni dzierżyli władze absolutną nad ludem, który nic nie miał.
Tą samą mentalność mieli ludzie którzy odkryli między innymi Amerykę.
I doprowadzili do największej zagłady w dziejach ludzkości. Szerząc doktrynowo swoją wyższość i swojego boga, o którym mówili, że jest miłosierny.
To się nie zmieniło i to wciąż trwa wraz z wciąż żywym w strukturach kościoła "trybunałem inkwizycyjnym"

 

Poza tym kacyki pisowskie oczyszczą system; niewydolny system zusowski czyli pozbędą się połowy narodu. Starsi którzy obciążają ten system umrą w pierwszej kolejności.
Zarobią cmentarze czyli kościół katolicki i zostanie mnóstwo kasy do rozkradania.
Reszta narodu, w tym przedsiębiorcy z zadłużeniem na całe życie swoje i swoich dzieci wobec tego systemu będzie cicho siedzieć aby dostał ochłap albo od państwa albo od kościoła, co będzie tym samym. Jak i dziś już.

 

Zgodnie z tekstem obrazka my też musimy iść na wybory aby pokazać im, że się przeliczyli.
Pójdźmy tam chroniąc siebie jak najbardziej możemy z własnymi długopisami, etc i oddajmy głos nie na pis.
I litości, nie na konfederacje bo wpadniemy z deszczu pod rynnę.
A później czeka nas bardzo długa i ciężka droga i walka o wolność i godność. I wyrzucenie największego okupanta w dziejach, który przyczynił się do każdego rozbioru Polski i prześladowania i zabijania obywateli Polskich, czyli kościoła katolickiego.

 

 

Powiązane tematy:

1. https://www.poganin.eu/antyteizm/kosciol-katolicki

2. https://www.poganin.eu/antyteizm/don-chrystus

3. https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-56

4. https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-66

5. https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-70

7. https://www.poganin.eu/antyteizm/zbezczescic-przodkow

 

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się