myśl 9

Polacy katolicy. Obywatele kraju, w którym królem jest jezus chrystus jak to mogło się wydarzyć, że bóg był z nazistami napadając na polskę?

Jeśli nazizm jest reżimem ateistycznym to dlaczego w pierwszym rozdziale "Mein Kampf" hitler pisze, że niszcząc żydów wypełnia boski plan i boską wolę?

Dlaczego przysięga hitlera, którą musiał złożyć każdy oficer armii czyniąc z hitlera półboga, mówi: "w imię wszechmogącego boga, przysięgam, że będę lojalnie służył fuhlerowi"?

Dlaczego na klamrze pasa każdego nazistowskiego żołnierza, było napisane "gott mit uns" czyli bóg jest z nami.

Jak to jest, że pierwsza międzynarodowa umowa, którą zawarli narodowi socjaliści, absolutnie pierwsza, była umową z Watykanem, i polegała na wymianie kontroli politycznej na katolicką kontrolę nad systemem niemieckiej edukacji.

Jak to jest, że kościół katolicki co roku celebrował urodziny hitlera, aż do momentu gdy demokracja zakończyła ten plugawy, pseudoreligijny, zabobonny, barbarzyński i reakcyjny system?

Sugerowanie przez kościół i państwo, że jest coś niewłaściwego we mnie i moich poglądach jest czymś czego nie zamierzam słuchać, a w co inni nie powinni wierzyć.

Więc czy skoro bóg był z nimi, a jego synek z nami to byliśmy ofiarą rodzinnej awantury?

 

Bóg i kościół był też z nimi po tym jak oni zaoferowali światu miliony mordów, masowe zagłady, sadyzmy, eksperymenty, inne okrucieństwa lecz aby czasem nikt ich nie ukarał po wojnie, watykańscy dostojnicy wielu nazistom załatwiło bilet do raju i spokojnego życia w ameryce południowej.

Błogosławili oprawcom i ich chronili. Oto kościół katolicki

Hitler już w pierwszym rozdziale "Mein Kampf"  pisze, że niszcząc żydów wypełnia boski plan i boską wolę.

Zaloguj się