myśl 34

O 18.15 dnia 16.10.2019 roku Sejm starej kadencji odesłał do komisji drakoński projekt ustawy zakazującej edukacji seksualnej. 20 minut później przyjął uchwałę "potępiającą akty nienawiści antykatolickiej".

 Tego dnia Polska już mentalnie i prawnie powraca do średniowiecza.

Idole wierzących takich jak mojżesz i bożek stanowią takie przepisy w przenajświętszej ich książce.

Stary testament, księga kapłańska, rozdział 25:

44 Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. 45 Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. 46 Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Będziecie ich uważać za niewolników. Ale z braćmi Izraelitami nie będziecie się obchodzili srogo.

 

Dzisiejsza Polska robi wszystko aby wrócić do prymitywnych przepisów sadystów z namiotów.

Mi to brzmi dziś tak:

44 Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od nie katolików, którzy są naokoło was. 45 Także będziecie kupowali dzieci ich i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. 46 Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Będziecie ich uważać za niewolników. Ale z braćmi katolikami nie będziecie się obchodzili srogo.

 

Zaloguj się