myśl 33

Czyli jak dzieci będą zadawały tak zwane "trudne pytania" to jedyną właściwą drogą aby nie pójść do kryminału, to odesłanie dziecka do księdza gdzie w sposób teoretyczny dowie się co to seks, a w sposób praktyczny poczuje co to seks.


Przy okazji chłopiec dowie się, że jest panem dziewczynki i że spoczywanie na piersi mężczyzny to nic zdrożnego,wszak tak apostołowie spoczywali na piersi chrystusa (Ewangelia wg. świętego Jana, rozdział 21 "20 Piotr obróciwszy się zobaczył idącego za sobą ucznia, którego miłował Jezus, a który to w czasie uczty spoczywał na Jego piersi") Więc absolutnie czymś chrystusowym jest gdy on głaszcze głowę tego chłopca, spychaną dłonią coraz niżej z piersi.


Natomiast dziewczynka zgodnie z naukami tak zwanych świętych kościoła dowie się, że jest śmierdzącym workiem gnoju (Odo) dlatego ten katabas tak gorliwie myje to ciało swoimi rubaśnymi łapskami włącznie z każdą wnęką w jej ciele.


Dziewczynka również dzięki księdzu zrozumie zgodnie z tym co mówi święty (a święty się przecież mylić nie może) Jan Chryzostom, że "Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn." dlatego też ma klęczeć cicho na kolankach i zaspokajać jego żądzę. Po wszystkim na osłodę dostanie z jego obleśnych łap również do ust opłatek.


Ludzie, obudźcie się. Tu chodzi o Wasze dzieci.

 polecam artykuł https://www.poganin.eu/antyteizm/piekno

Zaloguj się