narodowcy

Na stronie strajku przedsiębiorców przejawiała się aktywnośc konfederacji i publikowanie materiałow z telewizji "wrealu24"

Zareagowalem. (ja niebiesko oponent czerwono)

- Ja mam tylko uwagę następującą; dlaczego jest pan reprezentantem konkretnej partii? Co do jakości tej partii jeszcze się nie wypowiem.

Oczekuję jedynie odpowiedzi dlaczego na tej grupie już któryś raz przewija się konfederacja oraz telewizja w realu24. Dzialając tutaj, na grupie przedsiębiorców nie powinien pan agitować nawet afiszem żadnej partii. Nie ważne czy robi to pan pro bono. Dlaczego jest tutaj taka pańska duża aktywność? Reprezentuje pan partię, której lider nie umie nawet powiedzieć "dzień dobry" tylko wali to swoje "szcżęść boże" jakby w rządzeniu krajem chodziło o zabobon. Jest dla mnie nie do przyjęcia aby przedsiębiorców reprezentowała partia katofaszystowska. Jesli wśród tej grupy ma być lansowana telewizja w realu24 oraz konfederacja to wyladujemy z deszczu pod rynna.

 

- chyba nie do konca wiesz co to faszyzm.

- o moją wiedze sie nie martw.

Dnia(15.10.2019) w siedzibie Konfederacji przebywa delegacja ultra nacjonalistycznej partii AFD z Niemiec.
Niemieccy skrajni nacjonaliści świętują razem z politykami z konfederacji wejście do Sejmu.
na scenę weszli goście, byli to członkowie niemieckiej ultranacjonalistycznej partii Alternative fur Deutschland (AfD).
Przemawiał znany z nienawiści do uchodźców Stefan Keuter, mówił do zgromadzonych: "Cieszę się jako przedstawiciel niemieckiej partii patriotycznej, że widzę tylu patriotów polskich. Łączy nas to, że razem chcemy zniszczyć struktury Unii Europejskiej".
Skrajny nacjonalista z Niemiec podkreślił, że z "patriotami" z Konfederacji rozumie się bez słów.
Czyli niemieccy naziole, potomkowie faszystów napadających Polskę i zabijający nas hurtowo świętują w siedzibie polskiej partii. W dodatku konfederacja jest partią religijną.
Nie muszę tlumaczyc komu w tym kraju wszelcy politycy mający w głowie religijność i poddanie kościołowi katolickiemu (konfederacja ma takie jeszcze większe niż pis. ich lider nie umie nawet powiedzieć "dzień dobry" tylko wszędzie wali to swoje "szczęść boże" sprzyjają?


Musimy zrozumieć, że w kwestii projektowania światopoglądu ludzie bezreligijni są właściwymi ludżmi jako administratorzy kraju gdyż nie wyznają prymitywnych przepisów z prymitywnej księgi zabobonów i okrucieństw i posługując się wiedzą umieją nie bać się zignorować tradycji jeśli ona jest zła, jeśli jest urągająca duchowi ludzkiemu. I nie faworyzują żadnego kościoła, łożąc na niego daninę. Swój kościół powinni utrzymywać jego wyznawcy. Korzystasz z usługi to za nią płać. Nie widzę powodu aby każdy obywatel Polski płacił na kościół katolicki podczas gdy z niego nie korzysta bądż nawet jest jemu przeciwny.
Osoby publiczne nie mogą powoływać się na zabobony i je agitować.
W jaki sposób mogą one pełnić funkcje publiczną skoro są zindoktrynowani i nie posługują się ani wiedzą ani logiką, nie mówiąc już o zdrowym rozsądku.
Szerzenie poglądów religijnych przez osoby pełniące funkcje publiczne natychmiast dyskredytuje te osoby jako zdolne do stanowienia czegokolwiek mającego się przyczynić do rozwoju duchowego i moralnego człowieka.
Nie mówiąc już o polepszaniu standardu naszego życia. A standard tego życia to choćby parki zamiast kościołów i drzewa zamiast krzyży. I brak zgody na jakiekolwiek uboje rytualne czyli barbarzyństwo w imię akceptowania czyichś zabobonów.
I tolerancja zamiast płynącej z ambony nienawiści i podżegania do dyskryminacji i przemocy.
W dodatku jako osoba publiczna mająca stanowić o jakości życia wszystkich obywateli, wtóruje tej nienawiści i dyskryminuje niezgodnych z linią kościoła obywateli państwa.
Standardem naszego życia to nie wiara w zabobony i rytualne uboje, które akceptuje pis, narastający nazizm i wspieranie finansowe z naszych pieniędzy kościoła wraz z rozdawnictwem mu państwowych gruntów.
Osoby mające w głowie tylko i wyłącznie chwalenie zabobonów i wszelkich bogów nie są w stanie polepszyć stanu świadomości społecznej gdyż wyznawanie doktryny religijnej stoi od fundamentu w sprzeczności z rozwojem.

POST SCRIPUTUM.

Czy ktokolwiek rozumie początkową ideę zawiązywania tej grupy z haslem aby jej nie upolityczniac? Czy czasem właśnie nie widzimy tu roboty konfederacji? Ja widze, juz którys raz. Rozumiem, że profaszystom i katolikom oraz osobom ograniczonym umyslowo jak kaja godek sie to nie podoba ale ja umiem odróżnić faszyzm i fanatyzm religijny.

Partia kondederacja nie nadaje się do żadnego stanowienia w sferze publicznej. Co najwyzej na zmywak do proboszcza. Nie musze dodawać , że osoby w tej partii zarówno braun, mikke, godek i inni to ludzie majacy w glowie nic innego jak hołdowanie religijnym zaobbonom nadają się co najwyz ej do szpitala psychiatrycznego.  Przy czym korwin mikke powinien siedzieć za znecanie sie nad zwierzetami. I bosak ze swoja młodzieza wszechpolska. Czyli kmioty narodowcy

 

- de facto konfederacja, przed ktora tak sie zapierasz rekami i nogami jest jedyna partia która ubiega sie o realna pomoc dla przedsiebiercow i to nie od czasu pandemii tylko od początku istnienia

- konfederacja to religijnosc i faszyzm, która oszukuje przedsiebiorców na tej grupie i uskutecznia polityczny cel. Pomogla tak samo jak i pomógl pis. Zero.

Jeśli tego nie dostrzegacie to jestescie zbyt leniwi aby poszukac wiadomosci w jaki sposób dzialac samemu. Musialbym zglupieć, żeby prawice zamienic na skrajna prawice tłuków narodowców i ludzi, którzy nie umieją powiedziec "dzien dobry"

I klamiesz. Bo są inne partie które ubiegają sie o przedsiebiorców. Ale nie będe ich wymieniał. Dlaczego? Bo wlasnie ta grupa nie powinna żadnej agitowac. Inaczej stanie się politycznym celem jakim jak widać stala się dla konfederacji.

- pis to nie prawica

- nawet tego nie skomentuje. Ale jesli tak to powinno o nim dobrze świadczyc. Natomiast wydżwięk twojej wypowiedzi jasno pokazuje, że masz mocne prawicowe ciągoty stąd zgoda na faszystów.

- jesli dla Ciebie narodowi socjaliści to prawica to tylko i wyłącznie Twój problem w nazewnictwie. Hitler w Twoim uznaniu też był prawicowcem w takim razie.

- chyba za dużo brudzyńskiego widzę w glowie. Przypominam tylko.

W kontekście dziejów Niemiec termin narodowy socjalizm pojawił się w programie założonej w 1919 roku Niemieckiej Partii Robotniczej (DAP), która w 1920 roku zmieniła nazwę na NSDAP. Zwolennicy partii określali się jako naziści. Formy tej po 1920 r. używali także przeciwnicy ideologii[. Badacze nazwę doktryny przypisują konserwatywnemu myślicielowi Oswaldowi Spenglerowi, który w eseju Duch pruski a socjalizm przedstawił własną koncepcję terminu socjalizm, odmienną od powszechnie z nim kojarzonym socjalizmem naukowym lewicy rewolucyjne.Większość badaczy głównego nurtu definiuje nazizm jako ideologię sytuującą się na skrajnej prawicy. Na takim stanowisku stoi m.in. Lee McGowan, który definiuje nazizm jako jeden z wielu nurtów niemieckiej prawicy[. Główny nurt nauki za prawicowy uważa również współczesny neonazizm i neofaszyzm. Niektórzy naukowcy wskazują na lewicowe i socjalistyczne korzenie nazizmu. Niemniej jednak nawet oni wskazują na to, że ich głos jest mniejszościowy, a główny nurt nauki klasyfikuje narodowy socjalizm jako skrajną prawicę.

- No fajnie, tu mi powiesz jak sie określali zwolennicy, przeciwnicy, badacze, natomiast wiekszosc zwolenników i przeciwników PiS-u okresla samych siebie jako patriotów, gdzie z patriotyzmem nie mają nic wspólnego.
A w samej nazwie NSDAP jak rozwiniesz nazwe "Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników" występuje słowo socjalizm, natomiast to pominąłeś, żeby nie wyjść na głupka. Socjaliści to oczywiście są lewicowcy, naziści tak samo, każdy kto chce mi sie wpierdalać w moje życie z butami jest lewicowcem.

- oczywiscie, że NSDAP może sie też nazywać "Najmilszą Społęcznością Dobrych Aryjskich Pomocników" ale fakty są inne. Faszyzm to prawica. Konfederacja to prawica. Bossak to nacjonalizm. braun to katofaszyzm, moge tak bez końca.

Naziści to prawicowcy jakkolwiek zechcesz to przeinaczyc i zafałszować. Adolf Hitler przedstawiał nazizm jako ideologię, która nie jest ani prawicowa, ani lewicowa, lecz synkretyczna. Hitler w Mein Kampf atakował zarówno niemieckich polityków lewicowych, jak i prawicowych. Naziści byli jednak o wiele bardziej przyjaźnie nastawieni do tradycyjnej prawicy, z którą często zawierali sojusze. Prawicowcy, monarchiści i konserwatyści (także ci o pro kapitalistycznych zapatrywaniach) popierali nazizm ze względu na jego silną niechęć do ideologii lewicowych i socjalistycznych Franciszek Ryszka pisał, że narodowy socjalizm z upływem lat „zwracał się coraz bardziej ku konserwatywnej prawicy, w stronę kół wielkokapitalistycznych i finansowych".Pomijając prawicę i wracajac do meritum. Konfederacja to partia nacjonalistyczna. I to jest fakt. A ta grupa nie powinna byc wykorzystywana do celów politycznych

- A czy jest do takich celów wykorzystywana? Przecież Wilk nie prowadzi tu kampanii wyborczej żadnej, nie namawia do jakiegoś głosowania, tylko wypowiada się ogólnie.
Jeśli chcesz nadal nazywać Konfederacje faszystami, to chciałbym abyś wymienił pare punktów wspólnych (i jednocześnie szkodliwych) dla ideologii faszyzmu oraz programu partii konfederacja. :)

- afiszuje sie z partią. Udostępniane są materialy ze skrajnie religijnej telewizji wrealu24. Jeśli nie umiesz wiązać przyczyn ze skutkami to ok. Ja niestety albo stety umiem.

Nie ma słów bez autora. Co do wymnienianych partii nie trafisz bo nie popieram żadnej. Mogę jedynie wiedzieć na co się nie godze.

I wlasnie nie godzę się na kato-faszystowską konfederacje

- No ja tam akurat telewizje wrealu24 mam głęboko w dupie i jej nie lubie, z resztą tak samo jak samej osoby pana Jacka Wilka, natomiast prosze Cie jednak o wymienienie cech wspólnych progamów politycznych dla faszystów oraz partii konfederacja.

Ok, wiec czekam na te wspólne cechy. Masz szanse przekonać mnie bym przestał popierać partie konfederacje, tylko wymień jakieś punkty, które będą szkodliwe, a nie że mi powiesz znowu o jakimś katonarzucaniupoglądów.

- więc nie czytasz ze zrozumienienm. Wymienilem je już na początku. Wizyta nazistow niemieckich jest dosyć jasnym sygnałem.

Użyj mózgu. Ja tu nie jestem od przekonywania cie. Ale wyjaśnie co łączy Korwina, Brauna i Bosaka.


"Co łączy „narodowców", fundamentalistów katolickich i „korwinistów"? Nic szczególnego – pogarda. Ten styl, ironiczny, besserwisterski, sardoniczny, nagle przechodzący w szowinistyczną egzaltację. Ta wyższość, wzgarda wobec reszty świata, cynizm i poczucie, że arystokratom ducha, którymi się czują, wszystko wolno. To charakter połączył takich ludzi jak Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun czy Krzysztof Bosak w jednym „projekcie politycznym". Oprócz – rzez jasna – interesu. No, może jeszcze fascynacja despotią, machiawelizmem w wersji turbo, sprawiającym, że po cichu bardziej podziwiają Putina niż Orbána.
Reszta ich dzieli – Braun jest katolickim „ultrasem", a Korwin-Mikke antyklerykałem, od czasu do czasu koniunkturalnie udającym posłuszeństwo wobec Kościoła i katolicyzmu. Jedni są zwolennikami skrajnego liberalizmu gospodarczego, inni chcieliby, aby gospodarkę w mocarnej dłoni trzymało niezłomne ideowo kierownictwo wielkiego Państwa Narodu Polskiego. Zresztą to bez znaczenia. Wszystko jedno, czy założą wspólne koło poselskie, czy nie.
W debacie publicznej, lecz również – o dziwo – w liberalnej politologii przechodzi się do porządku dziennego nad gospodarczymi poglądami rozmaitych ugrupowań antydemokratycznych i szowinistycznych. Wystarczą nacjonalizm, ksenofobia, pogarda dla demokracji, antysemityzm i homofobia – takie połączenie nazywa się faszyzmem bez względu na to, czy faszysta jest akurat libertarianinem, czy może zwolennikiem korporacjonizmu. Liczy się poczucie wyższości, marzenie o wielkim i jednolitym narodzie, karnym i autorytarnie rządzącym przez oświeconych nacjonalistów (z pomocą kapłanów narodowej religii lub nawet bez), narodzie, który żyje swą chwałą i bezceremonialnie niszczy element chory bądź obcy, to znaczy kosmopolityczny, lewacki, sodomiczny czy po prostu żydowski. A jest nim w ostatecznym rozrachunku wszystko, co w stosunku do faszyzmu opozycyjne.
Żądza autorytarnej władzy, opartej na micie narodowym, buńczucznym militaryzmie, pysze i agresji, na egoizmie podniesionym do rangi cnoty – to wszystko jest faszyzm w ogólnym, aczkolwiek w pełni uznanym i funkcjonalnym znaczeniu tego słowa. Popełnialiśmy w Polsce fatalny błąd z tchórzliwości i źle pojętej poprawności, powstrzymując się od nazywania chuliganerii politycznej faszystami. Rzadko nawet stosujemy wobec niej uprzejme określenie „neofaszyści". Otóż to „neo" to nie żadne tam uściślenie (nie ma czego uściślać i bawić się w różnicowanie odcieni koszul na grzbietach pałkarzy), lecz znak naszego lęku przed rzeczywistością. Oraz przed bojówkami, rzecz jasna. Może jak się doda „neo", to nie będą bili? Więcej. Nawet jakbyś wciaż nie dostzregal tu faszyzmu. radykalna religijnośc jest sama w sobie fasyzzmem. I to najgorszym."(jan Hartman)

(całosć https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1928312,1,powrot-korwina-brauna-i-bosaka-to-nasza-wielka-kleska.read?src=mt&fbclid=IwAR2QpYG5B4fW_m6HrWvPpaVdevWPoiQaOUobwOMp1pAFfKKrojZzjH7oOsQ

 

- Ale ja mówie o celach programowych, a Ty zaczynasz gadać o jakichś homofobiach i ksenofobiach czyli urojonych słowach.
Homofobia - fobia oznacza strach i lęk. Znasz kogoś kto boi sie geja? Widziałeś sytuacje, że ktoś widział na ulicy geja i zaczął uciekać ze strachu? To jest słowo narzucone przez durne media w wieku 21.
To nie oni są antysemitami, tylko Żydzi są anty-Polscy, poczytaj o roszczeniach żydowskich, które chce sie realizować na Polsce.
Wymień mi polityczne cele konfederacji, które mają jakieś cechy wspólne z faszyzmem bo pierdolisz takie bzdury i uciekasz od tematu, że rzygać sie chce i chyba to zrobie.

- to nie cele programowe są dowodem na to kim się jest. To są cele które obiecuje się ludziom aby na nas glosowali. To polityka. Natomiast to kim się jest świadczą wyznawane "wartości" i postępowanie. Konfederacja może mi obiecać wille na marsie i kłopot tylko w tym czy w to uwierze. Jednak jeśli mam w tej willi klęczeć przed krzyżem to i tak podziękuję.  Bo przy władzy dochodzą do glosu swoje przekonania, a w przypadku religii zawsze są one narzucane innym

-Czyli nie jesteś w stanie rzetelnie i na faktach udowodnić tego, że głosuje na faszystów, tylko po prostu żyjesz w urojonym świecie ksenofobii, homofobii i antysemityzmu. Tak też myślałem, ale liczyłem na to, że faktycznie coś znajdziesz.

- A czytasz ze zrozumieniem? Jesli nie umiesz analizowac treści czy postępowania konkretnych ludzi to niczego nie wnosisz do spoleczenstwa. Z takimi jak ty ten kraj wciąź bedzie chlopski i na kolanach pod panem braunem który nie umie jako polityk powiedziec nawet "dzien dobry". Szczesc boze to sie mowi w kosciele do wyznawców.

Ty do dziś nie miałeś nawet pojęcia czym jest prawica.

- Ciebie to głupie "szczesc Boże" tak wkurwia człowieku jakbyś był szatanistą. Reagujesz jak opętany. Głosuj sobie na kogo chcesz, ale w strajku przedsiębiorców chodzi o uwolnienie gospodarki spod podatków, biurokracji i pewnie sam wiesz czego jeszcze, a takie wlasnie poglądy prezentuje wiekszosc polityków Konfederacji. Nie chce mi sie już Ci cokolwiek odpisywać, a pisałem te komentarze tylko po to, aby inni czytający ujrzeli jakim idiotą jesteś.

- czytaj więc uważnie.  Jeszcze raz powtórzę.

Jako osoba publiczna nie może zaczynać przedstawienia się od szczęść gnomie. W jaki sposób chce pełnić funkcję publiczną skoro jest zindoktrynowany i nie posluguje się ani wiedzą ani logiką, nie mówiąc już o zdrowym rozsądku. Szerzenie poglądów religijnych przez osoby pelniące funkcje publiczne natychmiast dyskredytuje te osoby jako zdolne do stanowienia czegokolwiek mającego przyczynić się do rozwoju duchowego i moralnego czlowieka, nie mówiąc już o polepszaniu standardu naszego życia. A standard tego zycia to choćby parki zamiast koścołów i drzewa zamiast krzyży. I nie wiara w zabobony akceptujące skladanie ofiary, rytualne uboje, prześladowania, sadyzm, gwalty i mordy. osoby mające w głowie tylko i wylącznie chwalenie zabobonów i wszelkich bogów nie są w stanie polepszyć stanu człowieka gdyż wyznawanie doktryny religijnej stoi od fundamentu w sprzeczności z rozwojem. A wyznawanie doktryny chrześcijańskiej urąga moralności i inteligencji ludzkiej. Niech sobie założy kościółek ale należy zakazać takim osobom wszelkich publicznych funkcji. Z takimi ludżmi u wladzy to już nie będzie nawet tylko gorzej ale będzie już po prostu beznadziejnie.

Jeżeli nie potrafisz odróżnić jednego od drugiego to nie używasz rozumu poprawnie. 

- Skończyłem czytać te bzdury po tym jak powiedziałeś, że Pan Grzesiu Braun to człowiek nieposługujący sie wiedzą i logiką, jasny chuj. Człowieku! Opamiętaj sie z takimi herezjami.
Braun jest człowiekiem nieprzeciętnie inteligentnym i obytym z wiedzą na rozmaicie wiele tematów, natomiast żeby to wiedzieć, to trzeba nie wyłączać jego wypowiedzi zaraz po tym jak mówi Szczęść Boże hahaha

- łatwo omamic takich jak ty obietnicami. Nie jestes wyborca, jesteś wyznawcą, który w dodatku nie wie czym jest nazizm i prawica. Nie muszę słuchać programu kogoś czyje słowa wskazują na fanatyzm religijny. Dlatego, że jest spalony w przedbiegach.

Fanatyzm religijny jest gorszy niż wszystko inne.

- No nie, nie jesteś z Pis czy PO tylko jesteś najprawodpobniej wyborcą lewicy, bo tak Cie ten kościół wkurwia, a lewica gospodarczo prezentuje identyczny program jak rząd obecny.

- nie trzeba należeć do lewicy aby kościól i wiara wkurwiala. wystarczy znać historie i treść biblii i być moralnym.

 

 

Inny w międzyczasie.

- Zapisz się do PiSu Panie Flint albo bliżej, do Lewicy. Oni też lubią zakazy

- zrozumiesz co to zakazy i nakazy jak do wladzy dojdzie właśnie konfederacja z radykalnym katolikiem.

 

(na owym funpage moje posty spotykały się z liczną negacją przez masę osób z afiszami "bossak 2020" i innymi nacjonalistycznymi gnojkami i wszechpolskimi "panienkami"

Ci ludzie nawet nie mieli pojęcia czym jest faszyzm, czym jest prawica i co sprzedaje kondeferacja. Żarli to bo ta kupa im zwyzajnie smakuje)

 

 

 

Post Scriptum.

O dziwi nie tylko ja umiem zdefiniować prawice i partię pis jako prawicowa oraz kto jest kim.

okazuje się, że ludzie siedzący na tej grupie nie mają żadnej wiedzy, a smią jeszcze pouczac innych.

 

Wieloletni publicysta jasno określa ich. Pis jak i konfederację. Czy naprawdę trzeba być aż dziennikarzem aby umieć zdefiniować faszyzm i prawicę?

#PiSowi, całej tzw prawicy, skrajnej prawicy, nacjonalistom i faszystom, nie mogło zdarzyć się nic piękniejszego niż ten pieprzony #coronawirus.
Większość z Polaków, czyli agrarny motłoch, sama zaniesie tym kanaliom wszystkie swoje prawa i wolności w poczuciu jakiegoś wyimaginowanego "wyższego dobra", którym usprawiedliwiany będzie ostateczny demontaż pozostałości po demokracji i państwie prawa.

Dziwi mnie, gdy ludzie się dziwią, że mogło kiedyś dojść do trzech rozbiorów Polski. To jest właśnie nasza natura: prymitywne bydło, które odpowiednio kupowane, a potem stawiane na baczność poprzez umiejętnie dystrybuowane poczucie strachu, odda własne dzieci i matkę za pół miski ryżu, by zapierdalać za nią, gdy bandyci w ławach rządowo-opozycyjnych, jedną ręką będą ładować sobie do walizek pozostałe jeszcze, nasze pieniądze, a drugą podpisywać akt likwidacji tego atrapowego państewka."

 

#Wątły

 

 

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się