myśl 71

Jakże słuszne. Jakże ten w zasadzie zabawny mem demaskuje skurwysyństwo ludzkie. Ta, zaraz ktoś napisze, nie, bo to robimy my gdyż to prawo silniejszego. otóż ludzie nauczcie się wreszcie, że nie istnieje coś takiego jak prawo silniejszego. To nie jest prawo; to jest bestialstwo i okrucieństwo. To prymitywizm. Żaden z was (chyba, ze jest sadystą) nie chce aby przypisywano mu te cechy podczas gdy bez mrugnięcia okiem uznaje odbieranie życia zwierzętom dla rozrywki i pieniędzy za dobry i słuszny pomysł.

(tok rozmowy, ja niebieski, ona czerwony)

 

Dobre....już chyba wszyscy zapomnieli...

ah, zapominanie. gdyby nie ta zdolność gorliwy chrześcijanin nie uniósłby swego kurewstwa z ostatniego tygodnia.

Znam Twoja opinie na temat religii. Jednak uważam,ze nie ważne w co wierzysz bądź zwyczajnie dobry.

Niestety ważne w co wierzysz. Bo jak wierzysz w boga który "nie pozwoli życ czarownicy" i każe zabijac, brać w niewole to ważne w co wierzysz. Dlaczego? Bo przez to swiat wygląda jak wygląda. Nie mam racji? To może przyjrzymy się historii i dokonaniom chrześcijan w dziejach ludzkości. Z powodu tego w co właśnie wierzyli. Polecam jednak chociaż jeden mój artykuł. Chociaż o tym jak własnie w to co wierzą ludzie było istotne dla życia innych? I po tym artykule oraz innych do których on odsyła,powiedz mi, że to nie jest ważne w co wierzysz. https://www.poganin.eu/antyteizm/kosciol-katolicki albo to na dzień dziś jak wiara istotnie wpływa na życie zwierząt. Oraz na uznawanie innych, którzy nie chcą zabijac zwierząt za złych gdyż cheć nie krzywdzenia zwierząt nie jest chrześcijańska- https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/mysl-54

Więc zacznij dodawać dwa plus dwa albo ze wstydu nic nie mów. Chociaż troche treści, chociaż trochę prawd historycznych, chociaż troche znajomości bibli. I wyciągnięcia wniosków. Tak niewiele trzeba.

Masz racje ...nie powiem,że nie. Mogę to porównać do związku. Jeżeli Twoja dziewczyna Cię ogranicza nigdy nie bedziesz szczęśliwy i wolny. Wtedy związek nie ma sensu. Jednak z drugiej strony związek tez nie ma (dla mnie)sensu jeśli facet np. chce mieć kochankę albo nie dba o dom...z kolejnej strony dla niego to właśnie jest szczęśliwy związek ...Twoim Bogiem może być natura...ale trzeba zyc z nią w pokoju wtedy da Ci owoce... Bóg ma wiele znaczeń a religia nie koniecznie musi mieć coś z tym wspólnego ...Pozdrawam

Łamiesz glowne przykazanie swojego boga. Blużnisz przeciw niemu. Jeśli moja dziewczyna składa zwierzęta na ofiare lub uznaje słusznym zabicie człowieka, który zbiera drewno w szabas to przestaje byc moją dziewczyna bo jest zła. Skoro jej bohaterem ma byc gość prowadzacy swoje dziecko aby je wypatroszyc bo tak chce jej idol czyli bóg to wysyłam ją na leczenie psychiatryczne.

Jestes chrzescijanka? To twój bóg ma okreslone znaczenia. To znaczy, że wierzysz w konkretnego boga który jest ściśle zdefiniowany. Aż tak zdefiniowany, że nie masz pola manewru. I daje ci 613 punktów postępowania. I jest opisany. Miej przynajmniej godność aby nie unikać odpowiedzialnosci za to w co wierzysz.

Wierzący zawsze unikają odpowiedzialności za czyny swego boga gdy okaże się, że rozmówca im je uświadomi.  Wtedy wlasnie jest gadanie, "ale to bóg mial swoje powody, ale to inny bóg ale wiesz my to nie znamy tak naprawde woli boskiej" i inne tego typu bzdury mające nam zamydlić odpowiedzialność.

To w takim razie wierzcie w czajniczek Rusela. Polecam moja rozmowe z podobnym czlowiekiem bo nie lubie sie powtarzac https://www.poganin.eu/antyteizm/porzadki

 

 

Rozmowa 2

 

Ale ty wymyślasz bzdury jesteś dla mnie dzieckiem Belzebuba, nie masz wartości wygadając to przedstawiasz się sam jako Mojżesz ale Belzebuba.

dziękuję bardzo. To tylko utwierdza mnie w tym co robię bo jak widać jest wielka potrzeba.

Dlaczego czepiasz się chrześcijan, skoro jesteś taki przyzwoity ty jako ateista? to powinieneś to zrozumieć że od kąd pamiętam od dziecka to zawsze jest atakowany kościół i chrześcijanie, czy chrześcijanie ciebie zaczepiali, zmyślasz co ci na ślinę diabeł rzuci, w Piśmie św. nie ma o zabijaniu, pan Jezus nie kazał zabijać. Chyba nie czytałeś Pisma Świętego. Bo gdybyś przeczytał inaczej gadałbyś. Zgadzam się z tobą w niektórych kwestiach np, że ludzie zaśmiecają lasy i drogi, mnie to się też nie podoba, sama nigdy wyrzuciłam papierka czy foli. Ale to czynią nie tylko chrześcijanie ale i ci co nie chodzą do kościoła i nie wiele mają z chrześcijaństwem. To wina od dawna edukacji w szkołach. Zgadzam się również że wśród chrześcijan są ludzie źli. Ale z całą pewności tego nie uczy kościół ani Pismo Święte, są po prostu ludzie w każdej wierzę i nie wierze ktorzy dobro nie przyjmują, pozdrawiam

Czepiam sie chrześcijan dokładnie dlatego gdyż jestem przyzwoity;)

Odkłąd pamietam i od kiedy powstalo chrześcijaństwo to kościół katolicki dokonał największego zła w dziejach historii. Polecam fakty.

Rownież dlatego, że bóg jahwe oraz jego synek wraz z mojżeszami, abrahamami są degeneratami. I dokładnie tego uczy zarówno chrześcijaństwo jak i kościół. https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat
A cała doktryna jest doktryną obrzydliwą i faszystowską.
Wasz bóg też nie każe zabijać tyle, że to frazes. Nie interesuje tego boga w zasadzie zło. Interesuje go abyś się nie onanizował. Daje przykazania i obostrzenia, których jest 613 i żadne z nich nie mówi, że będziesz dobry, że będziesz przyzwoity, że nie będziesz zly. Ważne abyś nie blużnił gdyz on tego nie lubi. No i zabije cię jak będziesz zbierał drewno w szabas. I nie pozwolisz żyć czarownicy. I nie możesz mieć innych bogów.
W jednym z przypadków mówi, że bedziesz milował bliżniego ale już zapomina dodać, że bliżnim jest izraelita, reszta to cudzoziemcy, z których każe brać niewolników.
Mówi też mojżeszowi na górze dając mu dziesieć swych obostrzeń do druku, że nie będziesz zabijał. Tylko, że to największy frazes w tej religii. Zaledwie pięc minut po tym oświadczeniu rozkazuje mojżeszowi zabić swoich. "przejdżcie od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie" I zabito ponad 3 tysiące ludzi na rozkaz pana gdyż rozpalił się jego gniew.
Ponadto można wprost zapytać chrześcijan, że skoro mają w swoim dekalogu przykazanie "nie zabijaj" to dlaczego zabili największą ilość ludzi w historii ludzkości? Frazesy, to jest to czym stoi ta religia aby nie musieć mówić wprost ; pierdolenie. Do lektury czy to jednak za dużo? https://www.poganin.eu/antyteizm/kosciol-katolicki

 

Rozmowa 3

W związku z pandemią na dzień 15.03.2020 jest zakaz grupowania się. natomiast kościoły katolickie działają w najlepsze. Są siedliskiem zgrupowań, rozdaja hostię (maż pierwszej ofiary na koronawirusa ją rozdawał wiedząc, ze ona jest chora. Mąż zachorował również), wkładając łapy do współnego, małego zbiornika z wodą.

Napisalem więc

W związku z nadciągającymi bankructwami, ludźmi którzy stracą pracę, ludźmi którzy nie zarobią złotówki przez długi okres, a będą musieli płacić rachunki i najczęściej wciąż czynsze za wynajem. Wszelkimi innymi jakich zus będzie scigał o zapłatę składek, nawet jeśli dziś obiecuje zawieszenie. Przy czym zawieszenie to tylko piętrzenie sobie zadłużenia, na które nie zarabiamy.
W związku z nadciągającą falą bankructw i bezrobocia nie widzę możliwości aby Państwo wydawało na utrzymanie kościoła katolickiego choćby złotówkę. Nie widzę możliwości aby administratorzy tego kraju nie przeznaczyli tych 19,5 miliarda złotych rocznie, to jest 54 milionów złotych dziennie na wsparcie obywateli którzy zostaną bez środków do życia.
Kościół katolicki należy do watykanu, który jest najbogatszym państwem na świecie. Chce mieć swoje placówki to niech je utrzymuje.
Każdy polityk, który przeznaczy choćby złotówkę na ten cel zamiast na pomoc obywatelom jest zdrajcą narodu.
Ponadto każdy ksiądz, który nie zamyka kościoła powinien trafić do więzienia za narażanie życia ludzi, również tych którzy stosują się do wytycznych o zakazie grupowania.
Zwierzchnicy kościoła nawołujący do zgrupowań i ignorujący zalecenia rządu natychmiast powinni trafić do więzienia.
Kościoły powinny zostać zaadoptowane na polowe szpitale.
Z tak olbrzymią ich ilością w polsce może znacznie to ułatwić zbiorową kwarantanne , stworzyć ośrodki rozdawania artykułów pierwszej potrzeby, etc. Nawet nie trzeba do tego budować sieci placówek. To jest rozwinięta za nasze pieniądze największa sieć placówek. (od 89 roku w Polsce wybudowano 7 szpitali, kościołów niemal 2 tysiące)
A te olbrzymie środki wydawane na utrzymanie tego obrzydliwie bogatego kościoła katolickiego natychmiast przeznaczyć na dorażną pomoc i zabezpieczyć na przyszlą pomoc.
Podstawą tego działania będą następujące przepisy:
Art. 165. Sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego
§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej" podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

na wstępie zaznaczam że nie jestem katolikiem ale wy atakujecie kościół ale jak wam lidla zamkną napakowanego ludźmi jak sardynkami wszystko obkichane okaszlane i wymacane to by wojna była co?

Atakujemy kościół? Nie, to kosciół atakuje nas, na każdym kroku, na każdej wsi krzyżem, krzyżem w szkole, w sejmie, zabierajac moje pieniądze. Kapłan będący w szkole, w urzędzie skarbowym,w szpitalu atakuje wszystkich innych.

Co do korony to naprawdę twój wywód jest zenujący. Bez spotkania w kosciele przeżyjesz, bez chleba nie. Jak się mylę to sprawdż. Nie jedz, módl się.

Propagowanie zbiorowych spotkań to zwykła podlość i przestępstwo nie powiem już o braku rozsądku więc stary skończ z tym pierdoleniem bo takie gadki stają sie żałosne. W calej historii kościół zniszczyl najwięcej kultur i żyć ludzkich, a tu następny o tym, że atakuje sie kościółek. Ale zaznacza, że nie jest katolikiem. Widocznie lubisz mieć panów, lubisz być okupowany albo masz słabość do księdza. To zaczyna przekraczać możliwości mojej cierpliwości.

Jeżeli nie widzisz różnicy między produktem koniecznym do życia, a zabobonem. Jeśli nie widzisz różnicy między przebywaniem w sklepie gdzie często ludzie są wpuszczani po kilka osób i chodzą w odległosci od siebie, a grupą obok siebie oraz wkładaniem łap do tej samej wody jak i bezposrednim kontakcie przy hostii to dlatego, że jej nie zobaczysz.

Jeśli nie widzisz też różnicy między zachowaniem ludzkim, które siłą rzeczy jest różne, a systemowym namawianiem ich do grupowania się przez władze instytucji jak kościół katolicki to świadczy tylko to o tobie.

Na koniec napiszę tylko; atakuję kościół? dobrze, zagram w twoją grę. Atakuję. I co? Nie mogę?Dlaczego nie mogę?

To jest mój moralny obowiazek gdyż kościół jest najbardziej zbrodniczą organizacją w dziejach. Nikt mi nie zabroni walczyć ze złem zarówno doktrynowym jak i systemowym. Robię to demaskując jego nauki i działania. To i tak chyba łagodniej niż robił to kościół gdy atakował innych. Znasz historie? Ja nie palę na stosach ludzi, nie torturuje ich, nie rozcinam brzuchów cieżarnym kobietom innego wyznania. Nie rzucam ich dzieci na pożarcie świoniom i psom. To nie ja wciskam ludziom doktrynę , w której według przepisów masz zabijać ludzi za blużnierstwo, homoseksualizm, czy nie bycie dziewicą. I wiele, wiele innych.

Coś jeszcze w kwestii ataku? Poza tym w tym poście do którego się odniosleś głównie jest mowa o pieniądzach. Czy powiedzenie głośno o nich i zażądanie ich nie wydatkowania na kościół jest atakiem czy stwierdzeniem faktu? Czy apel o przeznaczenie tych srodków na ludzi, którzy będą mieli problemy finansowe to atak na kościól? A może obrona obywateli?

To w takim razie mogę stwierdzić, że tymi słowami atakujesz obywateli nie chcąc tego? Chcąc aby te pieniądze jednak popłynęły dalej do kościoła katolickiego, którego oczywiscie wedlug oświadczenia nie jesteś członkiem ale zmarnowana na nich kasa cię w ogóle nie obchodzi.

Na koniec dodam oliwy do ognia czego patriotyczni katofaszyści nie znoszą więc tym chętniej.  Jestem wrogiem każdej religii ale aż parsknałem śmiechem gdy nawet muzułmanie zrozumieli, że trzeba zamknąć meczety mówiąc "decyzja ta ma na celu ochronę ludzkiego życia i zdrowia jak również oganiczenie możliwości rozprestzrenienia się epidemii". Nawet w zasadzie dziksza obszarowo bliżniacza religia chrześcijańska to zrozumiala. Ale oczywiście nie pazerne, cyniczne, wyprane ze wszelkiej moralności i krzty dobra wyznanie katolickie.

Tego nie zrozumiał kościół katolicki bo on nie wie co to ochrona życia ludzkiego. On żyje z wyzyskiwania majatków ludzkich i nawet mordowania tych co nie oddali calości (stoi tym nowy testament), grabienia ich (cała jego historia tym stoi). On nie wie co to dobro.

 

 

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się