symbol

Czas najwyższy przestać być uprzejmym i tolerancyjnym w tej kwestii.

 

Wszak bycie uprzejmym wobec członków najbardziej zbrodniczej instytucji w historii ludzkości (kościół rzymskokatolicki) oraz tolerowanie najokrutniejszej i najbardziej niszczycielskiej doktryny dla ducha ludzkiego (chrześcijaństwo) i ludzkiego życia jest absolutną moralną ujmą.

 Symbol krzyża to symbol urągającej godności ludzkiej doktryny, której zasady postępowania wynikajace ze starego i nowego tesmatentu są prymitywne, okrutne i niedorzeczne. Nie ma w nich ani krzyty dobra, są orędownikiem śmierci, prześladowań, niewolenia, składania ofiar. 

Ponadto ów symbol pomijając już treść doktryny i jej nauk to symbol reprezentujący religię jaka dokonała największej ilości prześladowań i mordów w dziejach ludzkości. I dokonuje do dziś dzień jak choćby na kontynencie afrykańskim.

Wszystkim chcącym temu przeczyć kłania się treść Biblii oraz poznanie historii.

 Wobec tego zarówno wiedza płynąca z nakazów i regulacji treści doktryny jak i faktów historycznych nie pozwala mi, nie pozwala mojemu sumieniu, poczuciu godności, dobra i moralności na choćby akceptację tego symbolu w przestrzenii.

Nie jestem w stanie choćby przyzwoicie traktować doktryny, która jako przykłady postępowań podaje ludzi chcących bez mrugnięcia okiem wypatroszyć swoje dziecko, gwałcicieli, sadystów, masowych morderców, ludzi poświęcających swe córki na gwałt, bądż apostołów zabijających za nie oddanie im całego majątku.

 

Niniejszym zmierzam do tego, że każdą osobę, która reprezentuje w jakikolwiek sposób czy to nosząc ów symbol czy to należąc do tej okrutnej instytucji traktuję co najmniej jako osobę zbyt leniwą by zapoznać się z tym czym jest doktryna chrześcijańska oraz co uczyniła w historii.

A pomijając pobłażanie traktuję ich jako przedstawicieli zła. 

 

Na dzień dzisiejszy, mając świadomość łatwego dostępu do publikacji, biblii, możliwości zapoznania sie z historią każdy kto wyznaje tą doktrynę lub nosi jej symbol jest dla mnie leniwym idiotą, klasycznym idiotą bądż jeśli zapoznal się z regulacjami tej doktryny i zna historię ile ona zła wyrządziła na świecie, jest zwyczajnie zły i zasługuje jedynie na poniżanie go i traktowanie takie na jakie traktowanie zasługuje każde zło.

I nikt nie wymusi na mnie akceptacji tego zła.

Moje sumienie mi na to nie pozwala. 

To nie wy ustalacie co powinienem, a czego nie, a każdego dnia się tak zachowujecie.

I to nie wy decydujecie co jest dobre, a co złe.

 Zwalczanie religii brzmi negatywnie a dla mnie to rzecz pozytywna. Nauka jest piękna i cudowna, a religia nie jest ani piękna ani cudowna. Staje na drodze polepszaniu stanu człowieka jak i zmian.

A to, że religia jest konkurencyjnym opisem rzeczywistości jest bardzo mętne, nudne i trywialne. Jest też błędne, a życie w świecie, w którym pewne rzeczy nie mogą być kwestionowane -jak religia - to życie w świecie, w którym zatrzymujemy myślenie.
Więc wszelkie formuły typu "atakujesz kościół", "obrażasz chrześcijan", czy " blużnisz przeciw bogu" wsadżcie sobie w buty bo nie robią na mnie wrażenia nawet jeśli Polska stanie się po wyborach krajem teoretycznie religijnym (praktycznie już jest)

Takie dictum jak twierdzenie, że każdy ma prawo wierzyć w co chce traktuje jako mówienie, że macie prawo prześladować i nic mi do tego. Z tym się nigdy nie zgodzę, dla triumfu zła wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili.

Kondycja świata i stan moralny człowieka dziś jest wypadkową braku rozwoju spowodowanego religią. Samo chrześcijaństwo zabiło myśl Grecką i osiągnięcia w większości bezpowrotnie i cofnęło rozwój o kilka wieków, a zatrzymało o naście.
Więc to już nie jest sprawa indywidualna w co kto wierzy lecz cywilizacyjna. Publiczna.

Religia to największa przeszkoda w rozwoju świadomości ludzkiej i to już jest problem całej ludzkości.

 

Więc nie jęczyć mi, ze obrażam katolików. Nie obchodzi mnie wasz żal, tak jak was nie obchodził żal innych ludzi; ich życie, spokój, dobro.

- obrażam gdyż kościół katolicki jest najbardziej zbrodniczą organizacją w dziejach prześladując ludzi jak i zwierzęta. I na dziś dzień nawołujący również do prześladowań innych jak i zabijania zwierząt.
Oraz wyciąga moje pieniądze mimo, że nie korzystam. Jak zaczniecie sami płacić za swój kościółek to będziecie mogli zwracać mi uwagę. Tymczasem gdy między innymi ja funduję wam waszą potrzebę to mam pełne prawo o nim mówić. (pomijając już moralne prawo wykazywać jego zgubną, prześladowczą ideę jak i czyny z historii)

- Tak, to nie tak, że każdy katolik jest zły. Nie zmienia to jednak faktu, że skoro w pełni świadomie popieracie instytucje która dokonała największej ilości zbrodni w dziejach (fakty historyczne stoją otworem) i religię jaka jest najwyższą formą zniewolenia i z gruntu jest amoralna to niestety ale w konsekwencji popieracie zarówno amoralność tej religii jak i poczynania kościoła katolickiego w dziejach. Wobec tego jesteście tylko uśpionym zagrożeniem.

Powiem więcej. Pozostając wciąż katolikami jesteście dla mnie współwinni zbrodni kościoła.
Tak samo jak jesteście współwinni zbrodni gwałcącego dziecko kapłana gdy terroryzujecie ofiary drąc ryje, że tylko bóg może osądzić księdza.
Wiec jeśli akceptujecie i wyznajecie doktrynę zła to świadczy to właśnie o waszej moralności i dlatego należy o tym mówić.
Bądź o waszej niewiedzy, wybierzcie sobie wiec czy wolicie być źli czy głupi.

Ludzie dobrzy zazwyczaj postępują dobrze. Ludzie źli, źle ale aby dobrzy ludzie postępowali źle do tego właśnie potrzeba religii.
I to udowadnia historia; gdy choćby Polacy w imieniu katolicyzmu mordowali Polaków prawosławnych, tak było też z sąsiadami żydami, których bogobojni, zwykli na co dzień katolicy mordowali ich i ich dzieci. I to byli własnie tacy, którzy dziś kiwają mi palcem, ze nie każdy jest zły.
Tak było w Rwandzie gdy przez działalność kościoła katolickiego sąsiedzi opiekujący się dziećmi sąsiadów, po tym zabijali je pałkami z gwożdziami.

Tak było gdy katolicy rozcinali brzuchy protestantom, wyciągając ich płody.
Tak było....tak było...tak było...mogę pisać w nieskończoność.

Więc tak; mam absolutnie pełne prawo drwić oraz ukazywać obrzydliwość zarówno religii jak i kościoła katolickiego.

Jeżeli jakiegoś katolika dotyka fakt że ukazuję obrzydliwość religii oraz działalności kościoła katolickiego, a nie dotyka go sama obrzydliwość religii i działalność kościoła katolickiego to niech się uda do lekarza...od głowy.

I dlatego was obrażam i będę to robił dopóki nie zostanie zburzony ostatni kościół, który zdeptał wszytko inne.
Będę to robił dopóki katolicy na ulicach będą nawoływali do prześladowań innych i ich oceniali wysyłając werbalnie do piekła. Gdybyście mogli wysłalibyście realnie. Najgorliwiej podkładającą chrust pod stosem Husa była fanatyczna katoliczka.
Będę to robił póki będziecie innym ludziom, wolnym od doktryny życzyli jak najgorzej jako heretykom. Póki będziecie bronili idei zabijania zwierząt w myśl czynienia sobie ziemi poddanej, a wegan porównywali do hitlera (który notabene był chrześcijaninem)

Jeśli ktoś wciąż tego nie rozumie to zachęcam do artykułów. Jeden ukazuje religię od strony ideologicznej, drugi ukazuje fakty historyczne ale rozumiem, ze dla katolików to już będzie za dużo.
Wy tylko potraficie jęczeć, że jesteście dyskryminowani i obrażani bo nie pozwala wam się dyskryminować i obrażać innych. No i nie pozwala się wam na wzniecanie stosów.

Więc tak katolicy, będę wykazywał zbrodniczość idei i instytucji gdyż o zbrodniarzach należy mówić i moje sumienie nie pozwala mi tego ignorować.
Wy całe wieki mówiliście innym jak mają żyć, z kim się pieprzyć, co jeść, ile pieniędzy oddawać, w co wierzyć, kiedy zbierać drewno, jakich słów używać, etc.

Chrześcijaństwo w imię szerzenia swej doktryny i w imieniu swych frazesów zabiło największą ilość ludzi w dziejach. Bez powodu; tylko dlatego, że chrześcijanie uroili sobie wyższość nad innymi i wiarę w potwornego boga i zaufanie potwornym kapłanom.
Więc tak; będę obrażał chrześcijaństwo i katolicyzm! Jest to rola każdego moralnego człowieka.

Więc wybaczcie ale nie widze powodu abyście to wy jedynie mogli mówić, a nie ja. To znaczy nie wybaczajcie, idżcie najlepiej już do swojego nieba zbytecznych; zbyteczni.

Kościół chrześcijański jest dla mnie najwyższym, jakie sobie można wyobrazić, zepsuciem. Jego wola dążyła do ostatecznego, czy choćby tylko do możliwego, zepsucia. Kościół chrześcijański niczemu nie oszczędził swego zepsucia, z wszelkiej wartości uczynił bezwartość, z wszelkiej prawdy kłamstwo, z wszelkiej prawości nikczemność duszy.

 

 

 

PS.

Możecie wiec sie katolicy pomodlić abym przestał, z pewnością pomoże. Wszak wasz bóg kipi nienawiścią do wszelkich innych jak to nam między innymi oznajmiał Izajasz, a co jest ideą waszej religii więc chętnie mnie ukarze; "Bo Pan kipi gniewem na wszystkich pogan. Bo naród i królestwo, które by ci nie służyły, wyginą, i poganie zostaną całkiem wygładzeni"

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/cywilizacja-zla

https://www.poganin.eu/.../ciag-kro.../obce-artykuly/skrajne-zlo

 

Stosownie do dzisiejszej sytuacji (21.03.2020) i koronawirusa to jeśli wyobrazicie sobie, że nawet najgorszy wirus w historii ludzkości nie zabił tylu ludzi co religia chrześcijańska to zrozumiecie prawdziwe zagrożenie.


Tak więc reasumując; uznaję religię chrześcijańską za największe zagrożenie dla świata (celowo nie piszę tylko ludzkości bo i doktryna ta to zagrożenie również dla fauny i flory) przy której jakikolwiek wirus to pikuś.
Inne religie również uznaje za zagrożenie ale to chrześcijaństwo jest liderem w poczynionych ofiarach w historii ludzkości.
I to są fakty.

(edit)

Dlatego też jeszcze na dzień sierpnia 2020 roku moc prześladowcza religii w moim, niby świeckim Państwie i niby Państwie prawa jest olbrzymia i coraz większa (gorzej było tylko za Polski po Unii Brzeskiej gdy katolicyzm był jedynym prawnie dopuszczonym wyznaniem w Polsce i Polacy katolicy mordowali Polaków innych wyznań.)
Więc dziś jeden z polityków głównego nurtu uwielbiamy również przez młodych, mówi z pełnym przekonaniem "natomiast chrześcijanie (i żydzi i islamiści) mają obowiązek domagać się kamieniowania homosiów" - korwin mikke
I to w myśl Polskiego prawa nie jest zbrodnią, ale zbrodnia jest powieszenie flagi na pomniku.

Napisze tylko, że dla triumfu zła wystarczy aby dobrzy ludzie nic nie robili.

Więc robię.

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się