Nie karm potwora

 

"Wszyscy oglądaliśmy te kryminały o wojnie z biznesem narkotykowym. Że łatwo zgarnąć dealera z rogu albo jego dostawcę z meliny na blokowisku, a produkujący heroinę kartel pozostaje bezkarny.
Z nienawiścią jest podobnie. Julia Przyłębska, Stanisław Piotrowicz, nawet Jarosław Kaczyński i Kaja Godek – to są tylko mali dealerzy. Przed nimi nienawiść sprzedawali inni, po nich przyjdą następni – dla kartelu to bez znaczenia,
Wczoraj Rzeczpospolita postanowiła skazać swoje obywatelki i ich dzieci na męczeństwo. Od wczoraj Iran i Turcja mają bardziej liberalne prawodawstwo niż my. I tak, powinniśmy iść na wojnę. Ale żeby ta wojna miała sens, musimy nazwać wroga. Jasne, to są też ci mali dealerzy z sejmu i trybunału, ale ich zgarnięcie jest proste. Żeby wygrać, musimy walczyć z kartelem.
Wziąć głęboki oddech, zapomnieć o wychowaniu, o tradycji, o tabu i powtarzać do znudzenia: naszym wrogiem, kartelem, źródłem wszelkiego zła i wspólnym mianownikiem tych strasznych krzywd, nieszczęść i wykluczeń jest Kościół katolicki.
Zdajmy sobie sprawę, że jesteśmy podpisani pod wczorajszym wyrokiem nie mniej, niż Julia Przyłębska. Bo znaliśmy ich cele, ale zanosiliśmy dzieci do chrztu „bo mamie będzie przykro" (tak, to też ja). Prowadziliśmy je do komunii „bo wszystkie dziewczynki chcą być w sukience" (znowu ja). Łączyliśmy się w pary przed ołtarzem „bo w ładnej oprawie". Uczestniczyliśmy karnie w obrzędach „dla przyjaciół" (znowu ja). Zamawialiśmy msze dla chorych „na wszelki wypadek" (też ja).
Tłumaczyliśmy sobie, że „to tylko tradycja", jak narkomani, że „to tylko jedna działka". A kartel wiedział co robi. I wygrał. Wczoraj przegraliśmy w potworny sposób. Powtórzę: wczoraj Polska skazała swoje obywatelki i ich dzieci na męczeństwo i niewyobrażalne cierpienie. I to nasza wina. Żeby ją odkupić, musimy iść na wojnę, która będzie długa i trudna.
Nie musimy kupować farby w puszce. Nie musimy się oburzać na socialach. Nawet nie musimy demonstrować. Po prostu przestańmy karmić potwora. Od tej niedzieli. Teraz albo nigdy. Lepszej okazji nie będzie."- Autor, Zygmunt Przyłębski zdefiniował to wyśmienicie.

Coś co między innymi ja i wielu ludzi stara się wyjaśnić od dawna; to kościół katolicki degeneruje nas. Od wieków i bezustannie. Jak i degenerował każdy skrawek ziemi na jakim się pojawił.
Nic dodać, nić ująć ale jednak coś dodam.

Zatrzymajmy się na chwilę przy Was w kontekście Waszej religii kobiety.

Zacznijmy od czegoś co jest poza religią. Od mądrości

Znam lekarstwo na biedę, nazywa się to emancypacja kobiet. Jeśli dasz kobietom kontrolę nad wskażnikiem urodzeń, prawo do głosu, gdy wyciągniesz je z tego zwierzęcego cyklu rozmnażania, na które są skazywane przez naturę i doktryny religijne i jeśli dorzucisz garść nasion, wszystko w danej wiosce zacznie rozkwitać. I nie dotyczy to tylko biedy, wzrośnie poziom edukacji, zdrowia i optymizmu. Nie ważne w jakim rejonie ziemi, to działa zawsze i za każdym razem.

Znajdż mi chociaż jedną religię, która się za tym opowiada lub opowiadała?

Gdziekolwiek spojrzysz i będziesz próbować usunąć kajdany ignorancji, chorób i zwykłej głupoty z kobiet to okazuje się, że to zawsze kapłan stoi na drodze. Christopher Hitchens

Ależ Pan Chistopher jest miły. Ale nie dziwię się, to wielki umysł. Wolny od religii. Zobaczmy zatem co mówią wielkie umysły religijne o kobietach.

Kobiety nie są dzisiaj niewiastami, bo są pupiaste – to jedna z głównych myśli księdza Natanka. Inne są takie: Są jak świeże mięso na wystawę. Mężczyźni gonią za świeżym mięsem; Kobiety! Zapłacicie za kuszenie mężczyzn. Siara w piekle nie pomoże! Bo jesteście przeszkodami na drodze zbawienia mężczyzn. (zauważcie, że o wasze zbawienie wasz kapłan to wcale się nie martwi. Zastanawiałyście się, że może coś ukrywa? ukrywa i ja wam to odkryję) Anioł śmierci powinien się pokazać wszystkim kobietom, które do kościoła przychodzą w miniówach, w dekoltach. Chłopy do kościoła przychodzą się modlić, a kobiety gzić. Kobiety powinny być nago chowane w trumnach!

Oto kapłan czyli drogowskaz moralny chrześcijan wypowiadający te słowa w roku 2019. Brawo.

Aż prosi się przypomnieć czym była kobieta w chrześcijaństwie. Niewolnicą seksualną i mikserem kuchennym.
Mędrcy kościoła jak tomasz z akwinu nazywany doktorem chrześcijaństwa mili dużo do powiedzenia o kobietach. Super doktorzy i mędrcy. Aż dziw bierze, że istnieją w ogóle kobiety chrześcijanki. Co z godnością drogie panie? Jednak nie ignorujmy większych autorytetów kościoła.

"Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów."
św. Tomasz z Akwinu

"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna."
św. Tomasz z Akwinu

"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych"
św. Tomasz z Akwinu

"Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn."
Jan Chryzostom, 349-407, gr.

"Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo."
Jan Chryzostom, 349-407

"Kobiety trzeba trzymać z dala od tego niebezpiecznego tekstu (Biblii), i od wszelkiej nauki w ogóle. Kobieta uczona to coś gorszego niż brodata. Poważnego uszczerbku doznałaby cnota dzieweczki, gdyby wolno jej było czytać Pieśń Salomona albo historię Zuzanny."
François Garasse SJ, 1623

"Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie."
św. Augustyn 354-430

"Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga."
Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!"
Papież Pius II, 1405-1464

"Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech."
Kapokrates, założyciel klasztoru

"Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej."
Tertulian, pisarz chrześcijański

"U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd."
Clemens Alexandrinus, 215

"Obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju..."
Odo z Cluny, X wiek

"Kobietom nie wolno śpiewać w kościele."
św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754

"Kobieta jest świątynią zbudowaną na bagnie"
chrześcijański filozof Boethius

"Gdyby ludzie mogli dostrzec to, co kryje się pod skórą... oglądanie kobiety powodowałoby tylko wymioty... Skoro sami nawet koniuszkami palców nie chcemy dotykać śluzu i łajna, dlaczego tak gorliwie pożądamy objęcia naczynia z nieczystościami"
Św. Odo 878-942

"Jeśli dobrze jest nie zadawać się z niewiastą, to źle jest zadawać się z nią."
Adversus Jovinianum 1, 4

"Kobiety nie powinny przemawiać, gdyż noszą na wargach piętno Ewy, która przypieczętowała los mężczyzny."
papież Honoriusz III 1216 — 1227

"Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice." (to jest doprawdy piękne zarządzenie kapłanów. Jeśli mu stanie przez Ciebie kobieto, to mogą sprzedać Cię jako niewolnice. brawo)
2. Synod w Toledo

"Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła."
Synod w Coyaca, 1050

"W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta"
Synod Paryski, 846

"Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów"
Synod w Ewirze, IV w. n.e.

114 Rzekł im Szymon Piotr: "Niech Mariham (Maryja) odejdzie od nas. Kobiety nie są godne życia". Rzekł Jezus: "Oto poprowadzę ją, aby uczynić ją mężczyzną, aby stała się sama duchem żywym, podobnym do was, mężczyzn. Każda kobieta, która uczyni siebie mężczyzną, wejdzie do królestwa niebios".
Ewangelia wg świętego Tomasza

VI wiek- na soborze w Macon biskupi głosowali nad problemem, czy kobiety mają dusze.

 

Nie drogie Panie, nie są to przypadkowi, uliczni głupcy. Są to wciąż na dzień dzisiejszy ludzie uznani za doktorów kościoła, wielkich krzewicieli wiary, jak i apostołów chrystusa.

A wy jesteście wyznawczyniami tej doktryny. Skoro tak, to znaczy, że zgadzacie się na taką opinię o Was i taką rolę dla Was.

Nowy Testament, 1 List do Tymoteusza, rozdział 2 : 11 Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. 12 Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem lecz [chcę, by] trwała w cichości. 13 Albowiem Adam został pierwszy ukształtowany, potem - Ewa. 14 I nie Adam został zwiedziony, lecz zwiedziona kobieta popadła w przestępstwo. 15 Zbawiona zaś zostanie przez rodzenie dzieci; [będą zbawione wszystkie], jeśli wytrwają w wierze i miłości, i uświęceniu - z umiarem.

Pierwszy List do Koryntian oznajmia nam to na czym stoi wasza skrajnie szowinistyczna, patriarchalna doktryna i dowodzi przez kogo jest w zasadzie stworzona. Przez mężczyzn. " 6 Jeżeli więc jakaś kobieta nie nakrywa głowy, niechże ostrzyże swe włosy!(...) Mężczyzna zaś nie powinien nakrywać głowy, bo jest obrazem i chwałą Boga, a kobieta jest chwałą mężczyzny. 8 To nie mężczyzna powstał z kobiety, lecz kobieta z mężczyzny. 9 Podobnie też mężczyzna nie został stworzony dla kobiety, lecz kobieta dla mężczyzny. 10 Oto dlaczego kobieta winna mieć na głowie znak poddania, ze względu na aniołów.

 

- 1650 rok. W Nowej Anglii prawnie zakazano noszenia ubrań z "krótkimi rękawami, gdyż mogłyby zostać odsłonięte nagie ramiona". Chrześcijanie zaczęli uważać, że wszystko, co zwraca uwagę na świat fizyczny jest bezbożne.
Po czym kilka wieków później mamy tego konsekwencje:
W 1939 roku Papież Pius XII w liście do hierarchii kościelnej USA dopatruje się przyczyny "dzisiejszych nieszczęść" nie w faszyzmie, lecz między innymi w krótkich spódnicach pań. Papież popiera Hitlera!!!

To wszystko Wasze wina drogie Panie; wojny, nieszczęścia, choroby. Wszak grzech w Waszej religii wszedł na świat z winy kobiety. Notabene poczynionej na pomoc dla mężczyzny.
Nie karmcie tego potwora. Wstańcie z kolan i podnieście głowy.
Niech starzy zdegenerowani lubieżnicy, którzy zdefiniowali całkowicie patriarchalny system nie decydują o waszym losie.

Nie zapominajcie też kobiety o tym, że to w chrześcijaństwie, bóg chrześcijański mówi "nie pozwolisz żyć czarownicy" aby mogli jego kapłani zabijać w religijnym szale kobiety. Ani bóg chrześcijański ani jego kapłan nie mówi "zakochaj się w czarownicy"
On mówi, nie pozwolisz żyć. To się tyczy bezpośrednio was i Waszych dzieci. Ten niby wasz miłosierny i dobry bóg oraz ten niby dbający o was kapłan wymyśla wam miano jakim Was obarcza tylko dlatego aby nie pozwolić Wam żyć.


Nawet dnia dzisiejszego na umór zabija się w imieniu tego religijnego nakazu z Księgi Wyjścia, rozdziału 22. Tak dzieje się choćby w Nigerii. Dziś dzień. (https://www.poganin.eu/antyteizm/wypatrosz-dla-mnie-synka)

Kobiety; to prymitywny bóg chrześcijaństwa już na samym początku zadał wam ból i obarczył nim na wieki. Oraz oddał w ręce mężczyzny. I przed takim właśnie bogiem klękacie.
Obarczę Cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą." (Stary testament, Ksiega Rodzaju, rozdział 3)

 

Dlatego też cały stary testament i nowy testament tak poniża kobiety. Cała religia judeo-chrześcijańska jak i wywodzący się ze starego testamentu Islam gardzi kobietami. Nie ma co się rozpisywać o Islamie, bliżniaczej religii ale warto przytoczyć pewną "mądrość" dnia dzisiejszego ferowaną przez kaplana muzułmańskiego: Twój penis w pełnym wzwodzie wskazuje prosto w kierunku nieba. Obalając tym samym prawa grawitacji gdyż jego wzwód jest spowodowany modlitwami dziewic w niebie czekających na niego.

Takie kuriozum może powstać tylko w religijnym umyśle. Najwyższa wartość w życiu muzułmanów i największa wartość jaką może zaproponować im ich bóg to cipki. Po prostu cipki w ilości 72 dziewic czyli w zasadzie dziewczynek jakie nie ukończyły 12 roku życia. To jest najwyższa wartość boga allaha. Brata jahwe. Oczywiście nikt nie pyta o zdanie tych dzieci. Nikogo ono nie obchodzi. Nikogo nie obchodzi los tych dzieci. Są hodowane dla rozkoszy mężczyzn. To jest najwyższa tajemnica wiary.

Zarówno allah jak i jahwe nie oferują mi oświecenia, wyjścia poza siebie, zrozumienia, symbiozy lecz uciechy.

 

Chrześcijaństwo w zasadzie nie jest lepsze. Oferuje ono wstęp do raju wszelkim zwyrodnialcom gdy tylko przyjmą hostię, a którzy będą spacerować po wieki obok swych ofiar jakie gwałcili, zabijali, molestowali.

Przy czym dla kapłanów boga jahwe, dla Mojżesza i innych wielkich w Waszej religii największą wartością również były cipki. I również dziewic.

https://www.poganin.eu/antyteizm/wartoc59bc

 

PS

https://www.poganin.eu/antyteizm/bog-elizabeth-czyli-bas-o-ogrodzie

 

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się