Krótka forma 1

To uczucie gdy osoba mająca administrować krajem nie umie zrezygnować ze subskrypcji.
I to uczucie gdy zaściankowy kmiot o inteligencji taboretu przez dostęp do internetu uzyskuje świadomość, że świat nie jest taką kloaką jak katolicko - talibańska Polska, w której gloryfikuje się kapłana o mentalności pastucha sprzed niemal 4 tysięcy lat.


Osobiście uważam, że niezwykłą dawką humoru i polotem emanuje serial na Netflixie "modern family" w której jednym z głównych bohaterów jest dwóch gejów. I są zajebiście zabawni.
Będąc właściwym polackim katolem musiałbym się obruszyć, wyłączyć telewizor, wezwać egzorcystę, przeżegnać, paść na kolana prosząc o wybaczenie jakiegoś gnoma (który notabene jest najbardziej morderczą kreaturą w panteonie bogów) i pobiec do kapłana aby włożył mi brudną pedofilską łapą ciastko do ust, które uznaję w swojej bezrozumności za ciało swego boga. Dlaczego miałbym chcieć wpierdalać ciało boga to już nie wiem. Ja nawet nie chcę jeść ciał zwierząt co dopiero martwego człowieka. Ale w chrześcijaństwie zjadanie ciała swego boga i picie jego krwi jest cool. Robienie ze swoim kutasem tego co się chce, nie krzywdząc innych już nie jest cool.


(Na marginesie tylko zwrócę uwagę jakim barbarzyństwem cechuje się zarówno bóg jahwe jak i chrześcijaństwo wyrosłe na ofiarach ze zwierząt i reformujące się na ostateczną ofiarę z syna boga czyli człowieczą, która to staje się obrzędem zjadania jego ciała i picia jego krwi. Żadna z religii wyrosłych na starym testamencie nie chciała dobra i braku krwiożerczości; żadna nie powiedziała- jedz to oto jabłko jak chce matka ziemia. Nie. One odebrały Ci matkę ziemię i dały boga ojca; a on rozmiłował się we krwii zarzynaniu niewinnych istot ku jego czci; https://www.poganin.eu/antyteizm/prawdziwy-symbol-chrzec59bcijanstwa)


I coll też jest wrzucić brudnemu kapłanowi, sprzedającemu brudną "prawdę" do koszyczka 50 zł. Bez tego nie wykupisz sie od grzechu. Wszak bóg już dawno powiedział "nie wolno ukazać się przedemną z pustymi rękami"


Wtedy wielki konstruktor wszechświata nie usmaży mnie w piekle za to, że obejrzałem "tatr" telewizyjny.
Bo tym się właśnie ten wielki bóg konstruktor zajmuje, nie ma ważniejszych spraw; chuj tam z głodem i przemocą, uciskiem ludzi, kataklizmami. Ośmioma tysiącami dzieci umierających każdej doby z niedostatku i przemocy.
Ważnym jest abyście się nie onanizowali bo wrzucę was na wieki w piekielny ogień.
Ale pamiętajcie, że was kocham.


Oto więc pan poseł w majestacie swej religijnej bezrozumności, wiernym 613 przepisom swego boga.
Z jednego z takich przepisów bierze się nienawiść do lgbt.
A co z resztą (p)ośle?

Nakazuje miłosierny, dobry bóg zabijać:


Księga Kaplańska:
- każdego który złorzeczy ojcu lub matce (rozdział 20, wers 9)
- cudzołożników (rozdzial 20, wers 10)
- kochanka żony swego ojca i odslaniajacego nagośc ojca (rozdział 20,wers 11)
- kochanka synowej (rozdzial 20, wers 12)
- homoseksualistów (rozdzial 20, wers 13)
- biorącego za żonę matkę i córkę (rozdzial 20, wers 14)
- zoofila; biedne, niewinne zwierzę też (rozdzial 20, wers 15-16)
- poglądajacych nagość swej rodziny czyli można by rzec nudystów (rozdzial 20, wers 17)
- wróżki (rozdział 20, wers 27)
- blużnierców (rozdział 24, wers 14)
- każdego kto przeklina boga (rozdzial 24, wers 16)
- zabić każdego kto zabije kogokolwiek (rozdział 24, wers 17)
Księga Wyjścia:
- dziecko które złorzeczy rodzicom (rozdział 21, wers 17)
- czarownice (rozdział 22, wers 17)
- pracujących w szabat (rozdział 31, wers 15)
Księga Ezechiela:
- każdego kto zgrzeszył (rozdział 18, wers 4)
Księga Liczb:
- obcych zbliżajacych się do świątyni (rozdział 1, wers 51)
- wyznawców innych bogów(rozdział 25, wers 1 do 9)
Księga Zachariasza
- fałszywego proroka (rozdział 13, wers 3)
1 Księga Samuela
- ciekawskich (rozdział 6, wers 19)
Księga Izajasza
- synów grzeszników ( rozdzial 14, wers 21)
Księga Powtórzonego Prawa
- niewolników wojennych (rozdział 20, wers 13)
- cudzoziemców czyli nie Izraeilitów (rozdział 20, wers 16)
- krnąbrne dzieci (rozdział 21, wers 20-21)
- kobietę, która nie okazała się dziewicą (rozdział 22, wers 21)

Bóg jak widać to orędownik i miłośnik zabijania. Każdy kto czci tego boga akceptuje to.

Wszystkie te przepisy są obrzydliwe ale na koniec zostawiłem najbardziej podły.

23 Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, 24 oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. Usuniesz zło spośród siebie. (Ksiega Powtórzonego Prawa, rozdział 22)

- Masz więc zgodnie z nakazem boga zabić zgwalconą dziewczynę, która nie krzyczała zbyt głośno.

Ten zapis rodzi jeszcze jedną, a w zasadzie jdną z glownych okroności i ograniczeń religii. Kobiety były jedynie przedmiotem. Gwalt na dziewczynie jest gwaltem tylko wtedy gdy zgwałcona należała jako zaślubiina do innego Izraelity. Gdyby nie należała lub była niewolnicą gwalt nie ma miejsca. Możesz robić z nią co chcesz.

Ten problem opisalem wyczerpująco w dwóch artykulach (1https://www.poganin.eu/antyteizm/wartoc59bc i 2. https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat)

 

 


I to mówi ponoć miłosierny bóg ponoć miłosiernej religii miłości i pokoju.
W zasadzie jak się zastanowisz to według zaleceń boga zabić możesz każdego w dowolnej chwili. Każdego za wyjątkiem jednej osoby; kapłana sprzedajacego Ci tego boga, który daje takie przepisy. https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat


Polecam to co działo się w Polsce w roku 2019 ze względu na ów przepis boga w kontekście homoseksualistów.
https://www.poganin.eu/antyteizm/antyteizm


Człowiek ów napisał, że skala tej tęczowej przemocy na netflixie jest przerażająca.
Natomiast nie przeraża go wcale skala katolickiej przemocy w telewizji publicznej, na ulicach, w sejmie, prokuraturze, szkole, w zasadzie wszędzie.
To wy mi zagrażacie i to wy stosujecie przemoc katolicy. Pora abyście to zrozumieli. I pora aby prawo zdefiniowało was jako terrorystów.


"Darzę Twoją religie dokładnie takim samym szacunkiem jakim twoja religia darzy mnie.
Nie ma w tym nic skomplikowanego. Mam pełne prawo obrażać religię, która robi co tylko możliwe aby obrażać, osądzać czy potępiać mnie jako osobę gorszej kategorii - co Twoja religia robi z obłudnym zadęciem i przekonaniem o własnej nieomylności.
Obrażanie Twoja religia zaczęła, nie ja. Gdyby Twoja religia trzymała swoją wielką gębę zamkniętą - tak samo robiłbym ja.
Ale jako, że tego nie robi - wyrządzając swoim istnieniem i swoim głosem ogromne krzywdy na świecie - uważam, że obrażać ją to nie tylko prawo ale wręcz obowiązek. Obowiązek każdego racjonalnego, myślącego człowieka na tej planecie.
Ponieważ w momencie, w którym Twoja religia uzurpuje sobie jakiekolwiek prawo do władztwa nad moim życiem, obrażacie mnie (wy, jej wyznawcy) w stopniu, jakiego nawet częściowo nie pojmujecie.
Gdyby nawet Wasze wierzenia miały jakiekolwiek racjonalne przesłanki, arogancja z jaką się narzucacie byłaby i tak wystarczająco urągająca.
A to, że będąc jedynie strumieniem kłamstw, obłudy i urojeń - żadnych racjonalnych przesłanek, żadnego sensu i logiki te wierzenia nie mają, rangę tej obrazy podnosi ogromnie."
Pat Condell

 

 

 

 

 

Miałem już do czynienia z tym obrzydliwym portalem rolniczym lansującym nieprawdy i głupoty (artykuł na końcu)

Skrócę myśl; rolnikom przeszkadza wszystko. Nie przeszkadza im za to trzymanie zwierzęcia na łańcuchu, dręczenie go, przybijanie martwego na polu dla odstraszenia innych zwierząt, topienie bezmyślne narodzonych zwierząt w wiadrze wody, ksiądz molestujący i gwałcący dzieci.
Rolnikom przeszkadza każde żywe stworzenie, bo rolnik uważa, że jest najważniejszy na ziemi i nic nie może niszczyć jego upraw. Więc rolnik lamentuje o pomoc myśliwych aby ci zabijali na umór wszystko co się rusza.

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/korona-stworzenia

I dziś rolnikowi też w jakiś dziwny i niezrozumiały sposób przeszkadzają lgbt którzy chyba według niego w kukurydzy urządzają jakieś niespotykane orgie i lądują w niej jak UFO w filmach.
Bo dla Polaka katolika czyli też takiego rolnika, lgbt jest jak UFO. Groźni obcy, którzy mogą zjeść ich dzieci i zagrozić ich kościołowi.

Bo każdy rolnik i Polak katolik i każda cebula, która nie używa mózgu właściwie chroni dzieci przed demonami i nieistniejącymi zagrożeniami ale nie chroni ich przed rzeczywistym, namacalnym, stwierdzonym zagrożeniem. Realnym.
Dlatego przez cale wieki kapłan religijny straszy piekłem i diabłem. Jak dostaniesz piekło i diabla i się na nich skupisz to nie zauważysz kapłana jako prawdziwego zagrożenia.
To podobna analogia jak z bogiem. Dostałeś diabla, który jest "zły" i dostajesz boga, który ma być "dobry." Tylko nikt już głośno Ci nie mówi, że ten "zły" diabeł według biblii zabił 10 osób, a ten "dobry" bóg 2 miliony 460 tysięcy.
I mimo to wciąż Ci się mówi, że bóg jest dobry.

Każdy rolnik widzi demony ale żaden rolnik nie widzi zagrożenia płynącego z religii i czynów kościoła katolickiego w historii.

Bo rolnik i Polak katolik czytać nie musi. Wiec historii nie pozna. Wystarczy, że w telewizorze powiedzą mu jak jest i jak ma być, a ksiądz z ambony to potwierdzi.
A on wracając do domu, zaglądając do ledwo żywego zwierzęcia, które sam uwiązał na polu aby pełniło funkcje odstraszacza ucieszy się, że agonia tej istoty jest powolna, a nawet i ciało odstraszy niektóre zwierzęta.
I może bez konieczności brudzenia sobie rąk w świętą niedzielę wrócić rozgrzeszony do domu.
I nie ma i nie będzie miał pojęcia, że jest zwykłą ludzką kurwą. Ważne, że jest bogobojny. Bo w religii nie liczy się dobro i zło lecz bogobojność i grzech. Czyli nie etyka lecz posłuszność wobec dyktatu księży i tego typu moralności i nakazów boga wynikających ze świętej księgi kiedy i za co możesz zabić.

Przeczytajcie jaką mentalność mają Ci ludzie.
https://www.poganin.eu/antyteizm/truciciele

powiązane artykuły
https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/korona-stworzenia

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/mysl-19

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/mysl-46

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/mysl-54

 

 

 

 

Czy w Polsce choćby na przykładzie tej odpowiedzi do głowy kościoła panuje już ekstremizm religijny?

Tak. Można swobodnie rzec, iż jest to już mentalny terroryzm, gdzieniegdzie zamieniający się w realny (żołnierze chrystusa piętnujący ludzi na ulicy i siłowo powstrzymujący tych, którzy im nie przypadną do gustu, przed wejściem do kościoła)
Polactwo prześladujące siłowo mniejszości. Robią to gdyż jest to zgodne z linią kościoła.


Już kilka lat temu pisałem, że walczyć nie będziemy musieli z rosjanami czy żydami, niemcami czy muzułmanami. Pierwsi na drodze naszej wolności staną Polacy narodowcy i Polacy katolicy.
To oni na dziś dzień zagrażają mojej wolności.


Oczywiście słowa papieża są bez znaczenia, to kolejny frazes bez poparcia w rzeczywistości. Kościół zawsze mówi jedno, myśli drugie, a robi trzecie. Całe chrześcijaństwo jak i wszelkie wzniosłe słowa ludzi kościoła są frazeologią i pozostają tylko na poziomie haseł.
Opisywałem już te schematy. Tutaj tylko chciałem wskazać jak Polski śmieć narodowy i katolicki nawet nie fundamentalista lecz zwyczajnie umiarkowany katolik; chce narzucić wszystkim swoją wolę. Lub zabić. Jak to było zawsze w historii. Stąd kościół walczący.


Chcesz wiedzieć jak powstała ta mentalność?
Przeczytaj
https://www.poganin.eu/antyteizm/cywilizacja-zla
Kościół walczący
https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/obce-artykuly/skrajne-zlo

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się