myśl 8

#nicniewiemwiecwierze


Grafikę tę dedykuję ludziom, którzy obserwują tą Panią jako działaczkę. Pewnie i jest działaczką ale ilość obrazków jezuska i mamusi boskiej na jej stronie świadczy o tym, że działa chyba jedynie na kolanach. I dodatku traktuje wszystkich jak tępaków nie znających tekstów chrześcijańskiego pisma świętego jakie jest jednym wielkim resentymentem wobec godności i moralności. Serwuje wam smakowity kawałeczek nie znając tych innych lub celowo nie zdradzając wam innych gdyż (i słusznie) ma parafianina za nic nie wiedzącego . Ale ty masz nie wiedzieć parafianinie; masz wierzyć. Jak i ona bo tekst pewnie też sprzedał jej cenzurujący biblię klecha. Bo przecież zdobycie wiedzy jest pase. No i trzeba tyle czytać. To ta sama pani, która tak była oburzona matką boską w tęczy, że chciała nas karać grzywną za umieszczenie tego wizerunku. Zamordyzm? Terror religijny? W czystej postaci.


Wierzący nie tolerują innych. Pamiętajcie o tym, a gdy zapomnicie to zapoznajcie się z historią świata po nastaniu chrześcijaństwa. Zrozumiecie wszystko.

Ponadto wszelcy ludzie pełniący jakąkolwiek funkcję publiczną, a sprzedający wiarę w zabobony powinni zatrudnić się na zmywaku. Więc Panią Siarkowską tam zapraszam.
Nie da się kreować skutecznie działającego państwa propagując zabobony oraz podlegając namiestnikowi kościelnemu czyli państwa watykan i oddając niespełna 20 miliardów złotych rocznie.

Co tam rózga Pani Anno. Skoro naszym drogowskazem moralnym mają być mądrości biblijne to proponuję;

Księga Powtórzonego Prawa, rozdział 21
"18 Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, 19 ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta, (...) 21 Wtedy mężowie tego miasta będą kamienowali go, aż umrze."

Wiec skoro osoby publiczne nie mają w głowie nic więcej oprócz "mądrości" pisma świętego to może czekać nas jedynie intelektualna zagłada.

Chyba, że chcecie aby "mądrości" biblijne stanowiły wasz kompas moralny w życiu. Ale zanim zdecydujecie zapoznajcie się na początek z tym:
https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat

Zaloguj się