myśl 74

To jest Polska właśnie i rozważania w publicznej stacji dla której rząd pis daje 2 miliardy zamiast na pacjentów onkologii.

Gdy takie dictum podawane jest motłochowi wraz z mszą świętą to motłoch wie, że w życiu to należy klękać. I nigdy nie wstawać. Czyż nie do tego został stworzony człowiek właśnie.

Klękanie przed telewizorem jest nawet "niezdrowe" psychicznie wówczas gdy w tym telewizorze z rozchylonymi udami w kierunku waszej ludzkiej nory leży Elizabeth Olsen.
Wypadałoby ją o to zapytać. Przynajmniej.

 

Lizanie tego telewizora również nie przystoi. Nie wówczas gdy jest na nim Pani Olsen. To sromota i łamanie szóstego przykazania, czyli tego co wy przestrzegacie w 21 wieku, a co wymyślił wieśniak ponad 3 tysiące lat temu na pustyni. Wieśniak, który jest pierwszym prawodawcą waszej religii, a nie wiedzący nawet o istnieniu kangura. Takie macie autorytety ale przecież to wam wystarcza. Czy wy wiecie o istnieniu kangura? Czy zmieni w was coś gdy wspomnę, że ten wasz prawodawca i wielki człowiek w waszej religii wyrzynał całe narody w jego marszu przez pustynię, a dzieci w wieku lat do dwunastu brał do niewoli seksualnej na ich oczach zabijając ich matki i braci? Nie? Tak właśnie myślałem, że informacja ta jest bez znaczenia. Aby umieć rozpoznać zło trzeba mieć zdrową moralność, a nie zafałszowaną.
Więc lizać tego telewizora nie bo to sodoma i gomora no i telewizor źle traktowany mógłby utracić gwarancję więc jak wtedy oglądać świętego wyzyskiwacza mamony czy inne czary, innego kapłana. Czas mija a człowiek wciąż w jaskini słuchający zabobonu. Kapłan w dobie epidemii lata. Oczywiście nie za pomocą swego boga, nie na skrzydłach anioła czy za błogosławieństwem jezusa lub jednej z dziesiątek maryj boskich. Lata za pomocą helikoptera. Lata za pomocą nauki. Toż to jawne sprzeniewierzenie się swojej doktrynie ale lata. Ale jakoś musi latać, a inaczej sie nie da bez względu na to czy głosi wiarę w cuda i czary.


I odprawia czary. Płacimy za o dziesiątki tysięcy, a on odprawia czary. Nie ma pieniędzy na nic ale lot śmigłowcem dla chrześcijańskiego czarownika to zawsze priorytetowa sprawa. Co z tego, że szpitale nie mają sprzętu podstawowego. My za to zapłacimy. Za ten lot i za brak sprzętu; krwawicą.
W innym mieście chodzi i napierdala wodą. Cholera wie co ta woda ma w sobie, zwłaszcza w okresie koronawirusa ale napierdala. Na wszystko i wszystkich. Nie zapyta, czy pan wierzący czy nie. Mogłoby to komuś nie pasować ale nie. Nie w kraju religijnym. Ma ci pasować ten religijny, prymitywny szał. Szał bezmyślności i przemocy. A jak Ci nie pasuje to sąd i paragraf "obraza uczuć religijnych"
Inny jeździ. I też napierdala. Rozsiewa cokolwiek co tam jest tym kropidłem. A może być tam wirus. No może ale kogo to obchodzi. To czarownik. Czarownikom nawet w 21 wieku można wszystko. Bo jak naród ciemny to wystarczy umieć rozpalić ogień aby naród otwierał szeroko buzie i robił "woow"

Gdy wyjdziesz na ulice i zaczniesz dziś lać ludzi wodą to pierwszy lepszy cie zgłosi na policje. Nikt nie wie czym lejesz. Możesz przecież rozsiewać zarazek. W zasadzie słuszne.
Ale jego nikt nie zgłasza. Te setki które zgłoszą was w pierwszym szeregu, przed nim klękną i jeszcze dadzą się zmacać. i włożyć sobie do ust. Ciastko ale oni nazywają to cialem swego boga. Nie wiem dlaczego mialbym zjadać jakieś cialo. Toż to barbarzyństwo. I obrzucą błotem tego, który zwróci uwagę takiemu czarownikowi jaki rozsiewa na wszystkie strony ryzyko.
Czy widzicie tą drobną różnicę w którym kierunku podążą wasz mózg gdy widzicie katabasa i krzyż? Do kiszki stolcowej. To znaczy nie mózg tylko tkanka mózgowa. Mózg to organ który trzeba ćwiczyć, a nie mówić przez cale życie tak i amen.

Więc widzowie telewizji publicznej nie lizać ! No chyba, że na afiszu głównym pojawi się obrońca pedofilów i przyjaciel największych z nich degeneratów papież polak. W retrospekcji oczywiście, zmartwychwstania jednak chrześcijaństwu jakoś nie wychodzą. Ale to dobrze, bo gdyby mieli powstać ich święci to po świecie chodziłoby jeszcze więcej bestialskich bandytów i sadystów. Już widzę zacierającą rączki matkę teresę na ilość dzieci, które mogłaby sprzedać bądź zadręczyć. Pewnie zaprosiliby ją do polandii, nazwali jakieś rondo jej imieniem, no i bez liku jak z pedofilią, utajnialiby jej działanie. I posyłali hurtowo dzieci. Sami rodzice również jak i dziś do pedofilskiego kapłana broniąc ich jeszcze, a skrzywdzone dzieci i ich rodziny prześladując agresją. Przecież polski minister zdrowia chwali się praktykami u tej bandyckiej, wyzbytych wszelkich uczuć świetej katolickiej z kalkuty.

Wielbiciel kremówek, degenerat papież mordercę najgorliwiej wybijających Polaków po Unii Brzeskiej,Jozafata Kuncewicza nazwał mianem " posłańca pokoju. Jaka religia taki pokój.
Taki to właśnie pokój niesie chrześcijaństwo i kościół katolicki od zarania istnienia po dziś dzień. Nie wiedzący co to dobro; bestialski i amoralny, pielęgnujący tylko te niskie i prymitywne stany duchowe.
Wszak sam ich mesjasz powiedział 3 «Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. (św. Mateusz, rozdział 5)
To właśnie kościół katolicki. Inny nie był od tysięcy lat i inny nie będzie. Aby to stwierdzić wystarczy tylko otworzyć oczy.
I nie oczy po to by obejrzeć mszę w telewizji publicznej co jest jawnym wystąpieniem przeciw wszelkim obywatelom którzy nie są religijni. Wszak to telewizja publiczna, nie może propagować żadnej religii gwarantując wolność wyznania z kosntytucji. Ale kto by się tym przejmował. Trzeba oszukiwać i naciągać, tworzyć wyznawców politycznych, a kto może być lepszym wyznawcą niż parafianin. On już bez dowodu uwierzył w bzdurę i ochoczo broni zarówno amoralnej doktryny (treść biblii) jak i amoralnego kościoła (historia od tysiecy lat po dziś dzień) Kto może być lepszym ślepym i bezmyślnym wyznawcą niż człowiek religijny, niż wierny kościoła katolickiego.
Z nikim nie można uczynić wszystkiego tak jak z nim. Nikogo nie można bardziej dojebać na klęczki niż jego.

I ten obrazek z tym właśnie rozważaniem jasno wam mówi, że klękanie jest godne i właściwe. Klękaj więc narodzie cały.
Kościelny biznesmen w czasie pandemii nie myśli o pomaganiu lecz o wyciąganiu. Dostał od państwa już naszych pieniędzy ponad 400 milionów oficjalnie. Nikt nie wie ile pod stolem ale to za mało. I w dobie gdy umierają ludzie, gdy nie ma pieniędzy na rękawiczki, ba, gdy ludzie zbankrutują, nie będą mieli pieniędzy na jedzenie, on oczywiście nie martwi się o nich. Jego problemem jest jego radio i telewizja bo to ważniejsze niż wasze życia i wasza przyszlość. On nie przejmuje się tym, że za chwilę nie będziecie mieli za co kupić jedzenia. Ale do tego trzeba być dobrym.

Tak samo jak państwo. Wciąż oddaje kościołowi katolickiemu 54 miliony złotych dziennie podczas gdy watykan jest najbogatszym państwem na świcie. Nie słyszałem aby przedstawiciele Watykanu w Polsce ogłosili pomoc finansowa społeczeństwu. Słyszałem i owszem, że ceritas kupił stroje ochronne; kapelanom w szpitalach.

Gdzie ideały (frazesy) z nowego testamentu o pomaganiu i dzieleniu się majątkiem? Ah, są. Tylko działa to w jedną stronę. Dzieje Apostolskie, rozdział 4
34 Nikt z nich nie cierpiał niedostatku, bo właściciele pól albo domów sprzedawali je 35 i przynosili pieniądze [uzyskane] ze sprzedaży, i składali je u stóp Apostołów.
A jak nie oddacie całości to jeszcze was zabiją jak Ananiasza i Safirę.

 

Rządzący również w dobie pandemii robią wszystko aby było nam trudniej. Premier zakazuje sprzedaży środków ochronnych przez prywatne osoby, a państwowa spółka Orlen (inne nie mają stosownych zezwoleń) sprzedaje płyn dezynfekujący, którego produkcja kosztuje grosze za niemal 100 zl za 5 litrów. Zamiast wykorzystać swoją sieć (stacji orlen) czyli olbrzymią ilość obiektów dystrybucji i sprzedawać po kosztach to wyzyskują ostatnie grosze od obywateli. Zamiast sprawić by każdy miał tani dostęp do środków dezynfekcji przyczyniając się w ten sposób do ochrony obywateli i przeciwdziałać rozprzestrzeniania się wirusa oni po prostu póki jeszcze żyjemy chcą wyciągnąć od nas resztę pieniędzy.
Oni i oczywiście wciąż nie zamknięte kościoły. Wszak nie chodzi o boga, który ponoć jest wszędzie więc i w twoim domu gdzie możesz się modlić. Chodzi o pojawienie się w kościele i zostawienie ofiary pieniężnej.
Wszak bóg jahwe już to dawno ustalił: (księga wyjścia, rozdział 34, wers 20) i nie wolno się ukazać przede Mną z pustymi rękami.

Pandemia w najlepsze i to dopiero początek jednak okazuje się, że to nic. Rząd napędza wybory, zagoni Polaków do urn.
I to dosłownie.

Więc?
Czy trzeba klękać przed telewizorem?
Tak Polacy, trzeba klękać i zdychać na łasce swych panów. Bo ten naród pańszczyżniany taki właśnie jest. Niezdolny do stania wyprostowanym.
Tak zwany zloty wiek Polski to czas zabijania swoich prawosławnych obywateli przez zwycięski po Uni Brzeskiej kościół katolicki. Mordowania swych własnych obywateli którzy nie byli katolikami.
Dlaczego nazywamy go dziś złotym wiekiem? Bo to były złote czasy, zwycięskie dla kościoła katolickiego. Czasy, w których przez ten kościoł Państwo Polskie przestało istnieć.
I w zasadzie od tamtego czasu Polska jest krajem calkowicie podległym kościolowi katolickiemu. Najgorszemu z okupantów.
Ale to za dużo, bo to historia. Wy jej nie chcecie, wy chcecie mszy w telewizorze. W dodatku zdarzyła się tragedia. Ojciec Mateusz postrzelony przez snajpera.


Teraz to już nie tylko trzeba klękać przed telewizorem, teraz trzeba leżeć i łkać. I się modlić. Nie o randkę z Elisabeth Olsen. Nie o jej aparycję w telewizorze. O to by łaskawy bóg zbawil nas od grzechów za które zesłal na nas koronawirusa. Bo to foch boga, jego kara za małżeństwa lgbt. To ponownie wielkie okrucieństwo milosiernego ojca. Tatusia który w chwili gdy nie wrzuca cię do ognia, w chwili gdy cię nie topi, gdy nie rozrywa na strzępy, gdy nie udręcza to nie robi nic.
To może on już lepiej niech nic nie robi skoro z ojcostwem mu nie wychodzi. Za ojcostwo powinien dostać karę śmierci w męćzarniach. Ale nie. My na kolana i jeszcze mu bogudziękujmy.
To w jakich bogów wierzymy jest lustrem tego jacy jesteśmy.

Więc, ja na to co" Ja na to nie pozwalam aby mój samsung wyświetlał telewizję publiczną, za którą chcą abym placił pieniadze mimo, że to telewizja religijna, a ja antyreligijny.
Nie korzystam, nie płacę, dziękuję. Wyświetlę sobie Avengersów z Panią Olsen. I wyobrażcie sobie, ze nawet wtedy nie będę klękał.

I ona nie mówi mi, że jak będę się onanizowal to spalę się w piekle i abym nie pozwolil żyć czarownicy.
Jej widok wywołuje pozytywne wrażenia wzrokowe, uwalniają się endorfiny. Patrząc na cyniczną gębę kapłana, który mówi mi co jest prawdą, a co nie, który cały czas głosi ustaloną starodawną prawdę i sluszność zabijania innych w myśl przepisów jego boga.
Pani Olsen nie każe mi zabijać kobiet które nie okazaly się dziwicami i nie każe mi przynosić darów i składać u swoich stóp jak apostolowie. Chociaż u jej stóp chętnie złożyłbym dar.
Ale ja jestem zdrowy, dziala wszystko zgodnie z programem biologicznym. Nie wstydzę się swojego ciała ani swoich pragnień. Nie wstydzę się tego co naturalne w człowieku, a przeciw czemu występuje cała religia chrześcijańska.

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się