myśl 6

Stare pryki jak między innymi ten na zdjęciach cały czas interesuja się tym kto z kim śpi oraz seksualnie wykorzystują dzieci. Jeśli tego nie robią to cynicznie bronią swoich koleżków, którzy wykorzystują te dzieci mówiąc, że "Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga." – powiedział abp Józef Michalik.

 

Ich postępowanie i wypowiedzi wprost pokazują nam, że dla nich dobro dziecka się nie liczy, liczy się tylko imię kościoła.
Jeśli ktokolwiek powie głośno o pedofilii w kościele nagle okazuje się, że to atak na kościół. Nikt nie wpadnie na pomysł, że to w obronie dzieci, którym oni robią krzywdę.
Stawianie sprawy w ten sposób i spłycanie jej do ataku na kościół w zasadzie pokazuje, że ofiary nie są ważniejsze niż wizerunek kościoła.
Czas najwyższy rozliczyć tego typu degeneratów i skoro tak bardzo interesuje ich jedynie imię ich kościoła, to zamknąć ich w zakonach z dala od społeczeństwa.
Niech tam uprawiają swoją religię w ascezie, w klatce odprawiają mszę nieuleczalnym parafianom z zakazem ich dotykania.

To dzieje się na dziś dzień i każdego dnia. Poniżej tylko przykład buty, cynizmu i poczucia bezkarności oraz w zasadzie bezkarności gwałcicieli.

"Ksiądz skazany za napaść seksualną jest proboszczem na Warmii, a trzej kolejni warmińscy arcybiskupi ukrywali przed Watykanem, że ks. Roman Kramek został skazany w USA za napaść seksualną na 17-latkę. Policji zeznał, że „odbył stosunek jako metodę terapeutyczną, by pomóc dziewczynie zapomnieć" o wcześniejszym gwałcie. Po deportacji do Polski pracował z młodzieżą, a od 2009 r. ma parafię."

 

Skąd wywodzi się takie postępowanie kapłanów?
Z kultury starego i nowego testamentu.

Zboczeniec zna zboczeńca bo obaj robią to samo.

Człowiek dobry, którym żaden kapłan nie jest gdyż kapłan jest dokładnie taki jakiego potrzebuje go doktryna czyli zły, nie jest w stanie tolerować i akcpetować zła nawet jeśli dopuszcza sie go współpracownik.

Ale aby przeciwstawić się gwałtom na dzieciach trzeba mieć sumienie.

Doktryna chrześcijańska jest najokrutniejszą i najbardziej absurdalną ze wszystkich co udowodniła historia oraz potwierdza to biblia i jej każda w zasadzie księga.

Nauki i prawo jakie narzuca bóg w biblii jest nawoływaniem do brania niewolników, mordowania, gwałcenia, składania ofiar.

Biblijny bóg robi to sam i ręką wiernych, a kapłan czyli krzewiciel takiej doktryny nie wie co to dobro. Sam musi być obłudny i amoralny i tak jak całe chrześcijaństwo i chrześcijański bóg.

I tak jak i on nie liczy się z człowiekiem.

Aż ciśnie mi sie na usta jedna metafora; jeśli w burdelu spotykasz jedną prostytutkę to spotkasz też inne. Bo to burdel.

A w burdelu pracują prostytutki. Lub przełożeni prostytutek czyli ci, którzy potrzebują nierządu i z niego żyją w sposób wyrachowany wykorzystując innych

 

https://www.poganin.eu/antyteizm/piekno

Zaloguj się