myśl 10

ludzkie dna

ludzkie dna

Koleżanka wysyła mi wiadomość. Nie odkrywa prawdy, gdyż o tym świadomi ludzie wiedzą. Zwyczajnie tylko wyraża to ludzkie zło, którego nie ujrzą parafianie choćby gniotło im butem krtań.

"Przypomniał mi się kadr z filmu, na którym byłam w kinie na takim parafialnym wyjeździe kiedy do kin wchodziły filmy o JP II. Scena dotyczyła tego, że kobieta z jakiejś organizacji działającej w Afryce prosiła papieża, aby kościół wsparł ich w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się hiv. Chodziło głównie o zgodę na stosowanie prezerwatyw by wirus nie siał aż takiego żniwa
Kościół do tej pory się na to nie zgadza z tego co mi wiadomo i stosowanie antykoncepcji nawet w takich przypadkach jest grzechem. Przez to może nie bezpośrednio, ale kościół przyczynia się do śmierci dorosłych i dzieci w Afryce żerując na ich ślepej wierzę, której doskonałym przykładem jest Twój artykuł o małych czarownicach.
Idąc dalej kościół przeciwstawiając się wszelkim próbom prowadzenia edukacji seksualne na czarnym kontynencie sprawia, że ludzie, którzy nie wiedzą,, że można inaczej dalej płodzą dzieci czego skutkiem jest głód, choroby i większą śmiertelność.
Najpierw kościół mordował by pozyskać owieczki kiedy mu się to udało dalej prowadzi je na rzeź by zaspokoić głód swojego boga."

 

Tak. To osobista zasługa papieża wojtyły, człowieka dla którego złem było stosowanie prezerwatyw niż hiv.
Przez jego słowa i zakaz stosowania prezerwatyw miliony ludzi w afryce umarło z powodu chorób tak jak przez jedno z przykazań boga "nie pozwolisz żyć czarownicy" (księga wyjścia, rozdzial 22)wciąż prześladowane i zabijane są dzieci.

 

Osobista zasługa wojtyły, który przyjażnił się z największym degeneratem watykanu, degolado, który złagodził kary wewnętrzne wobec księży popełniajacych przestępstwa seksualne oraz który akceptował gwałcenie dzieci przez swoich pracowników, nic z tym, nie robił i udawał, że nie widzi. Oraz swoimi naukami, kazaniami, bełkotem gównianego języka i gównianych słów wydostających się z gównianego człowieka rozprzestrzenił hiv w afryce.

Oczywiscie kościoł wciaż zakazuje prezerwatyw. Ale przecież jak poznamy postępowanie boga chrześcijańskiego z egiptem, który zrujnował mordami, zarazami, zanieczyszczeniem środowiska to zrozumiemy, że ludzie wyznający tak podłego boga są tak samo podli.

 

Post Scriptum


Co wierni robią z tą wiedzą? Nic, w tych ludziach wiedza to jest coś co przeszkadza. Wojtyła jest święty dla nich, cały rok w polsce będzie rokiem wojtyły, jest podawany za przykład, jak inni w kościele owi ich święci, choćby matka teresa handlująca dziećmi.

Obrzydliwością jest doktryna chrześcijańska, kościół, święci tego kościoła i ludzie tego kościoła.
Obrzydliwością jest zagłuszanie sumienia i rozumu aby przed tym klękać.

Czy ktoś ma kłopot z tym, że obrażam wojtyłe? jego czyny jego obrażają, ponadto nie widzę możliwości abym o człowieku podłym, amoralnym i przyczyniającym się do umierania oraz chroniącym gwałcicieli miał mówić dobrze. To się nie stanie, nie pozwala mi na to moje sumienie, moja klauzula sumienia.
Urażam tym wasze uczucia religijne? Wasze uczucia religijne mam gdzieś bo one obrażają całe człowieczeństwo tak samo jak rządzący w tym kraju mali ludzie mówiacy publicznie, że poza kościołem jest tylko nihilizm.

Zera moralne nie mają prawa mówić ludziom kierującym sie rozumem, moralnością i dobrem co jest czym bo nie mają o tym pojęcia.

Znając doktrynę chrześcijańską oraz znając historię czyli obrzydliwości jakie popełniał bóg, jego wybrani ludzie oraz apostolowie wraz z jezusem. Jak i obrzydliwości jakie popełniał kościół mordując i torturując wszystkich, każdy moralny i rozumny człowiek wie, że poza kościołem jest dobro i wolność, a z kościołem jest gwałt, rasizm, sadyzm, mord, niewola, ksenofobia, homofobia, dyktatura, złodziejstwo, zbrodnia (...) podłość, rytuały, składanie ofiar, poświecanie dzieci, okaleczanie, wytępianie.

Każdy kto nie zna doktryny chrześcijańskiej i jej postępowania wynikającego z waszej świętej księgi, a ja wyznaje jest zwykłym głąbem.
Każdy kto zna doktrynę chrześcijańską i wciąż ją wyznaje udowadnia, że jest moralnym gównem i preferuje zło, a co najmniej je akceptuje.
Każdy kto nie zna faktów historycznych poczynań kościoła katolickiego na swiecie jest idiotą.
Każdy kto zna i mimo wszystko mu to nie przeszkadza jest zerem moralnym i świadomościowym.

Jakkolwiek na to nie spojrzycie nie ma szans aby mówić o was dobrze.
Można jednak tą ignorancję i bezdenną głupotę zrozumieć u sebiksa ale rozumieć,a tym bardziej akceptować u ludzi majacych zarządzać krajem jest rzeczą absolutnie nieakcpetowalną.

Panie kaczyński, panowie poslowie, ministrowie i inni ze sfery publicznej, a mówiacy takie rzeczy, broniący kościoła, mówiący caly czas o kościele proszę ustąpić ze struktur publicznych i zatrudnić się na parafii na szmacie u proboszcza.
Wszak wam wszystkim chodzi o religię, a nie rządzenie krajem więc droga wolna, tam gdzie miejsce religii.
Wynocha z ław sejmowych i gabinetów ministrialnych.
Pamiętajcie ludzie o tym przy wyborach.

 

https://oko.press/kosciol-i-pedofilia-to-jan-pawel-ii-zlagodzil-w-1983-r-kary-dla-ksiezy-molestujacych-dzieci/

Zaloguj się