"Jojo Rabit"

Kiedy oglądasz " jojo rabit " czyli podanie nam z humorem nazizmu i cały czas oglądając masz w głowie Polskę.
Polskę i działania Pisu, konfederacji i episkopatu.

Czyli idea dehumanizowania ludzi i robienia z nich bydlaków. To co robi od początku istnienia kościół katolicki i dzisiejszy Polski rząd.

Ogłupić ludzi aby nie dążyli do lepiej i bardziej lecz wmówić im, że to już jest lepiej i bardziej.

 

Amoralne bydlaki u władzy i głupi motłoch wyznawców zamiast wyborców. Tym stoi Polska.

 

Polecam tym dla których sięganie do historii to za dużo. Sięgnięcie więc do komedii, chociaż bardziej satyry. Przez łzy ale może jednak.

"Jedna żydówka w ścianie jest lepsza niż dwóch skrzydlatych na wolności, pożerajacych niewinnych nazistow"
Pamiętajcie o tym. Pamiętajcie też o tym, że taka retoryka jak w tyym filmie jest stosowana dziś dzień do lgbt, ateistów, wegan.

 

 

Btw

" to fanatyk. Dąsal się trzy tygodnie bo dziadek nie był blondynem "
Nie wiedzieć czemu pomyślałem o nowym wiceministrze finansów blondasku, który pasuje do rasy panów z rządu, ma mleko pod nosem i zero doświadczenia.
I nowej wiceministrowej panience od zuchów św Klary.
Biorą ich chyba z Hogwartu

Jak tak na to patrzę plus na bonusy dla armii WOT to są to już lata 30 w Niemczech i powstawanie faszyzmu.
Zaraz będą obozy paramilitarne dla dzieci bosaka czyli młodzieży wszechpolskiej gdzie dzieci będą zachodzić w ciążę z dziećmi aby rodzić patriotow. I koniecznie znęcać się nad zwierzętami w krwawych polowaniach aby zbydlecić ich całkowicie, bo przecież winni być tacy jak bandyci wyklęci, którzy dla nich są bohaterami. nad wszystkjim będzie oczywiście czuwał ten "dobry" i "wartościowy" kosciół katolicki.
Dlatego też dziś w 21 wieku zamiast kształtować moralność u dzieci, polskie koła łowieckie chcą przepchnąć ustawę aby dzieci uczestniczyły w polowaniach. Nikt nie zastanawia się nad ustawą zaprzestania zabijania niewinnych zwierząt. Nie. Jesteśmy z dnia na dzień (powinnismy przecież) mądrzejsi, bardziej świadomi ale to nie oznacza dla nas rozwoju.
Cofamy się do jaskini. Im brutalniej tym godniej wedlug rządu i kościoła katolickiego. Bo tak chce bóg "będziesz czynił sobie ziemię poddaną"

Sadystom zależy aby kształcić takich samych sadystów.
Bo Polska to kraj, w którym edukacja seksualna jest czymś złym i wrogim kościołowi, a co za tym idzie, rządowi. oczywiście, że jest gdyż świadome dziecko dostrzeże pedofilię księdza. I to jest złe, a zabieranie dzieci na festiwal zamęczenia zwierząt i odbierania im życia jest tym właściwym i edukacyjnym.

Za wszystkim stoi lobby religijne deprecjonujące moralność i życie zwierząt oraz lobby hodowlane. Wszytko sprowadza się do tego aby czynić z ludzi bezdusznych potworów nie reagujących na to co nieetyczne gdyż religia z dobra i zła robi bogobojność i grzech. I sprawia, że ludzie nie umieją, ba, nie mogą rozpoznać dobra i zła. W religii moralnym nie jest to co moralne lecz to co bogobojne. Co najtragiczniejsze, bogobojne wobec boga sadysty i degenerata. I koło się zamyka, człowiek jest tylko prymitywnym gównem wykonania obrzydliwej woli. Przez wieki wieków.

Do czynionego holocaustu na zwierzętach to dobrze jakby każdy od dziecka był sadysta bo wówczas nie będzie głosów przeciw. Dlatego teraz sejm debatowal będzie nad chęcią zabierania dzieci na festiwal zarzynania zwierząt przez zwyrodnialców myśliwych.
Im więcej będzie w społeczeństwie amoralnych bydlaków tym głos świadomych, dobrych i inteligentnych będzie cichszy, a wówczas ci którzy czerpią zysk i satysfkację z czynienia śmierci zwierzętom będą bezkarnie i bez problemów robić swoje.
Bo nikt w zbydlęconym, amoralnym, gównianym i obrzydliwym społeczeństwie nie zwróci na ich sadyzm nawet uwagi.
Sami będą sadystami.

Nigdy nie będziemy ludzcy idąc ta droga.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tL4McUzXfFI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2j-MBOFiouDASiZF-lMi0lYfgx_q548vDrMemUymrCcTOqfjHOTX7S_q4

 

Zaloguj się