chłop się modli, a kobieta gzi

cywilizowanie małpki

cywilizowanie małpki

 

Znam lekarstwo na biedę, nazywa się to emancypacja kobiet.

Jeśli dasz kobietom kontrolę nad wskażnikiem urodzeń, prawo do glosu, gdy wyciągniesz je z tego zwierzęcego cyklu rozmnażania, na które są skazywane przez naturę i doktryny religijne i jeśli dorzucisz garść nasion, wszystko w danej wiosce zacznie rozkwitać. I nie dotyczy to tylko biedy, wzrośnie poziom edukacji, zdrowia i optymizmu. Nie ważne w jakim rejonie ziemi, to działa zawsze i za każdym razem.

Znajdż mi chociaż jedną religię, która się za tym opowiada lub opowiadała?

Gdziekolwiek spojrzysz i będziesz próbować usunąć kajdany ignorancji, chorób i zwykłej głupoty z kobiet to okazuje się, ze to zawsze kler stoi na drodze.

Christopher Hitchens

 

Ależ Pan Chistopher jest miły. Ale nie dziwię się, to wielki umysł. Wolny od religii. Zobaczmy zatem co mówią wielkie umysły religijne o kobietach.

 

Kobiety nie są dzisiaj niewiastami, bo są pupiaste – to jedna z głównych myśli księdza Natanka. Inne są takie: Są jak świeże mięso na wystawę. Mężczyźni gonią za świeżym mięsem; Kobiety! Zapłacicie za kuszenie mężczyzn. Siara w piekle nie pomoże! Bo jesteście przeszkodami na drodze zbawienia mężczyzn. Anioł śmierci powinien się pokazać wszystkim kobietom, które do kościoła przychodzą w miniówach, w dekoltach. Chłopy do kościoła przychodzą się modlić, a kobiety gzić. Kobiety powinny być nago chowane w trumnach! 

 

Oto kapłan czyli drogowskaz moralny chrześcijan. Brawo.


Aż prosi się przypomnieć czym była kobieta w chrześcijaństwie. Niewolnicą seksualną i mikserem kuchennym.
Mędrcy kościoła jak tomasz z akwinu nazywany doktorem chrześcijaństwa. Super doktorzy i mędrcy.
Aż dziw bierze, że istnieją w ogóle kobiety chrześcijanki. Co z godnością drogie panie?

Jednak nie ignorujmy większych autorytetów kościoła.

"Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów."
św. Tomasz z Akwinu

"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna."
św. Tomasz z Akwinu

"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych"
św. Tomasz z Akwinu

"Kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn."
Jan Chryzostom, 349-407, gr.

"Cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna. Uświęcona zostaje jedynie poprzez macierzyństwo."
Jan Chryzostom, 349-407

"Kobiety trzeba trzymać z dala od tego niebezpiecznego tekstu (Biblii), i od wszelkiej nauki w ogóle. Kobieta uczona to coś gorszego niż brodata. Poważnego uszczerbku doznałaby cnota dzieweczki, gdyby wolno jej było czytać Pieśń Salomona albo historię Zuzanny."
François Garasse SJ, 1623

"Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie."
św. Augustyn 354-430

"Kobieta winna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga."
Ambroży, mędrzec Kościoła, 339-397

"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!"
Papież Pius II, 1405-1464

"Kobiety ze swej natury są przeznaczone do wspólnych uciech."
Kapokrates, założyciel klasztoru

"Kobiecie przystoi jedynie szata żałobna. Skoro tylko przekroczy próg wieku dojrzałego, winna zasłonić swe gorszące oblicze, by nie utracić szczęśliwości wiecznej."
Tertulian, pisarz chrześcijański

"U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd."
Clemens Alexandrinus, 215

"Obejmować kobietę to tak jak obejmować wór gnoju..."
Odo z Cluny, X wiek

"Kobietom nie wolno śpiewać w kościele."
św. Bonifacy, misjonarz benedyktyński, 657-754

"Kobieta jest świątynią zbudowaną na bagnie"
chrześcijański filozof Boethius

"Gdyby ludzie mogli dostrzec to, co kryje się pod skórą... oglądanie kobiety powodowałoby tylko wymioty... Skoro sami nawet koniuszkami palców nie chcemy dotykać śluzu i łajna, dlaczego tak gorliwie pożądamy objęcia naczynia z nieczystościami"
Św. Odo 878-942

"Jeśli dobrze jest nie zadawać się z niewiastą, to źle jest zadawać się z nią."
Adversus Jovinianum 1, 4

"Kobiety nie powinny przemawiać, gdyż noszą na wargach piętno Ewy, która przypieczętowała los mężczyzny."
papież Honoriusz III 1216 — 1227

"Księża, którzy udzielają noclegu kobietom i doznają przy tym podniety, muszą zostać ukarani. Kobiety natomiast mają zostać sprzedane przez biskupa jako niewolnice."
2. Synod w Toledo

"Kobiecie nie wolno mieszkać w pobliżu kościoła."
Synod w Coyaca, 1050

"W miejscu, w którym zatrzyma się ksiądz, nie powinna przebywać żadna kobieta"
Synod Paryski, 846

"Kobietom nie wolno we własnym imieniu pisać ni otrzymywać listów"
Synod w Ewirze, IV w. n.e.

114 Rzekł im Szymon Piotr: "Niech Mariham odejdzie od nas. Kobiety nie są godne życia". Rzekł Jezus: "Oto poprowadzę ją, aby uczynić ją mężczyzną, aby stała się sama duchem żywym, podobnym do was, mężczyzn. Każda kobieta, która uczyni siebie mężczyzną, wejdzie do królestwa niebios".
Ewangelia wg świętego Tomasza

 

VI wiek- na soborze w Macon biskupi głosowali nad problemem, czy kobiety mają dusze.

 

   Nie drogie Panie, nie są to przypadkowi, uliczni głupcy. Są to wciaż na dzień dzisiejszy ludzie uznani za doktorów kościoła, wielkich krzewicieli wiary, jak i apostołów chrustusa.

A wy jesteście wyznawczyniami tej doktryny. Skoro tak, to znaczy, ze zgadzacie się na taką opinię o Was i taką rolę dla Was.

 

Post Scriptum

Nowy Testament, 1 List do Tymoteusza, rozdział 2 : 11 Kobieta niechaj się uczy w cichości z całym poddaniem się. 12 Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam4 ani też przewodzić nad mężem lecz [chcę, by] trwała w cichości. 13 Albowiem Adam został pierwszy ukształtowany, potem - Ewa. 14 I nie Adam został zwiedziony, lecz zwiedziona kobieta popadła w przestępstwo. 15 Zbawiona zaś zostanie przez rodzenie dzieci; [będą zbawione wszystkie], jeśli wytrwają w wierze i miłości, i uświęceniu - z umiarem.

To oczywiście szowinistyczny kłam z tą winą kobiety, a niewinnością mężczyzny.

Już na samym początku w Księdze Rodzaju, rozdział 3 opowiada się nam, ze:
6 Wtedy niewiasta spostrzegła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia, że jest ono rozkoszą dla oczu i że owoce tego drzewa nadają się do zdobycia wiedzy. Zerwała zatem z niego owoc, skosztowała i dała swemu mężowi, który był z nią: a on zjadł. 7 A wtedy otworzyły się im obojgu oczy i poznali, że są nadzy; spletli więc gałązki figowe i zrobili sobie przepaski.

Wyrażnie powiedziane jest nam, że Adam zjadł i otworzyły się oczy obojgu.
A jakie było obostrzenie boga?
3 tylko o owocach z drzewa, które jest w środku ogrodu, Bóg powiedział: Nie wolno wam jeść z niego,(rodzaju, rozdział 3)


Bóg zresztą po popełnieniu tego aktu bezposrdnio zwraca się najpierw do mężczyzny
9 Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go: «Gdzie jesteś?» 10 On odpowiedział: «Usłyszałem Twój głos w ogrodzie, przestraszyłem się, bo jestem nagi, i ukryłem się». 11 Rzekł Bóg: «Któż ci powiedział, że jesteś nagi? Czy może zjadłeś z drzewa, z którego ci zakazałem jeść?»

Wyrażnie stoi tu, że zjadł, a miał nie jeść. Jest tak samo winny jak kobieta. Zakazem objętym restrykcją nie było zerwanie "nie zerwiesz" lecz zjedzenie.


To oczywiście nie pasuje szowinistycznym świniom patriarchalnej religii.
Więc kłamią do dziś, że są doskonałym dziełem boga (ewa już nie bo jest z ciała mężczyzny), które to dzieło cierpi przez kobietę.


Dlatego też caly stary testament i nowy testament tak poniża kobiety.
Cała religia judeo-chrześcijańska jak i wywodzący się ze starego testamentu Islam gardzi kobietami.
Skoro są one powodem zguby mężczyzn to meżczyżni w tych religiach mają prawo je poniżać jako chętne i zdolne do grzechu. I hurtowo brać w niewole seksualną już jako dzieci oraz bezkarnie zabijać.


Podczas gdy to od początku kłam.
Przecież oboje mieli nie jeść. Adam również; Czy może zjadłeś z drzewa, z którego ci zakazałem jeść, tak zwraca się bóg do Adama. A on zjadł. Mimo zakazu. Przecież skoro Ewa mu nawet podawała ów owoc, mógł odmówić, czy nie? Ale nie odmówił. Zjadł. Czyli sprzeniewierzył się nakazowi boga i ponosi całą winę za ów grzech wyrzuenia z raju i śmiertelności.

Panowie, bądźcie przynajmniej uczciwi.

 

Zachowujecie się w calej swej doktrynie jak zwiedziony i wiecznie obrażony z tego powodu chłopiec, że ona zerwała i mi dała, a ja biedny dalem się zwieść ale to wszystko przez nią; i cierpię niedolę, śmierć i winę wobec pana najwyższego.

Panowie, powiem krótko; przestańcie lamentować i sie żalić, wstańcie z kolan i spójrzcie prawdzie w oczy.

Zjedliście owoc, którego nie mieliście jeść. I nikt was kurwa do tego nie zmuszał.

Co innego mówi niejaka "miłosierna" religia z frazesem "nie zabijaj" na ustach?

Biblia nakazuje kamieniowanie kobiet i mężczyzn w następujących przypadkach (Stary Testament jest księgą, z której wywodzą się trzy największe religie świata. Co gorsza wielu wyznawców uznaje Boga za milosiernego.)

- gdy kobieta jest nie-dziewicą- Ks. Powt. Prawa 22:20-
"Lecz jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety,wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienować ją będą mężowie tego miasta, aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. "

- gdy kobieta została zgwałcona,ale "nie krzyczała"- Ks. Powt. Prawa 22:23
"Jeśli dziewica została zaślubiona mężowi, a spotkał ją inny jakiś mężczyzna w mieście i spał z nią, oboje wyprowadzicie do bramy miasta i kamienować ich będziecie, aż umrą: młodą kobietę za to, że nie krzyczała będąc w mieście, a tego mężczyznę za to, że zadał gwałt żonie bliźniego. "

-za wróżenie i horoskopy-Ks.Kapłańska 20:27-
"Jeżeli jaki mężczyzna albo jaka kobieta będą wywoływać duchy albo wróżyć, będą ukarani śmiercią. Kamieniami zabijecie ich."

-za zbieranie drew w szabat- Ks.Liczb 15:32-
"Gdy Izraelici przebywali na pustyni, spotkali człowieka zbierającego drwa w dzień szabatu. Wtedy przyprowadzili go ci, którzy go spotkali przy zbieraniu drew, do Mojżesza, Aarona i całego zgromadzenia. Zatrzymali go pod strażą, bo jeszcze nie zapadło postanowienie, co z nim należy uczynić. Pan zaś rzekł do Mojżesza: Człowiek ten musi umrzeć - cała społeczność ma go poza obozem ukamienować.Wyprowadziło go więc całe zgromadzenie poza obóz i ukamienowało według rozkazu, jaki wydał Pan Mojżeszowi."

Dodajmy,że Biblia nie nakazuje ukamieniowania Lota,który zaproponował tłumowi swoje córki na zgwałcenie,ani Lewity z Efraima, który wydał na zgwałcenie swoją żonę:

Ks. Sędziów 19:24, Biblia Tysiąclecia-
"Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa. Mężowie ci nie chcieli go usłuchać. Człowiek ten zatem zabrawszy swoją żonę wyprowadził ją na zewnątrz. A oni z nią obcowali i dopuszczali się na niej gwałtu przez całą noc aż do świtu. Puścili ją wolno dopiero wtedy, gdy wschodziła zorza. Kobieta owa, wracając o świcie, upadła u drzwi owego męża, gdzie był jej pan, i pozostała tam aż do chwili, gdy poczęło dnieć. Pan jej, wstawszy rano, otworzył drzwi domu i wyszedł chcąc wyruszyć w dalszą drogę, i ujrzał kobietę, swoją żonę, leżącą u drzwi domu z rękami na progu. «Wstań, a pojedziemy!» - rzekł do niej, lecz ona nic nie odpowiadała. Usadowiwszy ją przeto na ośle, zabrał się ów człowiek i wracał do swego domu. "

Biblia również nie nakazuje ukamieniowania gwałciciela

niewolnicy.Za zgwałcenie niewolnicy wystarczy złożenie w ofierze "ofiary całopalnej" z barana.
Ks.Kapłańska 19:20-"Jeżeli kto obcuje cieleśnie z kobietą wylewając nasienie, a ona jest niewolnicą przeznaczoną dla innego męża, ale jeszcze nie wykupioną ani obdarzoną wolnością, to będzie im wymierzona kara, jednak nie kara śmierci, bo ona nie była obdarzona wolnością. Przyprowadzi mężczyzna przed wejście do Namiotu Spotkania swoją ofiarę zadośćuczynienia dla Pana, to jest barana na zadośćuczynienie. Kapłan dokona za niego przebłagania przed Panem, ofiarując barana na zadośćuczynienie za grzech, który on popełnił, i będzie mu odpuszczony grzech, który popełnił."

https://www.poganin.eu/antyteizm/piekno

https://www.poganin.eu/antyteizm/degenerat

Moja morlaność nie pozwala mi na hołd ku tym świętym księgow i Bogom, którym one patronują.

Dlaczego? Właśnie choćby dlatego, a to jedna setna bestialstwa i zwyczajnego bezsensu, braku logiki, mądrości, niepotrzebnemu okrucieństwu, politykierstwu etc.

 

Marzy mi się Polska, w której zamiast religii mamy lekcję religioznawstwa aby uczyć ludzi od małego tego do jakiej roli stawiają ich doktyny.
Marzy mi się aby uczyć nasze dzieci płci żeńskiej tego właśnie co mówi o nich religia i czego od nich chce.
Byłoby to ze wszech miar uczciwe.
A w wieku dajmy na to lat osiemnastu moglyby same zdecydować w co wierzyć i czy wierzyć.


Dotychczas w systemie chrztu jako niemowlaka są poświęcane religii, a później indoktrynowane nawet w szkole. To nie ich wybór. To dyktatura.

 

zachecam też do innego artykułu. Kim była kobieta w starym testamencie.

https://www.poganin.eu/antyteizm/wartoc59bc

Privacy preferences
__cookiemgr_infotext__

Privacy declaration

Show details
Our webpage stores data on your device (cookies and browser's storages) to identify your session and achieve basic platform functionality, browsing experience and security.
__cookietype_func__

Zaloguj się