agresorzy bezużytecznego bożka

Mówi aby zwieść ludzi do mrocznego lasu, Baba Jaga w rozdziale 10 w ewangeli Mateusza z ksiegi zwanej nowym testemantem"

37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.

Aż prosi się rzec, iż ten kto mówi takie slowa, nie jest mnie godzien. Jednak do tego trzeba mieć świadomość wyższą niż tą którą lansuje kapłan religijny bazując na przepisach opracowanych przez mordercę z pustynii wraz z morderczym bogiem jahwe jakieś 3800 lat temu

Niestety ale ewangelia niskich czyni niskimi.

 

Żołnierze Chrystusa czyli faceci, którym Jezus zrobił lewatywę mózgu przez otwór, którym robi się lewatywę i tak im się to spodobało, że chwalą swój homo związek z bezużytecznym łajdakiem wlóczacym się bezczynnie i pijącym wino, którego niby wspaniały, wszechmocny ojciec tak nie lubił, że pozwolił innym ludziom przybić go do krzyża i zwyczajnie mu umrzeć.

Czy to była wyjątkowa śmierć? Nie to była śmierć jedna z tysięcy. Nieistotna śmierć darmozjada, który wyciągnął kumpli od żon i dzieci aby się z nim włóczyli jak banda hipisów, a dzieci ich głodowały gdyż oni zwyczajnie poszli w cug nie zapewniając im bytu. Dlaczego? Bo dla kmiota zawsze lepiej łazić po knajpach, rwać dziewki i nic nie robić niż łowić ryby aby utrzymać rodzinę. Jednak kto przejmowałby się głodna żona i dziećmi, przecież chodzi o paplanie pijackich głupot o czarnoksiężniku w niebie, który jest moim starym i dużo może. Ale jak prawo skazuje mnie na karę za przewinienie to okazuje się, ze ten stary to chuja może albo i może ale po prostu nie chce bo syn mu się nie udał.
Ani on robotny ani szlachetny z tą swoja ideą nastawienia mordy do bicia i przebaczenia swoim oprawcom. Jak taki w ogóle może obronić rodzinę przed czymkolwiek i zapewnić jej byt. Do tego trzeba być twardym i pracowitym, a nie wpuszczać gwałciciela do domu i po gwałcie na żonie, oddać mu córkę zgodnie z ideą nadstawiania drugiego policzka.

A na wyjściu z dom mu wybaczyć.

Jak widać jezus zdecydowanie spierdolił tym facetom to co naturalne w człowieku i odebrał zwyczajną ludzką godność. Co do ojca to mój nie był najlepszy ale nawet ze swoimi wadami to wiem, ze jakby ktoś chciał przybyć mnie do krzyża za zbrodnie reszty ludzkości to wpadły i zrobił rozróbę wyrywając mnie oprawcom gdyż tak właśnie postępuje ojciec. To znaczy dobry ojciec. I jeszcze na odchodne by im powiedział, że za grzechy gwałciciela, sadysty, pedofila, kmiota dręczącego inne życie to niech oni wiszą sobie sami.

Gdy ktoś normalny nagle dopuści się refleksji i przystawi jedno z drugim mówiąc sobie, że przecież Chrystus kazał miłować bliźniego i czynić dobro więc po jaką cholerę mu żołnierze i to jeszcze siły specjalne, to musi sięgnąć po utajone nauki jezusa, które głosi w ewangelii świętego Tomasza jaką kościół ocenzurował z nowego testamentu.
Jezus jak i jego ojciec był shiozofrenikiem więc gdy zapomniał o nadstawianiu policzka to wpajał swoje nauki wspaniałego "miłosierdzia", w owej ewangelii, które były zwykłą mową nienawiści i to wobec swoich najbliższych.

10 Rzekł Jezus: "Przyniosłem ogień na świat i oto podtrzymuję go, aż zapłonie".

16 Rzekł Jezus: "Ludzie może myślą, że przyszedłem, aby przynieść pokój na świat, a nie wiedzą, że przyszedłem, aby przynieść rozdarcia, ogień, miecz, walkę. Gdy bowiem pięciu będzie w domu, trzech powstanie przeciw dwom, a dwu przeciwko trzem, ojciec przeciw synowi, a syn przeciwko ojcu. I staną się wobec siebie samotni".

55 Rzekł Jezus: "Kto nie znienawidził swego ojca i swej matki, nie będzie moim uczniem; i kto nie znienawidził swych braci i swych sióstr, nie dźwiga swego krzyża tak, jak ja, nie będzie mnie godnym".

99 Powiedzieli Mu uczniowie: "twoi bracia i twoja matka stoją na zewnątrz". Rzekł im: "Ci oto, którzy wypełniają wolę mego Ojca, są moimi braćmi i moją matką. To oni wejdą do królestwa mego Ojca".

101 Ten, kto nie żywi nienawiści wobec swego ojca i swej matki, jak ja, nie będzie moim uczniem.

Więc jeśli wydaje wam się, że ktoś kto zwie się żołnierzem chce nadstawiać drugi policzek to się mylicie.
Nie na darmo prezentują agresywna postawę gdyż wierni są doktrynie chrześcijańskiej czyli złej i sadystycznej, która prześladuje od zawsze wolnomyślących i wszelkich wolnych od tej urągającej podłości.
I z gorliwością chcą wypełnić nawoływanie jezusa do nienawiści.

Efektem będzie to co mówi Księga Powtórzonego prawa w rozdziale 13
„ 7 Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - 8 jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - 9 nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. 10 Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. 11 Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego," czyli „tolerancja" chrześcijaństwa poprzedzona już w księdze kapłańskiej, rozdziale 24.

Za nie uznawanie boga spotkać cię ma ukamienowanie.

Po to ci żołnierze Chrystusa żrą tyle paszy aby móc lepiej rzucać cięższymi kamieniami. No bo przecież ich agresywna postawa (na każdej fotce właściwa temu mowa ciała), mimika oraz nomenklatura nie są przypadkowe. Ba, oni nie są nawet zwykłymi żołnierzami, są specjalsami czyli od zadań wyjątkowych.
Wszak najgorliwsi inkwizytorzy też musieli znosić zadawanie wyjątkowo okrutnych tortur.

Tacy ludzie od swojej naturalnej pozycji uległości wobec gusła czyli klękania wstają tylko po to aby prześladować bliźniego.

Ponadto powinni przynajmniej znać treść swej absurdalnej księgi choćby o ich publicznych modłach:(Ewangelia św. Mateusza, rozdział 6)

5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

Ubodzy w duchu, a mocni w wierze. Czyli niezbyt rozgarnięci ale bogobojni. Takich uwielbia bóg jahwe i jezus chrystus.

3 «Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. (św. Mateusz, rozdział 5)

Jakie jest najważniejsze przykazanie według jezusa chrystusa? (Ewangelia Mateusza, rozdział 22)

"36 «Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe? 37 On mu odpowiedział: «Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem. 38 To jest największe i pierwsze przykazanie.

Cały stary i nowy testament stoi absurdem tej doktryny. W żadnym miejscu ani prawem boskim, których jest sześćset trzynaście, ani innymi nakazami ani bóg jahwe ani jezus nie mówią; bądż dobry i czyń dobro.

Najważniejsza jest bogobojność. I tutaj kończy się życie. Ponadto iddeą nauk jezusa chrystusa było deprecjonowanie wartości najbliższych:Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. (mateusz, rozdzial 10)

Człowiek bogaty duchem, czlowiek moralny i dobry może rzec w tej sytuacji tylko jedno; kto mówi to co powyżej, nie jest mnie godzien.

 

Dla zainteresowanych tematem samego jezusa chrystusa

https://www.poganin.eu/antyteizm/potomek-gwalciciela

https://www.poganin.eu/antyteizm/majaczenie

 

Gdyby ktoś śmiał jeszcze wątpić, że katofaszyzm w Polsce istnieje i staje się skrajny ci samozwańczy żołnierze są tego najlepszym przykładem.  A mogloby wydawać się, że człowiek chocby z biegiem czasu musi ewoluowac. Po co chrysusowi siły specjalne? Przecież od głoszenia banialukow ma księży. Oprócz nich żołnierzyki chrystusa nazywają się silami specjalnymi michala archanioła. Nie ma w tym nic zaskakującego w tak nienawistnej idei jaką jest chrześćijaństwo. Wszak samo głosi, iż żelazny pręt i miecz są najlepszymi kaznodziejami.

Jeśli spotkam na swej drodze takiego specjalsa chcącego mnie nawracać tym do czego jest powołany czyli przemocą to zrobię mu bardzo specjalny dzień. Chociaż patrząc na ostatnie publikacje telewizyjne gdy stoją obok policjantów wymuszając na obywatelach zakaz wstępu, przejścia i dokonując agresji przy policyjnej bierności to jakkolwiek na to nie spojrzeć z tą machniną zła zespoloną z katofaszystowskim państwem nie da się w pojedynkę wygrać.


Żołnierz to jest ktoś kto walczy. Czyli wciąż mamy jawne potwierdzenie, że chrześcijaństwo to religia walcząca. Chociaż mówią o sobie jako o gloszącej miłość. Goście w kurtkach z symboliką żołnierza i z zaciśniętymi pięściami to jasny przekaz gotowości do przemocy.

Czyli inkwizycja? Krucjaty? Siły specjalne więc rozumiem, że do zadań wyjątkowych, tych najtrudniejszych, tych które wymagają największej determinacji. Czyli do czego?

No bo przecież żołnierz sił spejclanych nie jest od retoryki lecz likwidowania problemu. Czy aby tym głąbom, którzy musza mieć nad sobą doktrynę - bo inaczej przestrzeń w okół ich przeraża jesli nie wierzą, że jest przy nich gnom - nie popierdoliło się nauczanie z nawracaniem?

No nie popierdoliło bo już od dawna wiemy, że chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z nauczaniem, a tylko asymiluje siłą bądź przebiegłością.

I bardzo; co udowadniają od wieków - przeszkadzają im ludzie wolni mentalnie i duchowo. Oj bardzo.

Dlatego uwielbiają "nawracać"

Obrażę was żołnierzyki chrystuska, powiem o was prawde więc was obrażę. Nie da się inaczej, musicie to zrozumieć.

Zawsze mówicie sobie "gdybym kroczył ciemną doliną, zła sie nie uleknę bo ty jesteś ze mną". No bo inaczej moczycie sie w łóżko przed światem. Musi was tatuś trzymać za rączkę abyście zrobili krok w ciemny las. I bardzo nie lubicie tego, który jest z tym lasem za pan brat i każdego stworzenia, które czuje się w tym lesie dobrze nie mając boga. Które w zasadzie mieszka w tej ciemnej doilinie.

Bo wiecie dobrze, że są od was wyżsi, więksi, odważniejsi. Dostojni.

My jesteśmy wilkami, a wy jesteście owcami potrzebującymi pasterza. Owca nie może lubić wolnobiegającego wilka. Przecież cały świat owcy zamyka się w posłuszeństwie i strachu jeśli nie ma pasterza. I za cholerę owca nie jest w stanie pojąć natury wilka

 

żołdaki

żołdaki

Powtórzę wiec raz jeszcze aby takie kmioty jak na zdjęciu wreszcie zrozumiały, że nie maja nadobnego celu w swej wojence, a ich boska nagroda może zadowolić tylko kogoś mentalnie ulomnego.

"ukazał mi Miasto Święte - Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga(...) I zmierzył jego mur - sto czterdzieści cztery łokcie(...)I wniosą do niego przepych i skarby narodów." Apokalipsa Jana.

W Apokalipsie wierzący wydadzą nam wojnę i będą walczyć w bojaźni przed bogiem. Ponownie chodzi o prześladowanie i wybicie pogan czyli wszystkich, którzy nie wierzą w boga jahwe. I wciąż chodzi o skarby jakie zdołają zrabować.
Ale przegrają w mniemaniu iż zwyciężą.
Zostaną odizolowani w mieście o długości i szerokości 75 metrów więc na obszarze 5625 metrów kwadratowych nad którym nie świeci słońce i nie widać nieba. I będą dumni z bycia oznakowanym i sługą swego boga.

I do tego dąży wielka obietnica boga. Do obozu koncentracyjnego.
To jest wasze królestwo po wielkiim boskim "zwycięstwie" w Apokalipsie.

Idzie epoka Wodnika czyli ryby ze swoim "ja wierzę" muszą ustąpić oświeceniu Wodnika i "ja wiem".
I o tym mówi biblijna apokalipsa, która nie jest opisem końca świata lecz upadku religii i panicznego strachu wierzących. Jest końcem tej najgorszej w dziejach ludzkości ery wiary.

Tysiące stron niejakiej biblii czyli najważniejszej księgi chrześcijan i tysiące tychże stron "mądrości" boga, proroków, apostołów i mesjasza prowadzą do jednej i lakonicznej konkluzji.
Już na samym początku najwyższy skazuje nas na banicję i zamyka ogród eden stawiając na straży uzbrojonych Cherubów. Później złorzeczy ludzkości, topi ją, morduje ponownie, czyni holocaust zwierzętom, wybiera sobie złodziejskie i niewdzięczne wobec swych wybawców Egipcjan plemię i nakazuje im maszerować aby podbić Palestynę. Po drodze wybijając i niewoląc wszystkich na swej drodze. Tego chce najwyższy.
Następnie daje ludzkości swego niejakiego syna, którego składa na ofiarę samemu sobie abyśmy mogli dzięki temu przez niego - o ile będziemy przed nim klękać- dostać się do królestwa niebieskiego. I to ma być wielka nagroda aby żyć wiecznie w miejscu bez zwierząt, wśród degneratów chrzescijańskich jacy uczynili najwięcej zła w historii ludzkości. I wśród każdego zwyrola, który przed zakończeniem swego zbrodniczego życia się wyspowiadał i przyjał hostię.
Na końcu jednak tej całej wielkiej księgi oznajmia nam, że wyda wojnę światu, a w konsekwencji zamknie swoich popleczników w bunkrze na powierzchni nie większej niż 6 tysięcy metrów kwadratowych.
I nazwie to wielkim zwycięstwem nad siłami zła nie pozwalając swoim wiernym zrozumieć, że to on jest największym złem.

Chrześcijanie, Wasza obietnica nie ma dla mnie sensu i wartości. Nie spełnia nawet minimum mych oczekiwań.

 

Szroty ze zdjęcia walczą czekając z utęsknieniem na ostatnią bitwę. To sens ich życia. Oczywiście oni i ich poprzednicy walczyli od wieków w obronie doktryny prześladowczej i niewolniczej. Ich idole jak Św. Augustyn (twórca pierwszej doktryny filozoficznej kościoła katolickiego) naucza, że niewolnictwo to stan zgodny z naturą (czyli odwrotnie niż prawnicy i myśliciele rzymscy) i przekonuje niewolników chrześcijańskich, że ich położenie jest zgodne z wolą Bożą.


357 roku Rzym wprowadza podatek od wyzwalanych niewolników. W odpowiedzi biskupi wydaja zakaz wyzwalania niewolników stanowiących własność Kościoła. Kapłani wprawdzie nadal wieszczą niewolnikom perspektywę szczęśliwego życia pozagrobowego, ale mogą na nie liczyć tylko niewolnicy posłuszni i ulegli. To najważniejsze problemy kościoła katolickiego IV wieku. Frustracja prowadzi do pierwszej zbrodni z powodów wyznaniowych.

W 385 roku po raz pierwszy katoliccy biskupi polecili ściąć innych chrześcijan. Miało to miejsce w Trewirze.
Czwarty wiek to początek okresu mordowania pogan i plądrowania ich świątyń przez chrześcijan podjudzanych przez biskupów, opatów i mnichów. (postacie z naszego obrazka to takie podjudzone ludzkie gówna. Cała historia pelna jest tego typu degeneratów)


W VI wieku na mocy cesarskiego dekretu, wszyscy poganie zostali uznani za ludzi bez majątku i praw: "iżby ograbieni z mienia, popadli w nędzę". Dekret ten dawał prawo bezkarnego mordowania i grabienia niechrześcijan. (poganinem nazywany był każdy człowiek nie będący żydem lub chrześcijaninem)


665 rok. Dziewiąty sobór w Toledo wydaje postanowienie, które było źródłem dopływu niewolników dla Kościoła: "Kto tedy, od biskupa po subdiakona, płodzi synów z kobietą wolną lub niewolnicą, ten powinien podlegać karze kanonicznej; dzieci z takiego haniebnego związku nie tylko nie powinny otrzymać spadku po rodzicach, lecz na zawsze, jako niewolnicy, stanowić własność Kościoła, gdyż ci spłodzili ich w nagannych okolicznościach" (kanon 10).


- 966 rok to wprowadzenie chrześcijaństwa w Polsce.
"Chrześcijaństwo nie toleruje współistnienia innych religii, wierzeń i bogów. Zrazu spotyka się to ze zdziwieniem tolerancyjnego politeizmu Słowian. Niszczone są wszelkie oznaki rodzimej wiary. Na miejscach palonych świętych gajów i burzonych świątyń stawiano kościoły, w dniach świąt tradycyjnych wprowadzano święta kościelne, lokalne bóstwa zastępowano kultem świętych. Jak podaje biskup Thietmar: 'W państwie [polskim] lud wymaga pilnowania na podobieństwo bydła, i bata na podobieństwo upartego osła (...) Jeśli stwierdzono więc, że ktoś jadł po ,,Siedemdziesiątnicy'' mięso [wielki post], karano go surowo poprzez wyłamanie zębów. Prawo Boże bowiem świeżo w tym kraju wprowadzone, większej nabiera mocy przez taki przymus, niż przez post ustanowiony przez biskupów". Do końca osiemnastego wieku proces ten zakończył się wyparciem ze świadomości społecznej całej słowiańskiej tradycji religijnej, która częściowo została zniszczona, a częściowo przeformułowana i wchłonięta do systemu chrześcijańskiego.
1099 roku ma miejsce masakra Muzułmanów i Żydów w Jerozolimie (w tym ok. 70 000 Saracenów). Kronikarz Rajmund d'Aguilers pisał: "Na ulicach leżały sterty głów, rąk i stóp. Jedni zginęli od strzał lub zrzucono ich z wież; inni torturowani przez kilka dni zostali w końcu żywcem spaleni. To był prawdziwy, zdumiewający wyrok Boga nakazujący, aby miejsce to wypełnione było krwią niewiernych" ("Historia Francorum qui ceperunt Jeruzalem").
Tak postępowali właśnie tacy sami ludzie jak degeneraci z powyższego obrazka. W imię Pana jako jego żołnierze.
I są z tego dumni. Rad z porządnych rzezi na poganach bo przecież bóg ich nienawidzi pogan.
1109 rok to kolejna bitwa o Jerozolimę. Oto relacja naocznego świadka: "Wkrótce wszyscy obrońcy uciekli z murów poprzez miasto, a nasi ścigali ich, pędzili ich przed sobą, zabijając, wyrzynając, aż do świątyni Salomona, gdzie doszło do takiej rzezi, iż nasi brnęli po kostki we krwi... Niebawem krzyżowcy rozbiegli się po całym mieście, przywłaszczając sobie złoto, srebro, konie i muły; plądrowali pełne bogactw domy. Potem zaś, szczęśliwi, płacząc z radości, poszli nasi oddać cześć grobowi naszego Zbawiciela. (...) Pozostali przy życiu Saraceni wywlekali zmarłych z miasta i złożyli ich na stosach, których wysokość dorównywała wysokości domów. Nikt przedtem nie słyszał i nie widział podobnej rzezi wśród pogan".

- 1147 rok. Wyprawa krzyżowa na Słowian (krucjata połabska). Krucjata kończy się fiaskiem ale zapoczątkowuje proces którego efektem staje się eksterminacja i starcie z map tych narodów słowiańskich, które nie poddały się chrystianizacji.


- w 1513 roku papieżem zostaje Leon X, który po objęciu władzy zaapelował mawiał prześmiewczo do swoich "Ileż korzyści przyniosła Nam i naszym ludziom ta bajeczka o Chrystusie, wiadomo."


- 1568 rok. Hiszpański trybunał inkwizycji wydaje nakaz śmierci na trzy miliony Niderlandczyków, którzy - jak brzmi hasło wypisane na kapeluszach "gezów" - wolą być "raczej Turkami niż papistami". Papież Grzegorz XIII dokonuje rzezi Protestantów!

- w 1572 roku we Francji 24 sierpnia w masakrze znanej pod nazwą Dnia Świętego Bartłomieja zamordowano 10 000 protestantów. Papież Grzegorz XIII napisał potem do króla Francji Karola IX: "Cieszymy się razem z tobą, że z Boską pomocą uwolniłeś świat od tych podłych heretyków".


- w 1584 roku Papież Grzegorz XIII w bulii "In coena Domini" zrównuje protestantów (chrześcijan) z piratami i zbrodniarzami, zezwalając katolikom na ich mordowanie.

- 1648 rok. Na fali katolickiego antysemityzmu, wymordowano w Polsce ok 200 000 Żydów. Rękami Polaków.


- 1650 rok. W Nowej Anglii prawnie zakazano noszenia ubrań z "krótkimi rękawami, gdyż mogłyby zostać odsłonięte nagie ramiona". Chrześcijanie zaczęli uważać, że wszystko, co zwraca uwagę na świat fizyczny jest bezbożne.

 

Pierwszy świt po mroku Europy następuje w roku 1791 gdy to Zgromadzenie Narodowe Francji uznało papieża, arystokratów i opornych kapłanów za największych wrogów narodu.
Dwa lata póżniej, Konwent Narodowy Francji uchwalił wniosek skierowany do Komitetu Oświecenia Publicznego 'z propozycją wzniesienia pomnika proboszczowi Janowi Meslier, pierwszemu księdzu, który miał odwagę i siłę przekonania, aby wyrzec się błędów religijnych katolików.

 

Janowi Meslier po swej śmierci zostawił parafianom dzieło swego życia- testament duchowy, w którym wyznaje całą prawdę o religii, której był funkcjonariuszem. Meslier napisał: "Religia Rzymska w samej swojej istocie jest wrogiem radości i dobrobytu ludzi. Błogosławieni ubodzy! Błogosławieni, którzy płaczą! Błogosławieni są ci, co cierpią! Biada tym, którzy żyją w obfitości i radości! Oto rzadkie odkrycia, głoszone przez ten chrystianizm!"


1855 roku Sprzeciw Kościoła wobec Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Kościół głosił: "Wolność to bluźnierstwo, wolność to odwodzenie innych od prawdziwego Boga. Wolność to mówienie kłamstw w imię Boga". Wcześniej, do Kongresu Stanów Zjednoczonych, Kościół wniósł projekt ustawy zabraniającej wydobywania z łona ziemi ropy naftowej, którą Bóg tam umieścił, aby 'czarci w piekle mieli czym pod kotłami palić'.


1939 rok Papież Pius XII w liście do hierarchii kościelnej USA dopatruje się przyczyny "dzisiejszych nieszczęść" nie w faszyzmie, lecz między innymi w krótkich spódnicach pań. Papież popiera Hitlera!!! https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/anegdoty/mysl-9


Papież Jan XXIII wydaje dokument "Instructio De Modo Procendendi In Causis Sollicitationis" zakazujący ujawniania przypadków pedofilii wśród księży pod groźbą klątwy. Dokument nakazuje skłanianie ofiar do milczenia, także pod groźbą klątwy. Innymi słowy, jeżeli rodzice zgwałconego dziecka chcą ujawnić przestępstwo, wówczas grozi im (oraz dziecku) klątwa i wydalenie z kościoła.

- 20 października 1939 roku Pius XII wyraża poparcie dla hitlerowskiej napaści na Polskę. Papież uznał ją za "walkę interesów o sprawiedliwy podział bogactw,którymi Bóg obdarzył ludzkość."

 

Na tym zakończmy krótki slajd z historii. Na kosciele katolickim, który od momentu swego narodzenia prześladował i zabijał. O kościele katolickim, który przyczynił sie do każdego rozbioru Polski.
I może jeszcze o papieżu Polaku, który pierwsze coz robił jak zasiadł na tron to beatyfikował okrutnego mordercę jezuitę José de Anchieta, który twierdził: "Miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje". Podczas beatyfikacji masowego mordercy Indian, papież Jan Paweł II nazwał go apostołem Brazylii, wzorem dla całej generacji misjonarzy i siebie samego. Nie ostatni to przypadek wyniesienia zbrodniarza na ołtarze. Tak samo postąpił z niejakim Kuncewiczem, który mordował i torturował Polaków prawosławnych po Uni Brzeskiej.

Można znacznie więcej. Historia aż dudni zbrodniczością kościoła.
I to robili między innymi tacy ludzie jak panownie z obrazka. Nikt inny. To właśnie ci, którzy cieprią na zaburzenie poznawcze jakim jest religia i kipią nienawiścią wobec wszystkich innych, zgodnie z wolą ich boga.

Oto ich drogowskaz moralny
"Ja dałem rozkaz moim poświęconym; z powodu mego gniewu zwołałem moich wojowników,(...) Pan i narzędzia Jego gniewu, aby spustoszyć całą ziemię.(...) Uczynię człowieka rzadszym niż najczystsze złoto, i śmiertelnika - droższym niż złoto z Ofiru. (...) Każdy odszukany będzie przebity, każdy złapany polegnie od miecza. Dzieci ich będą roztrzaskane w ich oczach, ich domy będą splądrowane, a żony - zgwałcone. Oto Ja pobudzam przeciw nim Medów, którzy nie cenią sobie srebra ani w złocie się nie kochają. Wszyscy chłopcy będą roztrzaskani, dziewczynki zmiażdżone Nad noworodkami się nie ulitują, ich oko nie przepuści także niemowlętom."

Degeneraci z obrazka mówią, że będą wykonywać przydzielone im zadania. Więc będą robić to co wcześniejsi katolicy podjudzani przez swych zwierzchników. Między innymi to:
W Irlandii swego czasu obywatele katolicy' przez dwa miesiące ofiarowują Bogu obywateli protestantów'', grzebiąc ich żywcem, wieszając matki na szubienicach, przywiązując córki matkom do szyi i patrzą, jak one razem oddają ducha, otwierając brzuchy ciężarnych kobiet, aby wyciągnąć na pół ukształtowane dzieci i dać je na pożarcie wieprzom i psom, wkładają sztylet w rękę skrępowanych więźniów i kierują ich ramię w pierś żon, ojców, matek, córek, w mniemaniu, że czynią z nich zbrodniarzy, matkobójców, czy dzieciobójców, że wycinając w pień wszystkich skazują tym samym wszystkich na wieczne potępienie.

 

Kilka dni temu upadł niemal wieczny symbol Kolumba, strącony przez Indian. Świat coraz bardziej występuje przeciw systemowi. Uwarunkowani kulturowo mówią, że system pada ale to nie jest prawda. Ten system był po prostu już systemem upadku.
Za kilka lat czeka nas przełom ale ten przełom nie dokona się bez wielkiej walki ludzi występujących o wolność przeciw ludziom chcącym tkwić w zabobonach i rytuałach; chcącym wciąż tego samego co trwa od wieków. Ale przegrają i o tym mówi między innymi apokalipsa.

Całość mojego materiału w linku.
https://www.poganin.eu/antyteizm/sokrates-w-trzech-aktach

katolicy szykanujący Polaków

katolicy szykanujący Polaków

#współczesny_skinhead_czyli_gorliwy_katolik #zolnierze_chrystusa

 

Zołdaki marnego bożka promowane przez talibański rząd. Religijne kmioty, ludzkie przyglupy i zwyczajne śmieci w poczuciu wypelniania jakiegoś zabobonnego obowiazku wynikajacego z przepisu zdefiniowanego przez mordercę z pustyni jakieś 3800 lat temu.

Mali mentalnie faceci, których przeraża rzeczywistość do takiego stopnia, że jedyny sens życia odnajdują w tym najniższym stanie świadomości; oddaniu religii.

Historia pelna jest takich prymitywnych degeneratow, którzy podbijali świat mieczem i krzyżem. To oni i ich kościół odpowiedzialny jest za największą ilość zbrodni w dziejach ludzkości. To w zasadzie zrozumiałe wśród tępaków z zamilowaniem do wyższości i agresji; wszak przynależność do kościoła katolickiego gwarantuje możliwość prześladowania każdego i daje swoisty immunitet w krajach bezrozumności religijnej i w zasadzie w cywilizacji chrześcijańskiej.
Z takimi degeneratami w spoleczeństwie nie zrobimy ani kroku w rozwoju.
Z rządem wspierajacym religijnych fanatyków rownież.
Wrócimy do rozpalania stosów co chrześcijaństwo robiło najchętniej i najgorliwiej.

Pora zrozumieć, że z religii trzeba leczyć, a nie ją promować.

O tych degeneratach pisalem kilka razy. Oni będą najwcześniejszymi moim wrogami gdyż przyjdzie moment, że zechcą zabrać mi ma wolność. Bezpośrednio. I staną naprzeciw mnie. Pośrednio już mi ta wolność zabierają.
Policja nie reaguje na ich agresywną postawe i przesladowanie przez nich ludzi.

Czy pora więc sprawdzić jak oni i policja zareagują na mężczyzn w koszulkach "precz katolskim inkwizytorom"
Czy katolicy się wówczas oburzą gdy ujrzą w przestrzeni słowo przeciw nim? Bo gdy oni prześladują to im to nie przeszkadza. Burzą się wówczas gdy zabrania im się prześladować. Wówczas jęczą, że obraża się ich uczucia religijne. Podczas gdy cały czas oni obrażają uczucia innych ludzi. I dybią na ich zdrowie i życie.
Notabene chrześcijańska trójka bydlaków czyli bóg ojciec, duch święty i syn boży to jakieś marne gówno skoro potrzebują do obrony swojej wiary ludzkich bydlaków.

O rozumowaniu już nie wspomnę gdyż katolicy nie są w stanie pojąć, iż nienawiść ich względem żydów jest nienawiścią ich względem swego boga jezusa chrystusa. Wasz bożek to król żydowski tępaki. A jego ojciec czyli wasz bóg jahwe jest bogiem tylko i wyłącznie wybranego narodu Izrael o czym zarzeka się dziesiątki razy w biblii. To plemie sobie wybrał i zwrócił je przeciw calemu światu; również przeciw słowianom czyli wam. A może wiecie o tym tylko robicie to celowo gdyż nie jesteście słowianami lecz wlaśnie żydami, którzy wypelniają wielką wolę swego boga. Wolę nienawiści do każdego innego narodu i człowieka. Wszak wasze działania wycelowane są przeciw innym obywatelom Polski. Jesteście wiec naszymi wrogami? Chodzicie i szykanujecie Polaków. Jesteście wrogami Polski.
Rozumiem skoro waszym bogiem jest żyd chrystus, a ideologią chrześcijaństwo czyli religia stworzona przez żyda Pawła. Wszystko stało się jasne.

Ponadto królestwo niebieskie dostępne jest jedynie dla ludzi z 12 plemion Izraela. Natomiast ideologia, którą tak wielbicie czyli chrześcijaństwo jest wytworem żyda Pawła.
Jesteście tak głupi, że nawet nie jesteście w stanie pojąć w co wierzycie i kogo wielbicie.

 

Poponuję bezrozumne zjeby dowiedzieć się o co tak naprawdę chcecie walczyć.

 

Idea
Prawda jest jak poezja....większość nie trawi poezji.

Świętość w chrześcijaństwie to zabiedzone ciało i dusza. Dzień dzisiejszy to jej wynik.

Świętość, która sama jest tylko szeregiem przejawów zabiedzonego, wyczerpanego nerwowo, nieuleczalnie zepsutego ciała i umysłu.
Musicie zdać sobie sprawę z tej ułomności, na która teraz cierpi społeczeństwo w wyniku niszczenia ducha człowieka przez dwadzieścia wieków.

Wypełniliście już jako chrześcijanie, jako kapłani tej doktryny i jako wierni tej doktryny karty historii aż nadto.

Pora sprawić abyście nie mogli już nic na tych kartach więcej napisać. Dla dobra całego świata.

Kościół chrześcijański jest dla mnie najwyższym, jakie sobie można wyobrazić, zepsuciem. Jego wola dążyła do ostatecznego, czy choćby tylko do możliwego zepsucia. Kościół chrześcijański niczemu nie oszczędził swego zepsucia, z wszelkiej wartości uczynił bezwartość, z wszelkiej prawdy kłamstwo, z wszelkiej prawości nikczemność duszy.

Żyjemy w epoce ryb, w epoce oszustw; dotyczy to banków, rządów, edukacji, religii, żywności, a nawet sportu.
I nie chodzi o to tylko, że oszustwo jest niskie moralnie ale o to, że od ponad 18 wieków kantowanie i krótkowzroczność narobiły jedynie nieodwracalnych szkód.

https://www.poganin.eu/antyteizm/cywilizacja-zla

 

Macie pojęcie o tym, że nigdy nie powstała taka pieśń religijna która chwaliłaby rozum ludzki?

Chrześcijaństwo to idea, która wmawia mi, że urodziłem się winny i grzeszny więc, że urodziłem się chory ale ono ma lek na tą chorobę. Muszę jedynie co, to całe swoje życie postępować zgodnie z tym czego chcą kapłani mówiąc mi, że tego chce niejaki bóg.

I oczywiście za każdy sakrament zostawiać ofiarę. Wszak już stary testament mówi nam, że nie wolno ukazać się przed bogiem z pustymi rękami, a nowy upomina aby przynosić pieniądze ze swojego majątku i składać u stóp apostołów.
I gdy tak będzie i gdy już zostawię wystarczającą ilość pieniędzy w kościele katolickim to kapłan łaskawie zdecyduje czy jezus mnie zbawi. Oceniając to przez pryzmat nie tego jak moralnym jestem człowiekiem lecz tego czy wystarczająco przypodobałem się bogu czyli czy wzorcowo prześladowałem wszelkich innych, pogan, heretyków, czarownice.
I cały numer polega na tym, że owego zbawienia można dostąpić tylko po tym życiu.
W tym życiu więc należy składać ofiary, żyć zgodnie z wolą kapłanów, a towar za który płacicie i o który walczycie podległością wobec tej idei dostaniecie dopiero po śmierci.
Idealnie aby nie przyjść z reklamacją. Idealnie aby nie móc tego zweryfikować.

I wy w to z pełnym przekonaniem wierzycie. I co gorsza łatwiej was okłamać niż przekonać was, że jesteście okłamywani.
Ale jak to pisał Nietzsche "W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli teraz dowodami obalić?"

Mówią więc mi, ze zbawią mnie za posłuszeństwo wobec boga czyli wobec 613 przepisów boga o tym kiedy i za co mam kogoś zabić, jakich ludzi niewolić, jak katować niewolnika, kogo bezkarnie gwałcić i w jaki sposób zabijać pogan aby podobało się to bogu. Owe przepisy jako pierwszy prawodawca spisuje na rozkaz boga Mojżesz, a schodząc na ziemię wnioskujemy wprost, że ustala je Mojżesz czyli facet, który był twórcą pierwszego holocaustu i gehenny ludów, wybijał każdy naród na drodze do ziemi obiecanej, a chcąc zemścić się na medianickich kobietach wybił medianickich mężczyzn i chłopców, kobiety i dziewczynki które nie były już dziewicami. A dzieci poniżej 12 roku życia będące dziewicami wziął sobie i żołnierzom w seksualna niewolę.

I ten gość chrześcijanie jest waszym prawodawcą. Jest prawodawcą waszej religii i wielkim ojcem waszej religii. Jest jej wzorcem. Nie dziwię się więc czemu jesteście takim mentalnym gównem i dlaczego kościół katolicki dokonał największej ilości zła w dziejach ludzkości.

I jeszcze na dziś dzień czyli jakieś ponad 3 tysiące lat po tym prymitywie nakazujecie mi żyć dokładnie tak jak ten sadysta z pustyni sobie zapragnął. I ani kroku w przód w rozwoju. Żadnej mentalnej ewolucji.

I o to walczycie cały czas w przestrzeni. O to abyśmy byli tacy jakich chcą nas starodawni prymitywni kapłani mówiąc nam, że tego chce jakiś bóg i to jest jego plan którego nie możemy zmieniać.
Czas mija a my z dzidą w jaskini drąc ryja o jakieś zbawienie, którego potrzebę zrzuciliście na ludzi. I w jego imieniu terroryzujecie wszelkich innych.

Tylko jest jeden problem; ja nie potrzebuję zbawienia.
Niczego nie zrobiłem. Wypełniam swoje życie ku dobru.
Dobru o którym chrześcijanie nie są nawet w stanie fantazjować pławiąc się w swojej bogobojności czynienia sobie ziemi poddanej i prześladowania zwierząt jako tych nie mających według nich duszy. I wszelkich innowierców.
Wszak sens waszej religii opiera się na wytępieniu wszelkich pogan.

Nie brałem również w waszym grzechu pierworodnym udziału aby mnie obarczać winą. W waszej religii muszę zgodzić się z tym, że urodziłem się winny i chory, a wasz bóg może mnie od tego uwolnić gdy będę stosował się do waszych wytycznych jako kapłanów.

Przecież to obrzydliwa idea oraz nad wyraz widoczny szwindel. Zostawcie mnie wiec w spokoju, mnie po prostu nie ma od czego zbawiać.

Dziękuję.

 

Post Scriptum

Tak chrześcijanie.

Będąc chrześcijanami godzicie się na to, że ktoś wmówił wam, że jesteście chorzy, że urodziliście się chorzy. A on nakazuje wam wyzdrowieć ale to możecie sprawdzić jedynie po śmierci.
W waszej doktrynie Adam i Ewa popelnili grzech pierworodny, a wasz niby wspaniałomyslny i łaskawy bóg obarcza winą każdego kolejnego człowieka, który nie miał w tym grzechu swojego udziału.

I to ma być myśl godna boga i chcenia takiego boga; nakładanie winy na kogoś kto nie brał udziału przestępstwie.

Wasza religia jest olbrzymim zaburzeniem poznawczym.

Akceptujecie obarczenie winą i własną chorobę aby całe życie służyć bogu czyli służyć kaplanowi, który utrzymuje w was przekonanie, że służycie bogu. I aby ten kapłan na końcu stwierdził że was rozgrzesza.

Co i tak niczego nie zmienia bo idziecie w śmierć, o której on tylko mówi że nie jest śmiercią.

Nawet jeśli nie okaże się to śmiercią to lądujecie w miejscu znacznie gorszym od nicość; w królestwie niebieskim ale to już jest inny rozdział o którym między innymi mówi artykuł z linka poniżej.

https://www.poganin.eu/antyteizm/sokrates-w-trzech-aktach

https://www.poganin.eu/antyteizm/absolutyzm

https://www.poganin.eu/antyteizm/ciag-krotkich-mysli/dluzsze/wroga-idea

 

Zaloguj się